Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
SZÉKESSI
Róbert
Rok nar.
1993
Družstvo:
STO Medzev B
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O53
Odohrané kolá: 20
Odohrané dvojhry: 76
Odohrané švorhry: 19
Odohrané dvojhry: 95.00%
Úspešnosť dvojhry: 71.05
Úspešnosť švorhry: 68.42
19.04.2024
STO Medzev B
-
Obec Čierna Lehota
(13:5)
22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
HAMADEJ Milan
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
7
6
8
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
HRIC Ján st.
-11
9
-5
-2
1 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
PRTKO Andrej
8
10
4
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
ORAVEC Jaroslav
4
9
-8
8
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
BYSTREN Jaroslav
5
1
6
3 : 0
12.04.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Medzev B
(4:14)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
:
HAMADEJ Milan
/
SZÉKESSI Róbert
-8
-4
-1
0 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
SZÉKESSI Róbert
-9
-8
-5
0 : 3
GÁBOR Peter
:
SZÉKESSI Róbert
-3
-5
-8
0 : 3
SZEPSI Pavol
:
SZÉKESSI Róbert
-8
-9
-8
0 : 3
KISS Alexander
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-8
-6
0 : 3
09.04.2024
STO Medzev B
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(14:4)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HAMADEJ Milan
/
SZÉKESSI Róbert
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
-3
-10
9
10
6
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
HUDÁK Michal
-10
7
-5
7
-5
2 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
STRAKA Ján
8
9
9
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
TÓTHOVÁ Natália
5
-10
7
11
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
REBO Samuel
3
-5
4
7
3 : 1
22.03.2024
STO Hrhov
-
STO Medzev B
(8:10)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
POGÁNY Ádám
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
SZÉKESSI Róbert
/
HAMADEJ Milan
-4
12
10
-6
-10
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
SZÉKESSI Róbert
-6
6
-8
-5
1 : 3
POGÁNY Ádám
:
SZÉKESSI Róbert
-10
9
-9
-8
1 : 3
JÁNOSDEÁK Dávid
:
SZÉKESSI Róbert
-6
-4
-9
0 : 3
SZEPESI Arpád
:
SZÉKESSI Róbert
5
-9
10
9
3 : 1
15.03.2024
STO Medzev B
-
STK BANÍK Rakovnica
(14:4)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
HAMADEJ Milan
:
KOVÁČ Patrik
/
TÓTH Kamil
7
10
7
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
KOVÁČ Patrik
5
7
-6
-6
5
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
NÉMET Jaroslav
7
4
9
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
CHLEBUŠ Radoslav
2
2
9
3 : 0
08.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Medzev B
(9:9)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
FERENČÍK Viktor
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-7
-9
-10
0 : 3
BLAŠKO Samuel
:
SZÉKESSI Róbert
-7
15
-6
-12
1 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
SZÉKESSI Róbert
-9
-4
7
11
10
3 : 2
FERENČÍK Viktor
:
SZÉKESSI Róbert
-5
9
-7
-6
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
SZÉKESSI Róbert
7
9
-5
9
3 : 1
01.03.2024
STO Medzev B
-
STK KRAS Silica
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
FARKAS Ladislav
/
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-6
6
4
5
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
FARKAS Ladislav
10
8
8
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
KARDOS Pavol
8
-7
8
6
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
KOVÁCS Alexander
6
-5
9
-10
5
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
DRAVECKÝ Rastislav
10
-9
11
9
3 : 1
23.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Medzev B
(10:8)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
-6
9
11
9
3 : 2
GECELOVSKÝ Matej
:
SZÉKESSI Róbert
4
4
8
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
SZÉKESSI Róbert
11
-5
-7
-7
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-12
-8
0 : 3
BENČKO Marek
:
SZÉKESSI Róbert
-8
10
-6
8
7
3 : 2
09.02.2024
STO Medzev B
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
-7
8
5
-7
-9
2 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
DOMIK Ladislav
14
-7
7
9
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
SKOKAN Gabriel
4
4
-7
10
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
MÁTÉ Alexander
-7
5
6
-7
9
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
LASHKAI Yurii
-7
5
-6
9
-7
2 : 3
02.02.2024
MŠK Dobšiná
-
STO Medzev B
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ZAHORANSKÝ Dušan
/
HUTNÍK Jaroslav
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
8
10
9
3 : 0
ČERVENÁK František
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-5
5
7
5
3 : 2
GONO Ján
:
SZÉKESSI Róbert
9
-6
7
-4
6
3 : 2
KOTLÁR Jaroslav
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-6
-9
0 : 3
ČERVENÁK Milan
:
SZÉKESSI Róbert
-3
-9
9
-8
1 : 3
26.01.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Medzev B
(4:14)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
7
-9
7
-8
2 : 3
ORAVEC Vladimír
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-6
5
-8
1 : 3
PRTKO Andrej
:
SZÉKESSI Róbert
5
-9
-4
9
-11
2 : 3
HRIC Ján st.
:
SZÉKESSI Róbert
-8
-8
9
10
-10
2 : 3
BYSTREN Jaroslav
:
SZÉKESSI Róbert
-10
-11
-9
0 : 3
19.01.2024
STO Medzev B
-
STO Turňa nad Bodvou
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
:
KIRÁLY Vojtech
5
-8
-8
-9
1 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPSI Pavol
4
6
9
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
TURÓCZI Ladislav
7
-9
7
-7
4
3 : 2
18.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Medzev B
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
9
-7
-9
8
-1
2 : 3
STRAKA Ján
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-4
8
5
-9
2 : 3
JUNGER Ján
:
SZÉKESSI Róbert
-9
3
4
-7
-11
2 : 3
TÓTHOVÁ Natália
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-3
-6
0 : 3
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Róbert
7
-5
9
-7
6
3 : 2
08.12.2023
STO Medzev B
-
STO Hrhov
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
5
-6
3
14
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
HALÁSZOVÁ Noémi
9
7
8
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
JÁNOSDEÁK Dávid
7
5
8
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
JÁNOSDEÁK Peter
-8
-5
9
6
8
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPESI Arpád
-9
3
-10
5
-8
2 : 3
06.12.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STO Medzev B
(7:11)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-9
10
-10
1
5
3 : 2
NÉMET Jaroslav
:
SZÉKESSI Róbert
8
-2
9
-5
8
3 : 2
CHLEBUŠ Radoslav
:
SZÉKESSI Róbert
6
-8
-2
-13
1 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
SZÉKESSI Róbert
7
-3
7
-7
-6
2 : 3
ADAMOVÁ Zuzana
:
SZÉKESSI Róbert
9
-1
9
-5
9
3 : 2
24.11.2023
STO Medzev B
-
STK Gemerská Poloma C
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
:
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
9
8
6
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
FERENČÍK Viktor
8
5
5
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
VIDO Maroš
8
4
7
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
LEŠTACH Maroš
8
9
6
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
ĎURÁN Miloslav
-7
-6
12
-5
1 : 3
17.11.2023
STK KRAS Silica
-
STO Medzev B
(7:11)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
SZÉKESSI Róbert
/
HAMADEJ Milan
-7
-8
-8
0 : 3
KOVÁCS Alexander
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-6
-9
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-8
-10
0 : 3
KARDOS Pavol
:
SZÉKESSI Róbert
-9
4
5
-9
10
3 : 2
BOKROS Gabriel
:
SZÉKESSI Róbert
7
-6
-5
7
-3
2 : 3
10.11.2023
STO Medzev B
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-8
-11
3
8
-4
2 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Matej
6
7
3
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Igor
9
-3
8
-9
-5
2 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
KLIMENT Miloš
-13
8
8
9
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
BENČKO Marek
7
-6
15
8
3 : 1
27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Medzev B
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
7
6
-9
-8
10
3 : 2
DOMIK Ladislav
:
SZÉKESSI Róbert
4
-9
10
-4
-6
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
SZÉKESSI Róbert
5
7
6
3 : 0
MÁTÉ Alexander
:
SZÉKESSI Róbert
7
9
4
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
SZÉKESSI Róbert
9
13
-0
8
3 : 1
20.10.2023
STO Medzev B
-
MŠK Dobšiná
(14:4)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
:
GONO Ján
/
ČERVENÁK Milan
8
7
12
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
GONO Ján
-5
9
-4
-8
1 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
ČERVENÁK Martin
7
-13
-7
11
5
3 : 2
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 139586