Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
LASHKAI
Yurii
Rok nar.
1980
Družstvo:
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O61
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 66
Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 97.06%
Úspešnosť dvojhry: 68.18
Úspešnosť švorhry: 82.35
22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
JUNGER Ján
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-9
-11
11
11
10
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
LASHKAI Yurii
4
-7
-11
-7
1 : 3
STRAKA Ján
:
LASHKAI Yurii
-7
11
5
2
3 : 1
HUDÁK Michal
:
LASHKAI Yurii
-8
8
4
9
3 : 1
TÓTHOVÁ Natália
:
LASHKAI Yurii
-3
-9
-9
0 : 3
15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Hrhov
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
:
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
-9
-7
9
8
12
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
JÁNOSDEÁK Peter
10
7
-6
8
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
HALÁSZOVÁ Noémi
9
7
9
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
SZEPESI Arpád
3
-9
3
-10
3
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
JÁNOSDEÁK Dávid
8
4
5
3 : 0
08.03.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
:
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
-9
-7
10
-10
1 : 3
TÓTH Kamil
:
LASHKAI Yurii
-5
-8
-8
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
LASHKAI Yurii
9
-5
-5
-9
1 : 3
NÉMET Jaroslav
:
LASHKAI Yurii
-6
9
-6
-8
1 : 3
CHLEBUŠ Radoslav
:
LASHKAI Yurii
-7
8
9
11
3 : 1
01.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK Gemerská Poloma C
(9:9)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
:
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
7
9
-8
10
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
ĎURÁN Miloslav
-10
-5
6
6
9
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
VIDO Maroš
-6
5
8
2
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
LEŠTACH Maroš
4
3
-5
-5
8
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
BLAŠKO Samuel
9
-4
11
6
3 : 1
23.02.2024
STK KRAS Silica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-7
-4
8
-7
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
LASHKAI Yurii
-7
9
-8
-7
1 : 3
KARDOS Pavol
:
LASHKAI Yurii
3
4
-7
4
3 : 1
FARKAS Ladislav
:
LASHKAI Yurii
9
-3
10
-4
-7
2 : 3
KOVÁCS Alexander
:
LASHKAI Yurii
9
-8
-9
-9
1 : 3
16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
BENČKO Marek
/
GECELOVSKÝ Matej
13
9
-9
-8
-8
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
GECELOVSKÝ Matej
-8
-6
-11
0 : 3
LASHKAI Yurii
:
BENČKO Marek
9
-7
-9
-8
1 : 3
LASHKAI Yurii
:
SIMAN Miroslav
9
7
-10
9
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
GECELOVSKÝ Igor
8
-8
7
-8
8
3 : 2
09.02.2024
STO Medzev B
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
:
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
10
-9
5
-9
-10
2 : 3
ROTH Zoltán
:
LASHKAI Yurii
-5
7
6
8
3 : 1
SZÉKESSI Jozef
:
LASHKAI Yurii
8
-8
-9
-10
1 : 3
JAROŠ Jozef
:
LASHKAI Yurii
2
7
-9
5
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
LASHKAI Yurii
-7
5
-6
9
-7
2 : 3
26.01.2024
MŠK Dobšiná
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GONO Ján
/
FERKO Samuel
:
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
11
-7
-5
-11
1 : 3
FERKO Samuel
:
LASHKAI Yurii
10
9
-8
-8
9
3 : 2
GONO Ján
:
LASHKAI Yurii
-8
-8
7
4
8
3 : 2
19.01.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
-7
-9
-9
0 : 3
LASHKAI Yurii
:
ORAVEC Vladimír
-5
4
7
-6
1
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
HRIC Ján st.
-7
-8
8
7
-11
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
BYSTREN Jaroslav
3
3
1
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
ORAVEC Jaroslav
-8
12
4
9
3 : 1
23.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-9
-10
7
-9
1 : 3
SZEPSI Pavol
:
LASHKAI Yurii
-8
-7
-7
0 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
LASHKAI Yurii
-6
6
-7
-8
1 : 3
TURÓCZI Ladislav
:
LASHKAI Yurii
8
-7
-6
-5
1 : 3
GÁBOR Peter
:
LASHKAI Yurii
3
-3
3
-3
12
3 : 2
08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
6
6
6
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
HUDÁK Michal
8
-8
7
10
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
VALENTKO Daniel
9
9
9
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
TÓTHOVÁ Natália
3
5
4
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
STRAKA Ján
9
-5
-7
-5
1 : 3
03.12.2023
STO Hrhov
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
1
-4
7
-6
-9
2 : 3
POGÁNY Ádám
:
LASHKAI Yurii
-10
-6
-10
0 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
LASHKAI Yurii
-4
9
-10
7
9
3 : 2
SZEPESI Arpád
:
LASHKAI Yurii
-5
-7
10
-10
1 : 3
JÁNOSDEÁK Dávid
:
LASHKAI Yurii
-10
-9
-4
0 : 3
24.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK BANÍK Rakovnica
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
:
NÉMET Jaroslav
/
CHLEBUŠ Radoslav
-9
12
5
9
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
ADAMOVÁ Zuzana
3
9
9
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
CHLEBUŠ Radoslav
6
11
8
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
NÉMET Jaroslav
8
12
7
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
STRELKA Ondrej
12
7
-7
4
3 : 1
17.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(6:12)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-6
-6
-9
0 : 3
VIDO Maroš
:
LASHKAI Yurii
-3
-9
-5
0 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
LASHKAI Yurii
7
-9
13
8
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
LASHKAI Yurii
7
-9
-9
-5
1 : 3
FERENČÍK Viktor
:
LASHKAI Yurii
-5
-3
-7
0 : 3
10.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK KRAS Silica
(11:7)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
FARKAS Ladislav
7
11
7
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
KARDOS Pavol
7
7
9
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
DRAVECKÝ Rastislav
-3
6
-7
-9
1 : 3
LASHKAI Yurii
:
KOVÁCS Alexander
7
6
-11
-6
11
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
FARKAS Ladislav
8
9
8
3 : 0
03.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
9
-10
-5
-9
1 : 3
GECELOVSKÝ Matej
:
LASHKAI Yurii
5
5
5
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
LASHKAI Yurii
11
-9
4
-9
-6
2 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
LASHKAI Yurii
-7
7
-9
-8
1 : 3
BENČKO Marek
:
LASHKAI Yurii
9
10
9
3 : 0
27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Medzev B
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
7
6
-9
-8
10
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
SZÉKESSI Jozef
-12
-5
13
7
-6
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
SZÉKESSI Róbert
5
7
6
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
ROTH Zoltán
2
-9
-6
-8
1 : 3
LASHKAI Yurii
:
JAROŠ Jozef
-3
-8
-7
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135969