Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
MÁTÉ
Alexander
Rok nar.
1959
Družstvo:
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 15
Odohrané dvojhry: 44
Odohrané švorhry: 14
Odohrané dvojhry: 64.71%
Úspešnosť dvojhry: 47.73
Úspešnosť švorhry: 42.86
22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
3
-10
9
8
3 : 1
HUDÁK Michal
:
MÁTÉ Alexander
10
3
8
3 : 0
TÓTHOVÁ Natália
:
MÁTÉ Alexander
-2
-6
-6
0 : 3
VALENTKO Daniel
:
MÁTÉ Alexander
8
-5
12
-7
8
3 : 2
STRAKA Ján
:
MÁTÉ Alexander
8
8
6
3 : 0
08.03.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁČ Patrik
/
TÓTH Kamil
:
MÁTÉ Alexander
/
SKOKAN Gabriel
-7
8
5
9
3 : 1
NÉMET Jaroslav
:
MÁTÉ Alexander
5
7
-10
5
3 : 1
CHLEBUŠ Radoslav
:
MÁTÉ Alexander
-7
-10
6
9
-9
2 : 3
01.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK Gemerská Poloma C
(9:9)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
HATALA Milan
:
VIDO Maroš
/
ĎURÁN Miloslav
-7
6
-10
-9
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
VIDO Maroš
-7
8
3
-3
3
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
LEŠTACH Maroš
4
7
-6
8
3 : 1
MÁTÉ Alexander
:
BLAŠKO Samuel
-4
-4
7
-10
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
ĎURÁN Miloslav
-9
8
6
-9
7
3 : 2
23.02.2024
STK KRAS Silica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
-9
-12
9
-9
1 : 3
KOVÁCS Alexander
:
MÁTÉ Alexander
5
-4
-7
6
8
3 : 2
DRAVECKÝ Rastislav
:
MÁTÉ Alexander
-2
10
-8
-8
1 : 3
KARDOS Pavol
:
MÁTÉ Alexander
11
-5
7
2
3 : 1
16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
:
SIMAN Miroslav
/
KLIMENT Miloš
4
-4
6
8
3 : 1
MÁTÉ Alexander
:
SIMAN Miroslav
-9
5
-8
-4
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
KLIMENT Miloš
-5
7
8
-5
9
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
10
-10
-8
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
BENČKO Marek
-9
-4
-6
0 : 3
09.02.2024
STO Medzev B
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
-7
8
5
-7
-9
2 : 3
SZÉKESSI Jozef
:
MÁTÉ Alexander
-5
-6
-10
0 : 3
JAROŠ Jozef
:
MÁTÉ Alexander
-9
10
10
10
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
MÁTÉ Alexander
-7
5
6
-7
9
3 : 2
ROTH Zoltán
:
MÁTÉ Alexander
-7
6
8
6
3 : 1
26.01.2024
MŠK Dobšiná
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Milan
/
ČERVENÁK František
:
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
10
3
5
3 : 0
ČERVENÁK František
:
MÁTÉ Alexander
8
5
8
3 : 0
ČERVENÁK Milan
:
MÁTÉ Alexander
8
9
10
3 : 0
19.01.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
7
-10
8
-9
5
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
ORAVEC Jaroslav
-11
8
-5
7
7
3 : 2
23.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
8
8
-8
-9
5
3 : 2
GÁBOR Peter
:
MÁTÉ Alexander
7
-7
6
-8
-9
2 : 3
SZEPSI Pavol
:
MÁTÉ Alexander
-8
-7
6
-4
1 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
MÁTÉ Alexander
9
7
-9
5
3 : 1
08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
9
-9
-8
9
9
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
STRAKA Ján
8
8
9
3 : 0
MÁTÉ Alexander
:
HUDÁK Michal
6
-10
10
4
3 : 1
24.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK BANÍK Rakovnica
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
:
ADAMOVÁ Zuzana
6
5
-7
-5
-9
2 : 3
17.11.2023
STK Gemerská Poloma C
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(6:12)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
:
MÁTÉ Alexander
/
SKOKAN Gabriel
-7
-6
-5
0 : 3
VIDO Maroš
:
MÁTÉ Alexander
8
-8
-6
11
-8
2 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
MÁTÉ Alexander
-2
7
7
6
3 : 1
10.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK KRAS Silica
(11:7)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-7
-8
-9
0 : 3
MÁTÉ Alexander
:
FARKAS Ladislav
3
7
-7
7
3 : 1
MÁTÉ Alexander
:
KARDOS Pavol
6
8
-6
-7
10
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
8
5
-8
-6
2 : 3
MÁTÉ Alexander
:
KOVÁCS Alexander
-8
-10
4
-6
1 : 3
03.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
7
11
8
3 : 0
GECELOVSKÝ Igor
:
MÁTÉ Alexander
-13
-9
5
-8
1 : 3
BENČKO Marek
:
MÁTÉ Alexander
4
7
-10
8
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
MÁTÉ Alexander
-9
2
8
5
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
MÁTÉ Alexander
6
-8
-7
9
-11
2 : 3
27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Medzev B
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-9
-2
-10
0 : 3
MÁTÉ Alexander
:
JAROŠ Jozef
-10
-5
-3
0 : 3
MÁTÉ Alexander
:
SZÉKESSI Jozef
11
11
-9
10
3 : 1
MÁTÉ Alexander
:
SZÉKESSI Róbert
7
9
4
3 : 0
MÁTÉ Alexander
:
ROTH Zoltán
9
-7
-7
9
2
3 : 2
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135860