Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
ROTH
Zoltán
Rok nar.
1949
Družstvo:
STO Medzev B
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O56
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 61
Odohrané švorhry: 13
Odohrané dvojhry: 76.25%
Úspešnosť dvojhry: 62.30
Úspešnosť švorhry: 53.85
19.04.2024
STO Medzev B
-
Obec Čierna Lehota
(13:5)
22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
:
PRTKO Andrej
6
6
8
3 : 0
ROTH Zoltán
:
ORAVEC Jaroslav
-5
2
3
6
3 : 1
ROTH Zoltán
:
BYSTREN Jaroslav
-7
4
-9
10
8
3 : 2
ROTH Zoltán
:
HRIC Ján st.
-3
-4
-8
0 : 3
12.04.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Medzev B
(4:14)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GÁBOR Peter
:
ROTH Zoltán
9
-9
9
-9
10
3 : 2
SZEPSI Pavol
:
ROTH Zoltán
9
-9
-8
-6
1 : 3
09.04.2024
STO Medzev B
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(14:4)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
:
HUDÁK Michal
5
4
-6
13
3 : 1
ROTH Zoltán
:
STRAKA Ján
-7
8
7
-8
-7
2 : 3
08.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Medzev B
(9:9)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
FERENČÍK Viktor
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-7
-9
-10
0 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
ROTH Zoltán
7
18
9
3 : 0
FERENČÍK Viktor
:
ROTH Zoltán
-3
-4
-1
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
ROTH Zoltán
7
-3
4
-4
7
3 : 2
BLAŠKO Samuel
:
ROTH Zoltán
7
8
9
3 : 0
01.03.2024
STO Medzev B
-
STK KRAS Silica
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
FARKAS Ladislav
/
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-6
6
4
5
3 : 2
ROTH Zoltán
:
DRAVECKÝ Rastislav
2
3
5
3 : 0
ROTH Zoltán
:
FARKAS Ladislav
-9
-11
-6
0 : 3
ROTH Zoltán
:
KARDOS Pavol
8
-7
7
2
3 : 1
ROTH Zoltán
:
KOVÁCS Alexander
5
-12
-7
5
1
3 : 2
23.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Medzev B
(10:8)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
-6
9
11
9
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
ROTH Zoltán
6
-9
7
-10
6
3 : 2
BENČKO Marek
:
ROTH Zoltán
7
9
9
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
ROTH Zoltán
-6
6
9
6
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
ROTH Zoltán
9
-8
6
15
3 : 1
09.02.2024
STO Medzev B
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
-7
8
5
-7
-9
2 : 3
ROTH Zoltán
:
LASHKAI Yurii
-5
7
6
8
3 : 1
ROTH Zoltán
:
DOMIK Ladislav
6
-3
7
10
3 : 1
ROTH Zoltán
:
SKOKAN Gabriel
5
-5
-7
7
9
3 : 2
ROTH Zoltán
:
MÁTÉ Alexander
-7
6
8
6
3 : 1
02.02.2024
MŠK Dobšiná
-
STO Medzev B
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ZAHORANSKÝ Dušan
/
HUTNÍK Jaroslav
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
8
10
9
3 : 0
GONO Ján
:
ROTH Zoltán
-10
6
-6
1
8
3 : 2
ČERVENÁK Martin
:
ROTH Zoltán
-8
-8
8
-10
1 : 3
ČERVENÁK Milan
:
ROTH Zoltán
-9
8
8
7
3 : 1
ČERVENÁK František
:
ROTH Zoltán
5
-9
8
-5
9
3 : 2
26.01.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Medzev B
(4:14)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
7
-9
7
-8
2 : 3
HRIC Ján st.
:
ROTH Zoltán
7
10
9
3 : 0
BYSTREN Jaroslav
:
ROTH Zoltán
9
6
3
3 : 0
ORAVEC Jaroslav
:
ROTH Zoltán
-7
8
-8
-7
1 : 3
PRTKO Andrej
:
ROTH Zoltán
-6
-8
-2
0 : 3
19.01.2024
STO Medzev B
-
STO Turňa nad Bodvou
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
:
TURÓCZI Ladislav
-8
7
6
-7
6
3 : 2
ROTH Zoltán
:
KIRÁLY Vojtech
-8
-2
-9
0 : 3
ROTH Zoltán
:
SZEPSI Pavol
8
7
8
3 : 0
18.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Medzev B
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
9
-7
-9
8
-1
2 : 3
JUNGER Ján
:
ROTH Zoltán
4
8
-12
-6
10
3 : 2
TÓTHOVÁ Natália
:
ROTH Zoltán
-6
-8
-9
0 : 3
08.12.2023
STO Medzev B
-
STO Hrhov
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
5
-6
3
14
3 : 1
ROTH Zoltán
:
SZEPESI Arpád
5
5
-12
-9
10
3 : 2
ROTH Zoltán
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-8
7
8
6
3 : 1
ROTH Zoltán
:
JÁNOSDEÁK Dávid
7
3
7
3 : 0
ROTH Zoltán
:
JÁNOSDEÁK Peter
-7
8
-9
10
7
3 : 2
06.12.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STO Medzev B
(7:11)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-9
10
-10
1
5
3 : 2
CHLEBUŠ Radoslav
:
ROTH Zoltán
7
-11
-7
-9
1 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
ROTH Zoltán
-8
5
-8
9
5
3 : 2
ADAMOVÁ Zuzana
:
ROTH Zoltán
-8
-9
-7
0 : 3
NÉMET Jaroslav
:
ROTH Zoltán
3
2
9
3 : 0
24.11.2023
STO Medzev B
-
STK Gemerská Poloma C
(16:2)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
:
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
9
8
6
3 : 0
ROTH Zoltán
:
VIDO Maroš
9
8
9
3 : 0
ROTH Zoltán
:
LEŠTACH Maroš
8
-7
8
-9
5
3 : 2
ROTH Zoltán
:
ĎURÁN Miloslav
5
-7
6
2
3 : 1
ROTH Zoltán
:
FERENČÍK Viktor
3
5
4
3 : 0
10.11.2023
STO Medzev B
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-8
-11
3
8
-4
2 : 3
ROTH Zoltán
:
GECELOVSKÝ Igor
8
5
8
3 : 0
ROTH Zoltán
:
KLIMENT Miloš
-7
9
9
4
3 : 1
ROTH Zoltán
:
BENČKO Marek
9
-8
9
13
3 : 1
ROTH Zoltán
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-3
-7
0 : 3
27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Medzev B
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
7
6
-9
-8
10
3 : 2
GAŽI Lukáš
:
ROTH Zoltán
4
8
5
3 : 0
DOMIK Ladislav
:
ROTH Zoltán
-9
-9
-8
0 : 3
LASHKAI Yurii
:
ROTH Zoltán
2
-9
-6
-8
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
ROTH Zoltán
9
-7
-7
9
2
3 : 2
20.10.2023
STO Medzev B
-
MŠK Dobšiná
(14:4)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
:
GONO Ján
/
ČERVENÁK Milan
8
7
12
3 : 0
ROTH Zoltán
:
ČERVENÁK Milan
8
-10
12
5
3 : 1
ROTH Zoltán
:
GONO Ján
7
9
8
3 : 0
ROTH Zoltán
:
KOTLÁR Peter
8
7
8
3 : 0
ROTH Zoltán
:
ČERVENÁK František
7
-10
6
6
3 : 1
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 139585