Obrázok
JUNGERJán
Rok nar.1941
Družstvo:TJ Geológ Rožňava E Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 13 Odohrané dvojhry: 14 Odohrané švorhry: 13
Odohrané dvojhry: 25.00% Úspešnosť dvojhry: 85.71 Úspešnosť švorhry: 53.85
 
Detail zápasu 03.03.2020 TJ Geológ Rožňava E - STK Honce B (11:7) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
JUNGER Ján/TÓTH Kamil : KAMENSKÝ Milan/SPIŠÁK Miroslav
7-2-8-8
1 : 3
Detail zápasu 14.02.2020 Vajda Team Dobšiná - TJ Geológ Rožňava E (9:9) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ČERVENÁK Ján/BUBENĆÍK Marián : JUNGER Ján/TOMÁŠIK Ondrej
-1056-5-10
2 : 3
ČERVENÁK Roman : JUNGER Ján
65-69
3 : 1
KRÁGA Štefan : JUNGER Ján
-88-88-9
2 : 3
Detail zápasu 07.02.2020 TJ Geológ Rožňava E - STK Baník Rakovnica A (11:7) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
TÓTH Kamil/JUNGER Ján : KRALIK Štefan/DOMIK Ladislav
-88-5-13
1 : 3
Detail zápasu 31.01.2020 MŠK Dobšiná B - TJ Geológ Rožňava E (4:14) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
LENKEY Vladimír/MATEJZEL Igor : JUNGER Ján/GALLO Ján st,
878
3 : 0
Detail zápasu 24.01.2020 STO Hrhov - TJ Geológ Rožňava E (4:14) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
SZEPESI Árpád/HALÁSZOVÁ Noémi : FERKO René/JUNGER Ján
9-5-7108
3 : 2
POGÁNY Ádám : JUNGER Ján
-7-9-5
0 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi : JUNGER Ján
-9-5-8
0 : 3
SZEPESI Árpád : JUNGER Ján
-9-6-5
0 : 3
JÁNOSDEÁK Ákos : JUNGER Ján
-5-710-7
1 : 3
Detail zápasu 20.12.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - TJ Geológ Rožňava E (2:16) 9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
SKOKAN Gabriel/HATALA Milan : GALLO Ján st,/JUNGER Ján
-7-5-3
0 : 3
Detail zápasu 06.12.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Baník Rakovnica B (16:2) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
JUNGER Ján/TÓTH Kamil : ĎURSKÝ Stanislav/SEDLÁK Ľuboslav
-108103
3 : 1
Detail zápasu 29.11.2019 Obec Čierna Lehota - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ORAVEC Vladimír/ORAVEC Jaroslav : TÓTH Kamil/JUNGER Ján
-6-67-7
1 : 3
Detail zápasu 22.11.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Kras Silica (13:5) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
FERKO René/JUNGER Ján : DELY Attila/KOVÁCS Alexander
106-9-9-7
2 : 3
JUNGER Ján : BOKROS Gabriel
9102
3 : 0
JUNGER Ján : BOKROS Benjamin
888
3 : 0
Detail zápasu 15.11.2019 STK Honce B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
GALLO Viliam ml./NÉMETH Štefan : TÓTH Kamil/JUNGER Ján
-6-55-8
1 : 3
REPISKÝ Rudolf st. : JUNGER Ján
-9-58-6
1 : 3
NÉMETH Štefan : JUNGER Ján
-6-11-4
0 : 3
Detail zápasu 08.11.2019 TJ Geológ Rožňava E - Vajda Team Dobšiná (11:7) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
GALLO Ján st,/JUNGER Ján : KAŠPAR Štefan/ČERVENÁK Roman
1055
3 : 0
Detail zápasu 22.10.2019 STK Baník Rakovnica A - TJ Geológ Rožňava E (4:14) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
KRALIK Štefan/NÉMET Jaroslav : TÓTH Kamil/JUNGER Ján
-7-8-7
0 : 3
DOMIK Ladislav : JUNGER Ján
9-4-6-10
1 : 3
KRALIK Štefan : JUNGER Ján
-6-4-6
0 : 3
Detail zápasu 18.10.2019 TJ Geológ Rožňava E - MŠK Dobšiná B (8:10) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
FERKO René/JUNGER Ján : ČERVENÁK Roman/ČERVENÁK Stanislav
-9-677-8
2 : 3
JUNGER Ján : ČERVENÁK Stanislav
67-3-6-9
2 : 3
JUNGER Ján : ČERVENÁK Martin
354
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 47588