Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
VIDO
Maroš
Rok nar.
1971
Družstvo:
STK Gemerská Poloma C
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 67
Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 93.06%
Úspešnosť dvojhry: 55.22
Úspešnosť švorhry: 29.41
22.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK KRAS Silica
(9:9)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VIDO Maroš
/
LEŠTACH Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
BOKROS Gabriel
4
-6
-7
-6
1 : 3
VIDO Maroš
:
KOVÁCS Alexander
7
8
-9
-8
8
3 : 2
VIDO Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
28
-10
6
4
3 : 1
VIDO Maroš
:
FARKAS Ladislav
3
8
10
3 : 0
VIDO Maroš
:
KARDOS Pavol
7
-9
8
-10
9
3 : 2
15.03.2024
ŠKST Slavošovce
-
STK Gemerská Poloma C
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
8
6
6
3 : 0
BENČKO Marek
:
VIDO Maroš
-4
10
-8
-9
1 : 3
GECELOVSKÝ Matej
:
VIDO Maroš
-8
8
4
13
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
VIDO Maroš
-3
-5
-7
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
VIDO Maroš
-11
-5
-6
0 : 3
01.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK Gemerská Poloma C
(9:9)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
HATALA Milan
:
VIDO Maroš
/
ĎURÁN Miloslav
-7
6
-10
-9
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
VIDO Maroš
-7
8
3
-3
3
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
VIDO Maroš
-6
5
8
2
3 : 1
DOMIK Ladislav
:
VIDO Maroš
7
-4
5
-8
-7
2 : 3
HATALA Milan
:
VIDO Maroš
-7
-4
6
-9
1 : 3
23.02.2024
STK Gemerská Poloma C
-
MŠK Dobšiná
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
ČERVENÁK František
/
ZAHORANSKÝ Dušan
-7
-8
-3
0 : 3
VIDO Maroš
:
ZAHORANSKÝ Dušan
6
-9
8
9
3 : 1
VIDO Maroš
:
FERKO Samuel
-7
5
11
-7
-9
2 : 3
VIDO Maroš
:
ČERVENÁK Milan
6
8
-7
-8
-6
2 : 3
VIDO Maroš
:
ČERVENÁK František
-4
-7
-9
0 : 3
14.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
STK Gemerská Poloma C
(6:12)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
VIDO Maroš
/
ĎURÁN Miloslav
-1
4
-5
-5
1 : 3
HRIC Ján st.
:
VIDO Maroš
-7
1
5
7
3 : 1
ORAVEC Jaroslav
:
VIDO Maroš
4
-8
-9
-7
1 : 3
ORAVEC Vladimír
:
VIDO Maroš
-8
6
-9
-7
1 : 3
PRTKO Andrej
:
VIDO Maroš
9
-7
-9
-6
1 : 3
09.02.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Turňa nad Bodvou
(8:10)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
GÁBOR Peter
/
KISS Alexander
11
-2
7
-6
-3
2 : 3
VIDO Maroš
:
GÁBOR Peter
-4
-10
8
13
-5
2 : 3
VIDO Maroš
:
SZEPSI Pavol
-9
6
8
4
3 : 1
VIDO Maroš
:
KISS Alexander
7
10
6
3 : 0
VIDO Maroš
:
KIRÁLY Vojtech
-8
-7
6
9
-11
2 : 3
02.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK Gemerská Poloma C
(7:11)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
8
8
-10
-9
9
3 : 2
TÓTHOVÁ Natália
:
VIDO Maroš
-8
-6
-7
0 : 3
HUDÁK Michal
:
VIDO Maroš
8
8
-10
-4
-5
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
VIDO Maroš
-10
4
6
-2
-10
2 : 3
FERKO Patrik
:
VIDO Maroš
5
10
6
3 : 0
26.01.2024
STO Hrhov
-
STK Gemerská Poloma C
(13:5)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
POGÁNY Ádám
/
SZEPESI Arpád
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
-10
-6
-6
0 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
VIDO Maroš
8
2
-3
6
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
VIDO Maroš
8
-14
7
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Dávid
:
VIDO Maroš
-10
7
13
6
3 : 1
POGÁNY Ádám
:
VIDO Maroš
-9
-8
-9
0 : 3
19.01.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK BANÍK Rakovnica
(10:8)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-4
-13
-6
0 : 3
VIDO Maroš
:
SEDLÁK Ľuboslav
4
5
6
3 : 0
VIDO Maroš
:
CHLEBUŠ Radoslav
3
5
8
3 : 0
VIDO Maroš
:
NÉMET Jaroslav
-8
9
-7
14
-4
2 : 3
VIDO Maroš
:
KOVÁČ Patrik
6
-9
8
-15
7
3 : 2
08.12.2023
STK KRAS Silica
-
STK Gemerská Poloma C
(8:10)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
8
5
-8
-11
13
3 : 2
BOKROS Gabriel
:
VIDO Maroš
-8
-8
-8
0 : 3
KOVÁCS Alexander
:
VIDO Maroš
-7
8
-9
-5
1 : 3
FARKAS Ladislav
:
VIDO Maroš
-7
-8
-5
0 : 3
KARDOS Pavol
:
VIDO Maroš
8
-7
-9
9
8
3 : 2
01.12.2023
STK Gemerská Poloma C
-
ŠKST Slavošovce
(9:9)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
/
GECELOVSKÝ Matej
-8
-11
-6
0 : 3
VIDO Maroš
:
KLIMENT Miloš
-7
8
9
-10
7
3 : 2
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
8
9
14
3 : 1
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Matej
7
-4
-9
-5
1 : 3
24.11.2023
STO Medzev B
-
STK Gemerská Poloma C
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Jozef
/
JAROŠ Jozef
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
-7
-9
5
9
5
3 : 2
ROTH Zoltán
:
VIDO Maroš
9
8
9
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
VIDO Maroš
8
4
7
3 : 0
SZÉKESSI Jozef
:
VIDO Maroš
7
-3
7
-10
9
3 : 2
JAROŠ Jozef
:
VIDO Maroš
7
7
9
3 : 0
17.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(6:12)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-6
-6
-9
0 : 3
VIDO Maroš
:
LASHKAI Yurii
-3
-9
-5
0 : 3
VIDO Maroš
:
GAŽI Lukáš
6
6
7
3 : 0
VIDO Maroš
:
MÁTÉ Alexander
8
-8
-6
11
-8
2 : 3
VIDO Maroš
:
DOMIK Ladislav
5
-7
9
-7
-7
2 : 3
10.11.2023
MŠK Dobšiná
-
STK Gemerská Poloma C
(13:5)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ZAHORANSKÝ Dušan
/
HUTNÍK Jaroslav
:
VIDO Maroš
/
ĎURÁN Miloslav
-8
7
6
-10
-6
2 : 3
LENKEY Milan
:
VIDO Maroš
3
8
6
3 : 0
ČERVENÁK František
:
VIDO Maroš
3
-5
-12
8
-8
2 : 3
ČERVENÁK Milan
:
VIDO Maroš
7
-5
-7
-3
1 : 3
ZAHORANSKÝ Dušan
:
VIDO Maroš
-9
7
8
6
3 : 1
03.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
Obec Čierna Lehota
(9:9)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
9
-11
8
9
3 : 1
VIDO Maroš
:
HRIC Ján st.
8
-7
-8
-6
1 : 3
VIDO Maroš
:
PRTKO Andrej
8
-7
-8
7
6
3 : 2
VIDO Maroš
:
ORAVEC Jaroslav
5
6
8
3 : 0
VIDO Maroš
:
ORAVEC Vladimír
5
7
6
3 : 0
27.10.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STK Gemerská Poloma C
(12:6)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
KINYIK Štefan
:
LEŠTACH Maroš
/
VIDO Maroš
8
4
9
3 : 0
KIRÁLY Vojtech
:
VIDO Maroš
-7
5
10
4
3 : 1
TURÓCZI Ladislav
:
VIDO Maroš
10
-7
-7
-6
1 : 3
SZEPSI Pavol
:
VIDO Maroš
-5
-5
8
-5
1 : 3
KINYIK Štefan
:
VIDO Maroš
-7
-6
-5
0 : 3
20.10.2023
STK Gemerská Poloma C
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(4:14)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VIDO Maroš
/
ĎURÁN Miloslav
:
TÓTHOVÁ Natália
/
HORVÁTH Kristián
6
-10
-9
-9
1 : 3
VIDO Maroš
:
TÓTHOVÁ Natália
8
7
9
3 : 0
VIDO Maroš
:
UJHÁZY Luka
-7
8
-9
-13
1 : 3
VIDO Maroš
:
HORVÁTH Kristián
-8
-7
-10
0 : 3
VIDO Maroš
:
VALENTKO Daniel
-6
-7
-8
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135963