Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
LEŠTACH
Maroš
Rok nar.
2008
Družstvo:
STK Gemerská Poloma C
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 61
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 84.72%
Úspešnosť dvojhry: 50.82
Úspešnosť švorhry: 37.50
22.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK KRAS Silica
(9:9)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VIDO Maroš
/
LEŠTACH Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
BOKROS Gabriel
4
-6
-7
-6
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
BOKROS Gabriel
8
-2
7
-10
9
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
KARDOS Pavol
-8
-9
7
-10
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
KOVÁCS Alexander
-7
8
-9
10
11
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
-7
8
9
-8
9
3 : 2
15.03.2024
ŠKST Slavošovce
-
STK Gemerská Poloma C
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
LEŠTACH Maroš
/
BLAŠKO Samuel
-7
5
-7
2
8
3 : 2
KLIMENT Miloš
:
LEŠTACH Maroš
4
-8
-10
6
-8
2 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
LEŠTACH Maroš
-3
-10
-11
0 : 3
08.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Medzev B
(9:9)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-9
18
-3
9
9
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
JAROŠ Jozef
-5
10
-9
9
5
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
SZÉKESSI Jozef
-9
9
-7
-12
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
ROTH Zoltán
7
-3
4
-4
7
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
SZÉKESSI Róbert
7
9
-5
9
3 : 1
01.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK Gemerská Poloma C
(9:9)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
:
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
7
9
-8
10
3 : 1
HATALA Milan
:
LEŠTACH Maroš
-5
8
-10
6
-6
2 : 3
MÁTÉ Alexander
:
LEŠTACH Maroš
4
7
-6
8
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
LEŠTACH Maroš
4
3
-5
-5
8
3 : 2
DOMIK Ladislav
:
LEŠTACH Maroš
7
-5
-10
-7
1 : 3
14.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
STK Gemerská Poloma C
(6:12)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
:
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
-2
-8
-9
0 : 3
BYSTREN Jaroslav
:
LEŠTACH Maroš
-5
-5
-6
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
LEŠTACH Maroš
-15
-8
-5
0 : 3
09.02.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Turňa nad Bodvou
(8:10)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
:
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
8
-7
9
12
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
KISS Alexander
7
8
7
3 : 0
LEŠTACH Maroš
:
KIRÁLY Vojtech
9
8
-6
7
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
GÁBOR Peter
4
-9
-6
7
-5
2 : 3
LEŠTACH Maroš
:
SZEPSI Pavol
8
8
9
3 : 0
02.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK Gemerská Poloma C
(7:11)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
FERKO Patrik
:
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
-5
-8
6
-6
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
LEŠTACH Maroš
-9
5
8
7
3 : 1
FERKO Patrik
:
LEŠTACH Maroš
16
-7
10
-8
-6
2 : 3
TÓTHOVÁ Natália
:
LEŠTACH Maroš
-6
-7
-8
0 : 3
HUDÁK Michal
:
LEŠTACH Maroš
6
-14
-11
11
-9
2 : 3
26.01.2024
STO Hrhov
-
STK Gemerská Poloma C
(13:5)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
6
7
9
3 : 0
JÁNOSDEÁK Dávid
:
LEŠTACH Maroš
5
6
7
3 : 0
POGÁNY Ádám
:
LEŠTACH Maroš
-4
8
11
-6
-12
2 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
LEŠTACH Maroš
-6
-9
8
7
-12
2 : 3
SZEPESI Arpád
:
LEŠTACH Maroš
10
6
-10
5
3 : 1
19.01.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK BANÍK Rakovnica
(10:8)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
:
KOVÁČ Patrik
/
STRELKA Ondrej
8
-4
8
-9
3
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
NÉMET Jaroslav
-6
10
-7
-7
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
KOVÁČ Patrik
-8
-6
-11
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
SEDLÁK Ľuboslav
8
-4
-15
9
7
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
CHLEBUŠ Radoslav
8
-4
6
-8
7
3 : 2
08.12.2023
STK KRAS Silica
-
STK Gemerská Poloma C
(8:10)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
FARKAS Ladislav
:
LEŠTACH Maroš
/
BLAŠKO Samuel
-8
-7
-8
0 : 3
FARKAS Ladislav
:
LEŠTACH Maroš
-10
8
-8
-9
1 : 3
KARDOS Pavol
:
LEŠTACH Maroš
9
-9
8
-8
7
3 : 2
01.12.2023
STK Gemerská Poloma C
-
ŠKST Slavošovce
(9:9)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LEŠTACH Maroš
:
GECELOVSKÝ Matej
-1
-7
-8
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
KLIMENT Miloš
8
7
-7
8
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
-8
-7
10
-21
1 : 3
24.11.2023
STO Medzev B
-
STK Gemerská Poloma C
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
:
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
9
8
6
3 : 0
JAROŠ Jozef
:
LEŠTACH Maroš
5
7
2
3 : 0
ROTH Zoltán
:
LEŠTACH Maroš
8
-7
8
-9
5
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
LEŠTACH Maroš
8
9
6
3 : 0
SZÉKESSI Jozef
:
LEŠTACH Maroš
-6
6
10
7
3 : 1
17.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(6:12)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
:
MÁTÉ Alexander
/
SKOKAN Gabriel
-7
-6
-5
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
SKOKAN Gabriel
15
8
-9
9
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
DOMIK Ladislav
7
-7
-9
-7
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
LASHKAI Yurii
7
-9
-9
-5
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
GAŽI Lukáš
-4
-7
6
-9
1 : 3
10.11.2023
MŠK Dobšiná
-
STK Gemerská Poloma C
(13:5)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK František
/
ČERVENÁK Martin
:
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
-8
8
7
9
3 : 1
ZAHORANSKÝ Dušan
:
LEŠTACH Maroš
9
7
-8
-9
7
3 : 2
LENKEY Milan
:
LEŠTACH Maroš
6
5
4
3 : 0
ČERVENÁK František
:
LEŠTACH Maroš
3
13
9
3 : 0
ČERVENÁK Milan
:
LEŠTACH Maroš
3
10
-5
-8
-5
2 : 3
03.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
Obec Čierna Lehota
(9:9)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LEŠTACH Maroš
/
FERENČÍK Viktor
:
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
-8
-9
9
-2
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
ORAVEC Jaroslav
-10
8
9
-9
3
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
ORAVEC Vladimír
-7
8
-9
5
9
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
HRIC Ján st.
-6
-4
-9
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
PRTKO Andrej
9
9
-4
9
3 : 1
27.10.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STK Gemerská Poloma C
(12:6)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
KINYIK Štefan
:
LEŠTACH Maroš
/
VIDO Maroš
8
4
9
3 : 0
TURÓCZI Ladislav
:
LEŠTACH Maroš
9
-9
-9
7
11
3 : 2
SZEPSI Pavol
:
LEŠTACH Maroš
5
8
3
3 : 0
KINYIK Štefan
:
LEŠTACH Maroš
-7
8
-5
6
-9
2 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
LEŠTACH Maroš
5
6
7
3 : 0
20.10.2023
STK Gemerská Poloma C
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(4:14)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
:
UJHÁZY Luka
/
VALENTKO Daniel
-8
-7
-3
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
VALENTKO Daniel
-6
-6
-9
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
TÓTHOVÁ Natália
8
-7
9
6
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
UJHÁZY Luka
-24
-12
-8
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
HORVÁTH Kristián
-7
8
-10
-7
1 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135888