Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
ORAVEC
Jaroslav
Rok nar.
1957
Družstvo:
Obec Čierna Lehota
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O97
Odohrané kolá: 15
Odohrané dvojhry: 43
Odohrané švorhry: 15
Odohrané dvojhry: 67.19%
Úspešnosť dvojhry: 27.91
Úspešnosť švorhry: 6.67
08.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
Obec Čierna Lehota
(12:6)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
7
7
8
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
ORAVEC Jaroslav
4
-9
-7
-6
1 : 3
STRAKA Ján
:
ORAVEC Jaroslav
6
-11
-13
6
-8
2 : 3
HUDÁK Michal
:
ORAVEC Jaroslav
-8
8
-5
-7
1 : 3
FERKO Patrik
:
ORAVEC Jaroslav
-12
-7
-11
0 : 3
01.03.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Hrhov
(5:13)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
2
-8
-9
7
9
3 : 2
ORAVEC Jaroslav
:
POGÁNY Ádám
-8
-7
-8
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
-10
-10
0 : 3
28.02.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
Obec Čierna Lehota
(11:7)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
5
12
-8
12
3 : 1
KOVÁČ Patrik
:
ORAVEC Jaroslav
10
7
-13
-9
9
3 : 2
NÉMET Jaroslav
:
ORAVEC Jaroslav
-4
6
4
9
3 : 1
CHLEBUŠ Radoslav
:
ORAVEC Jaroslav
6
-7
-7
-5
1 : 3
TÓTH Kamil
:
ORAVEC Jaroslav
7
4
5
3 : 0
14.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
STK Gemerská Poloma C
(6:12)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
VIDO Maroš
/
ĎURÁN Miloslav
-1
4
-5
-5
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
VIDO Maroš
4
-8
-9
-7
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
BLAŠKO Samuel
8
-11
-8
6
-4
2 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
ĎURÁN Miloslav
9
-7
3
7
3 : 1
09.02.2024
STK KRAS Silica
-
Obec Čierna Lehota
(11:7)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
8
5
-8
-7
7
3 : 2
KOVÁCS Alexander
:
ORAVEC Jaroslav
10
-4
-10
-9
1 : 3
FARKAS Ladislav
:
ORAVEC Jaroslav
8
-10
-4
-8
1 : 3
02.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
PRTKO Andrej
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
7
-8
-9
-9
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-4
-1
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
BENČKO Marek
7
-9
-13
-9
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
-9
-7
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
KLIMENT Miloš
10
7
-6
2
3 : 1
26.01.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Medzev B
(4:14)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
7
-9
7
-8
2 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
ROTH Zoltán
-7
8
-8
-7
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
JAROŠ Jozef
-7
-3
-7
0 : 3
19.01.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
7
-10
8
-9
5
3 : 2
DOMIK Ladislav
:
ORAVEC Jaroslav
11
7
7
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
ORAVEC Jaroslav
7
-5
2
-9
7
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
ORAVEC Jaroslav
-11
8
-5
7
7
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
ORAVEC Jaroslav
-8
12
4
9
3 : 1
13.12.2023
Obec Čierna Lehota
-
MŠK Dobšiná
(6:12)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
ČERVENÁK Martin
/
ČERVENÁK Milan
-5
-8
-8
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
ČERVENÁK František
-6
7
-8
-5
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
ČERVENÁK Milan
-2
-8
10
-8
1 : 3
29.11.2023
Obec Čierna Lehota
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(7:11)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
-4
-10
-9
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
JUNGER Ján
6
8
8
3 : 0
17.11.2023
STO Hrhov
-
Obec Čierna Lehota
(15:3)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
6
6
8
3 : 0
JÁNOSDEÁK Dávid
:
ORAVEC Jaroslav
4
5
2
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
ORAVEC Jaroslav
-11
8
-6
11
6
3 : 2
10.11.2023
Obec Čierna Lehota
-
STK BANÍK Rakovnica
(6:12)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-4
-8
-9
0 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
CHLEBUŠ Radoslav
-3
-9
8
-8
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
NÉMET Jaroslav
-8
-7
6
-7
1 : 3
03.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
Obec Čierna Lehota
(9:9)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
9
-11
8
9
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
ORAVEC Jaroslav
-10
8
9
-9
3
3 : 2
FERENČÍK Viktor
:
ORAVEC Jaroslav
-5
-5
-6
0 : 3
VIDO Maroš
:
ORAVEC Jaroslav
5
6
8
3 : 0
ĎURÁN Miloslav
:
ORAVEC Jaroslav
2
8
-9
6
3 : 1
27.10.2023
Obec Čierna Lehota
-
STK KRAS Silica
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
10
-7
-4
-7
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
BOKROS Gabriel
-5
-4
3
8
7
3 : 2
ORAVEC Jaroslav
:
KOVÁCS Alexander
11
-5
6
-7
-6
2 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
KARDOS Pavol
-3
-9
-8
0 : 3
20.10.2023
ŠKST Slavošovce
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ORAVEC Jaroslav
/
PRTKO Andrej
10
10
-5
7
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
ORAVEC Jaroslav
-7
5
-10
6
6
3 : 2
BENČKO Marek
:
ORAVEC Jaroslav
-6
7
8
4
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
ORAVEC Jaroslav
6
3
9
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
ORAVEC Jaroslav
5
-7
8
3
3 : 1
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135829