Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
SZEPESI
Arpád
Rok nar.
1957
Družstvo:
STO Hrhov
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 18
Odohrané dvojhry: 68
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 85.00%
Úspešnosť dvojhry: 60.29
Úspešnosť švorhry: 50.00
19.04.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Hrhov
(10:8)
22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
:
POGÁNY Ádám
/
SZEPESI Arpád
7
7
8
3 : 0
VIDO Maroš
:
SZEPESI Arpád
-9
-10
8
9
-12
2 : 3
LEŠTACH Maroš
:
SZEPESI Arpád
-3
-4
-8
0 : 3
12.04.2024
STO Hrhov
-
STK KRAS Silica
(15:3)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
9
7
6
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
BOKROS Gabriel
4
8
-6
5
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
KARDOS Pavol
5
10
-5
-9
-8
2 : 3
05.04.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Hrhov
(8:10)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
:
SZEPESI Arpád
5
5
6
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
SZEPESI Arpád
-7
-7
-4
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
SZEPESI Arpád
-8
-9
8
-7
1 : 3
BENČKO Marek
:
SZEPESI Arpád
6
10
6
3 : 0
22.03.2024
STO Hrhov
-
STO Medzev B
(8:10)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
10
-8
-8
-6
1 : 3
SZEPESI Arpád
:
HAMADEJ Milan
7
8
8
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
JAROŠ Jozef
-9
10
-7
-7
1 : 3
SZEPESI Arpád
:
SZÉKESSI Jozef
-7
-8
11
-7
1 : 3
SZEPESI Arpád
:
SZÉKESSI Róbert
5
-9
10
9
3 : 1
15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Hrhov
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
:
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
-9
-7
9
8
12
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
SZEPESI Arpád
4
4
11
3 : 0
SKOKAN Gabriel
:
SZEPESI Arpád
4
-7
-2
9
-8
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
SZEPESI Arpád
3
-9
3
-10
3
3 : 2
DOMIK Ladislav
:
SZEPESI Arpád
-5
-2
8
6
9
3 : 2
08.03.2024
STO Hrhov
-
MŠK Dobšiná
(10:8)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZEPESI Arpád
:
FERKO Samuel
1
9
8
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
ČERVENÁK František
2
12
-8
-8
-8
2 : 3
SZEPESI Arpád
:
ČERVENÁK Milan
-5
-7
-6
0 : 3
SZEPESI Arpád
:
KOTLÁR Jaroslav
9
11
8
3 : 0
23.02.2024
STO Hrhov
-
STO Turňa nad Bodvou
(14:4)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
KISS Alexander
/
TURÓCZI Ladislav
5
11
4
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
GÁBOR Peter
6
9
7
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
KISS Alexander
10
-8
9
6
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
TURÓCZI Ladislav
4
6
8
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
KIRÁLY Vojtech
7
9
-10
-10
-4
2 : 3
16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Hrhov
(7:11)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
REBO Samuel
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
-2
-12
5
5
-9
2 : 3
HUDÁK Michal
:
SZEPESI Arpád
-6
-5
-4
0 : 3
FERKO Patrik
:
SZEPESI Arpád
4
8
10
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
SZEPESI Arpád
-10
9
4
6
3 : 1
STRAKA Ján
:
SZEPESI Arpád
7
-8
4
7
3 : 1
02.02.2024
STO Hrhov
-
STK BANÍK Rakovnica
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-6
10
6
-8
-10
2 : 3
SZEPESI Arpád
:
NÉMET Jaroslav
-3
-9
7
-7
1 : 3
SZEPESI Arpád
:
KOVÁČ Patrik
-5
-6
13
-3
1 : 3
SZEPESI Arpád
:
ADAMOVÁ Zuzana
9
7
13
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
CHLEBUŠ Radoslav
-10
-9
-11
0 : 3
26.01.2024
STO Hrhov
-
STK Gemerská Poloma C
(13:5)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
POGÁNY Ádám
/
SZEPESI Arpád
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
-10
-6
-6
0 : 3
SZEPESI Arpád
:
ĎURÁN Miloslav
4
-10
9
5
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
VIDO Maroš
8
-14
7
6
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
FERENČÍK Viktor
4
5
5
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
LEŠTACH Maroš
10
6
-10
5
3 : 1
19.01.2024
STK KRAS Silica
-
STO Hrhov
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
6
4
-11
-8
-11
2 : 3
KOVÁCS Alexander
:
SZEPESI Arpád
8
-6
-6
12
8
3 : 2
DRAVECKÝ Rastislav
:
SZEPESI Arpád
-4
-7
-9
0 : 3
KARDOS Pavol
:
SZEPESI Arpád
12
8
-9
-9
-6
2 : 3
BOKROS Gabriel
:
SZEPESI Arpád
-5
-3
-11
0 : 3
08.12.2023
STO Medzev B
-
STO Hrhov
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
5
-6
3
14
3 : 1
ROTH Zoltán
:
SZEPESI Arpád
5
5
-12
-9
10
3 : 2
HAMADEJ Milan
:
SZEPESI Arpád
7
5
7
3 : 0
JAROŠ Jozef
:
SZEPESI Arpád
10
-7
6
-8
7
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPESI Arpád
-9
3
-10
5
-8
2 : 3
03.12.2023
STO Hrhov
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
GAŽI Lukáš
/
SKOKAN Gabriel
9
6
9
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
GAŽI Lukáš
-9
-12
10
2
-12
2 : 3
SZEPESI Arpád
:
DOMIK Ladislav
7
6
9
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
LASHKAI Yurii
-5
-7
10
-10
1 : 3
SZEPESI Arpád
:
SKOKAN Gabriel
9
1
10
3 : 0
24.11.2023
MŠK Dobšiná
-
STO Hrhov
(13:5)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ZAHORANSKÝ Dušan
/
HUTNÍK Jaroslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
-9
6
1
7
3 : 1
ZAHORANSKÝ Dušan
:
SZEPESI Arpád
6
-3
-4
11
5
3 : 2
LENKEY Milan
:
SZEPESI Arpád
3
4
-8
6
3 : 1
ČERVENÁK František
:
SZEPESI Arpád
6
9
-10
13
3 : 1
ČERVENÁK Milan
:
SZEPESI Arpád
-8
7
-1
-9
1 : 3
17.11.2023
STO Hrhov
-
Obec Čierna Lehota
(15:3)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
-5
2
6
2
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
PRTKO Andrej
4
-8
8
4
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
BYSTREN Jaroslav
6
8
5
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
ORAVEC Vladimír
8
-10
10
-8
9
3 : 2
SZEPESI Arpád
:
HRIC Ján st.
6
3
3
3 : 0
10.11.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Hrhov
(6:12)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZEPSI Pavol
/
KIRÁLY Vojtech
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
9
-15
6
-9
9
3 : 2
GÁBOR Peter
:
SZEPESI Arpád
-3
9
-7
-6
1 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
SZEPESI Arpád
9
-7
6
7
3 : 1
SZEPSI Pavol
:
SZEPESI Arpád
7
-7
-6
-8
1 : 3
TURÓCZI Ladislav
:
SZEPESI Arpád
-6
-7
-2
0 : 3
03.11.2023
STO Hrhov
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(16:2)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
VALENTKO Daniel
/
REBO Samuel
6
9
8
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
HUDÁK Michal
7
5
4
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
REBO Samuel
5
5
6
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
VALENTKO Daniel
6
6
8
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
UJHÁZY Luka
6
2
3
3 : 0
20.10.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STO Hrhov
(6:12)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MAŤÁŠ Viliam st.
/
SEDLÁK Ľuboslav
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
-12
-6
-10
0 : 3
NÉMET Jaroslav
:
SZEPESI Arpád
-6
-10
9
8
-5
2 : 3
CHLEBUŠ Radoslav
:
SZEPESI Arpád
-7
-6
-7
0 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
SZEPESI Arpád
-7
-4
-5
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
SZEPESI Arpád
-7
-2
7
-5
1 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 139521