Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
GAŽI
Lukáš
Rok nar.
2000
Družstvo:
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O47
Odohrané kolá: 14
Odohrané dvojhry: 54
Odohrané švorhry: 13
Odohrané dvojhry: 71.05%
Úspešnosť dvojhry: 83.33
Úspešnosť švorhry: 53.85
12.04.2024
Obec Čierna Lehota
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(8:10)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
PRTKO Andrej
:
GAŽI Lukáš
/
LASHKAI Yurii
-6
-5
-7
0 : 3
HRIC Ján st.
:
GAŽI Lukáš
-7
-6
10
-10
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
GAŽI Lukáš
-5
-7
-5
0 : 3
BYSTREN Jaroslav
:
GAŽI Lukáš
14
-8
-7
-7
1 : 3
PRTKO Andrej
:
GAŽI Lukáš
-3
-7
9
8
-8
2 : 3
05.04.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Turňa nad Bodvou
(11:7)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
LASHKAI Yurii
:
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
7
12
6
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
GÁBOR Peter
-5
-9
11
9
5
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
TURÓCZI Ladislav
5
6
9
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
SZEPSI Pavol
5
5
7
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
KIRÁLY Vojtech
5
-9
7
-9
9
3 : 2
22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
3
-10
9
8
3 : 1
STRAKA Ján
:
GAŽI Lukáš
-5
-7
1
7
11
3 : 2
HUDÁK Michal
:
GAŽI Lukáš
-9
10
7
-10
9
3 : 2
TÓTHOVÁ Natália
:
GAŽI Lukáš
-7
-7
-8
0 : 3
VALENTKO Daniel
:
GAŽI Lukáš
10
-12
-13
-9
1 : 3
15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Hrhov
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
SKOKAN Gabriel
:
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
8
10
-6
-9
-11
2 : 3
GAŽI Lukáš
:
SZEPESI Arpád
4
4
11
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
JÁNOSDEÁK Dávid
-8
7
10
-9
4
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
-7
-7
-7
1 : 3
GAŽI Lukáš
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-2
5
9
-5
3
3 : 2
23.02.2024
STK KRAS Silica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
-9
-12
9
-9
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
GAŽI Lukáš
-7
-3
9
6
-8
2 : 3
KOVÁCS Alexander
:
GAŽI Lukáš
-7
-8
-12
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
GAŽI Lukáš
9
-11
-5
-10
1 : 3
KARDOS Pavol
:
GAŽI Lukáš
4
-7
11
-8
-8
2 : 3
16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
:
SIMAN Miroslav
/
KLIMENT Miloš
4
-4
6
8
3 : 1
GAŽI Lukáš
:
BENČKO Marek
9
4
9
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
SIMAN Miroslav
8
-6
9
6
3 : 1
GAŽI Lukáš
:
GECELOVSKÝ Igor
-4
7
5
5
3 : 1
GAŽI Lukáš
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
-8
-7
0 : 3
26.01.2024
MŠK Dobšiná
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Milan
/
ČERVENÁK František
:
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
10
3
5
3 : 0
ČERVENÁK František
:
GAŽI Lukáš
-8
-11
-14
0 : 3
ČERVENÁK Milan
:
GAŽI Lukáš
-3
-4
11
-5
1 : 3
FERKO Samuel
:
GAŽI Lukáš
-6
-6
5
7
-8
2 : 3
GONO Ján
:
GAŽI Lukáš
8
-8
6
8
3 : 1
19.01.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
7
-10
8
-9
5
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
BYSTREN Jaroslav
8
7
7
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
ORAVEC Jaroslav
7
-5
2
-9
7
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
ORAVEC Vladimír
4
10
9
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
HRIC Ján st.
-7
5
4
9
3 : 1
23.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
8
8
-8
-9
5
3 : 2
TURÓCZI Ladislav
:
GAŽI Lukáš
6
-8
-7
-9
1 : 3
GÁBOR Peter
:
GAŽI Lukáš
-4
-5
7
8
-8
2 : 3
SZEPSI Pavol
:
GAŽI Lukáš
-7
-8
-9
0 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
GAŽI Lukáš
-7
-9
-7
0 : 3
08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
9
-9
-8
9
9
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
TÓTHOVÁ Natália
4
5
5
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
STRAKA Ján
-10
8
-8
-4
1 : 3
GAŽI Lukáš
:
HUDÁK Michal
7
11
3
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
VALENTKO Daniel
5
6
5
3 : 0
03.12.2023
STO Hrhov
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
GAŽI Lukáš
/
SKOKAN Gabriel
9
6
9
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
GAŽI Lukáš
-9
-12
10
2
-12
2 : 3
JÁNOSDEÁK Dávid
:
GAŽI Lukáš
9
6
10
3 : 0
POGÁNY Ádám
:
GAŽI Lukáš
-2
-9
-5
0 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GAŽI Lukáš
-6
-6
12
-9
1 : 3
24.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK BANÍK Rakovnica
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SKOKAN Gabriel
/
GAŽI Lukáš
:
MAŤÁŠ Viliam st.
/
KRÁLIK Štefan
6
7
8
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
NÉMET Jaroslav
4
8
-8
10
3 : 1
GAŽI Lukáš
:
SEDLÁK Ľuboslav
8
9
3
3 : 0
17.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(6:12)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
FERENČÍK Viktor
:
GAŽI Lukáš
-6
-4
-2
0 : 3
VIDO Maroš
:
GAŽI Lukáš
6
6
7
3 : 0
ĎURÁN Miloslav
:
GAŽI Lukáš
-9
-5
10
6
6
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
GAŽI Lukáš
-4
-7
6
-9
1 : 3
27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Medzev B
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-9
-2
-10
0 : 3
GAŽI Lukáš
:
ROTH Zoltán
4
8
5
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
JAROŠ Jozef
9
-10
7
8
3 : 1
GAŽI Lukáš
:
SZÉKESSI Jozef
8
6
4
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
SZÉKESSI Róbert
9
13
-0
8
3 : 1
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 138467