Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
HALÁSZOVÁ
Noémi
Rok nar.
1997
Družstvo:
STO Hrhov
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 16
Odohrané dvojhry: 63
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 92.65%
Úspešnosť dvojhry: 57.14
Úspešnosť švorhry: 62.50
22.03.2024
STO Hrhov
-
STO Medzev B
(8:10)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
10
-8
-8
-6
1 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
SZÉKESSI Róbert
-6
6
-8
-5
1 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
HAMADEJ Milan
-8
7
8
9
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
JAROŠ Jozef
7
6
4
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
SZÉKESSI Jozef
-8
9
3
10
3 : 1
15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Hrhov
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
:
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
-9
-7
9
8
12
3 : 2
SKOKAN Gabriel
:
HALÁSZOVÁ Noémi
5
9
-10
-7
-10
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
HALÁSZOVÁ Noémi
9
7
9
3 : 0
DOMIK Ladislav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
8
-11
-8
1 : 3
GAŽI Lukáš
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-2
5
9
-5
3
3 : 2
08.03.2024
STO Hrhov
-
MŠK Dobšiná
(10:8)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
POGÁNY Ádám
:
FERKO Samuel
/
MAKO Maroš
-6
-9
5
6
9
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KOTLÁR Jaroslav
6
6
-7
6
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
FERKO Samuel
-7
9
8
7
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
ČERVENÁK František
7
-12
-14
9
-8
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
ČERVENÁK Milan
-9
-6
-5
0 : 3
01.03.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Hrhov
(5:13)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
:
HALÁSZOVÁ Noémi
/
POGÁNY Ádám
-9
-7
4
-7
1 : 3
HRIC Ján st.
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-5
-9
-2
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
-10
-10
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
-8
-8
0 : 3
PRTKO Andrej
:
HALÁSZOVÁ Noémi
7
-5
6
-5
9
3 : 2
23.02.2024
STO Hrhov
-
STO Turňa nad Bodvou
(14:4)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
KISS Alexander
/
TURÓCZI Ladislav
5
11
4
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KIRÁLY Vojtech
6
11
4
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GÁBOR Peter
4
-8
10
9
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KISS Alexander
-9
-11
7
6
11
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
TURÓCZI Ladislav
8
-9
-4
7
8
3 : 2
16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Hrhov
(7:11)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
REBO Samuel
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
-2
-12
5
5
-9
2 : 3
STRAKA Ján
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-8
6
6
-7
10
3 : 2
HUDÁK Michal
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-6
9
-7
6
-8
2 : 3
REBO Samuel
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
8
-10
-9
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
-12
-13
0 : 3
02.02.2024
STO Hrhov
-
STK BANÍK Rakovnica
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-6
10
6
-8
-10
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
ADAMOVÁ Zuzana
6
6
-9
4
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
CHLEBUŠ Radoslav
-9
4
6
10
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
NÉMET Jaroslav
6
8
-1
-7
-2
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KOVÁČ Patrik
-12
-4
-9
0 : 3
19.01.2024
STK KRAS Silica
-
STO Hrhov
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
6
4
-11
-8
-11
2 : 3
FARKAS Ladislav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-5
11
-2
-2
1 : 3
KOVÁCS Alexander
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-7
-4
-11
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
9
6
9
3 : 1
KARDOS Pavol
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-7
12
12
-6
13
3 : 2
15.12.2023
STO Hrhov
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
POGÁNY Ádám
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
5
-5
7
3
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GECELOVSKÝ Igor
-7
6
6
1
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KLIMENT Miloš
8
-7
6
-9
-9
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
BENČKO Marek
-11
-10
6
-9
1 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GECELOVSKÝ Matej
-11
6
6
7
3 : 1
08.12.2023
STO Medzev B
-
STO Hrhov
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
5
-6
3
14
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
HALÁSZOVÁ Noémi
9
7
8
3 : 0
ROTH Zoltán
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-8
7
8
6
3 : 1
HAMADEJ Milan
:
HALÁSZOVÁ Noémi
10
4
3
3 : 0
JAROŠ Jozef
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-6
3
7
8
3 : 1
03.12.2023
STO Hrhov
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
GAŽI Lukáš
/
SKOKAN Gabriel
9
6
9
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
DOMIK Ladislav
11
-5
9
2
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
LASHKAI Yurii
-4
9
-10
7
9
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
SKOKAN Gabriel
5
-9
-10
8
11
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GAŽI Lukáš
-6
-6
12
-9
1 : 3
24.11.2023
MŠK Dobšiná
-
STO Hrhov
(13:5)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ZAHORANSKÝ Dušan
/
HUTNÍK Jaroslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
-9
6
1
7
3 : 1
LENKEY Milan
:
HALÁSZOVÁ Noémi
6
6
10
3 : 0
ČERVENÁK Martin
:
HALÁSZOVÁ Noémi
6
10
-8
10
3 : 1
ČERVENÁK Milan
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
10
-6
4
11
3 : 2
ZAHORANSKÝ Dušan
:
HALÁSZOVÁ Noémi
11
-10
-9
4
10
3 : 2
17.11.2023
STO Hrhov
-
Obec Čierna Lehota
(15:3)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
-5
2
6
2
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
ORAVEC Vladimír
2
12
3
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
HRIC Ján st.
9
-10
-7
8
8
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
PRTKO Andrej
8
-9
-3
-10
1 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
ORAVEC Jaroslav
-11
8
-6
11
6
3 : 2
10.11.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Hrhov
(6:12)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZEPSI Pavol
/
KIRÁLY Vojtech
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
9
-15
6
-9
9
3 : 2
TURÓCZI Ladislav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-7
-8
-6
0 : 3
GÁBOR Peter
:
HALÁSZOVÁ Noémi
11
-8
8
5
3 : 1
KIRÁLY Vojtech
:
HALÁSZOVÁ Noémi
8
5
2
3 : 0
03.11.2023
STO Hrhov
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(16:2)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
VALENTKO Daniel
/
REBO Samuel
6
9
8
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
VALENTKO Daniel
9
5
8
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
UJHÁZY Luka
4
2
-10
-13
7
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
HUDÁK Michal
5
-9
6
5
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
REBO Samuel
8
6
8
3 : 0
20.10.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STO Hrhov
(6:12)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MAŤÁŠ Viliam st.
/
SEDLÁK Ľuboslav
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
-12
-6
-10
0 : 3
CHLEBUŠ Radoslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
6
6
-11
6
3 : 1
SEDLÁK Ľuboslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-7
8
-9
-1
1 : 3
KOVÁČ Patrik
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
-8
-6
0 : 3
NÉMET Jaroslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-8
4
6
12
3 : 1
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135804