Obrázok
MátéAlexander
Rok nar.1959
Družstvo:STK Sokol Krásnohorské Podhradie Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 17 Odohrané dvojhry: 65 Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 90.28% Úspešnosť dvojhry: 33.85 Úspešnosť švorhry: 47.06
 
Detail zápasu 22.03.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - ŠK Jablonov nad Turňou B (2:16) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Máté Alexander/Gaži Lukáš : Jakab Alexander/Jánosdeák Dávid
-6610-88
3 : 2
Máté Alexander : Barczi Lóránt
7-98-7-9
2 : 3
Máté Alexander : Jánosdeák Dávid
6-3-7-8
1 : 3
Máté Alexander : Bartók Gabriel
-5-8-7
0 : 3
Máté Alexander : Jakab Alexander
-4-7-2
0 : 3
Detail zápasu 15.03.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - Obec Čierna Lehota (9:9) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Máté Alexander/Darvaš Ján : Hric Ján/Oravec Vladimír
-7-1045-6
2 : 3
Máté Alexander : Oravec Jaroslav
7-952
3 : 1
Máté Alexander : Oravec Vladimír
-116-123-10
2 : 3
Máté Alexander : Hric Ján
11-5-7-9
1 : 3
Máté Alexander : Hric Ján ml.
585
3 : 0
Detail zápasu 08.03.2019 Vajda Team Dobšiná - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (15:3) 15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Bubenčík Marián/Krága Štefan : Máté Alexander/Darvaš Ján
9-12-8610
3 : 2
Červenák Roman : Máté Alexander
662
3 : 0
Krága Štefan : Máté Alexander
-6442
3 : 1
Červenák Ján : Máté Alexander
9-588
3 : 1
Bubenčík Marián : Máté Alexander
-79107
3 : 1
Detail zápasu 22.02.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - STO Hrhov (9:9) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gaži Lukáš/Máté Alexander : Szepesi Árpád/Halászová Noémi
8-847
3 : 1
Máté Alexander : Halászová Noémi
4-577
3 : 1
Máté Alexander : Grulyo Dominik
11-3-8-9
1 : 3
Máté Alexander : Szepesi Árpád
-84-6-8
1 : 3
Máté Alexander : Jánosdeák Peter
-5-97-2
1 : 3
Detail zápasu 15.02.2019 MŠK Dobšiná B - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (9:9) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Červenák Roman/Červenák Martin : Máté Alexander/Gaži Lukáš
105-810
3 : 1
Červenák Stanislav : Máté Alexander
685
3 : 0
Matejzel Igor : Máté Alexander
-9-119810
3 : 2
Červenák Martin : Máté Alexander
-7-7-5
0 : 3
Červenák Roman : Máté Alexander
-6-1010-6
1 : 3
Detail zápasu 13.02.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - STK Kras Silica (14:4) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Máté Alexander/Gaži Lukáš : Kovács Alexander/Farkas Ladislav
5-8812
3 : 1
Máté Alexander : Farkas Ladislav
675
3 : 0
Máté Alexander : Dravecký Rastislav
-3-449-10
2 : 3
Máté Alexander : Bokros Gabriel
-116810
3 : 1
Máté Alexander : Kovács Alexander
-94-57-9
2 : 3
Detail zápasu 01.02.2019 STK Honce B - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (12:6) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gallo Viliam ml./Repiský Rudolf ml. : Gaži Lukáš/Máté Alexander
31010
3 : 0
Gallo Viliam ml. : Máté Alexander
654
3 : 0
Gallo Viliam st. : Máté Alexander
6-9-5-9
1 : 3
Repiský Rudolf st. : Máté Alexander
435
3 : 0
Detail zápasu 27.01.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - TJ Geológ Rožňava E (8:10) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gaži Lukáš/Máté Alexander : Lakatoš Marek/Junger Ján
13-4-9-7
1 : 3
Máté Alexander : Lakatoš Marek
-9-5-8
0 : 3
Máté Alexander : Ferko René
74-108
3 : 1
Máté Alexander : Vnenková Daniela
-1-84910
3 : 2
Máté Alexander : Jerga Michal ml.
-12-8-4
0 : 3
Detail zápasu 21.12.2018 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - STK Baník Rakovnica B (9:9) 9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gaži Lukáš/Máté Alexander : Domik Ladislav/Tóth Kamil
63-10-9-7
2 : 3
Máté Alexander : Králik Štefan
77-5-12-9
2 : 3
Máté Alexander : Domik Ladislav
-5-6-9
0 : 3
Detail zápasu 14.12.2018 ŠK Jablonov nad Turňou B - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (16:2) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Barczi Lóránt/Kardos Pavol : Máté Alexander/Darvaš Ján
1082
3 : 0
Kardos Pavol : Máté Alexander
888
3 : 0
Barczi Lóránt : Máté Alexander
-67-8109
3 : 2
Jánosdeák Dávid : Máté Alexander
5-77-108
3 : 2
Bartók Gabriel : Máté Alexander
665
3 : 0
Detail zápasu 07.12.2018 Obec Čierna Lehota - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (8:10) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Hric Ján ml./Oravec Vladimír : Máté Alexander/Gaži Lukáš
-10-99-7
1 : 3
Hric Ján : Máté Alexander
568
3 : 0
Oravec Jaroslav : Máté Alexander
46-8-6-8
2 : 3
Oravec Vladimír : Máté Alexander
7106
3 : 0
Hric Ján ml. : Máté Alexander
-2-5-9
0 : 3
Detail zápasu 30.11.2018 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - Vajda Team Dobšiná (4:14) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Máté Alexander/Gaži Lukáš : Červenák Roman/Krága Štefan
5-4-9-5
1 : 3
Máté Alexander : Krága Štefan
8-7-9-10
1 : 3
Máté Alexander : Červenák Roman
9-4-4-9
1 : 3
Máté Alexander : Bubenčík Marián
-7-7-9
0 : 3
Máté Alexander : Červenák Ján
-10-85-2
1 : 3
Detail zápasu 23.11.2018 STO Hrhov - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (8:10) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jánosdeák Peter/Pogány Ádám : Máté Alexander/Gaži Lukáš
276
3 : 0
Halászová Noémi : Máté Alexander
-9-5-8
0 : 3
Jánosdeák Peter : Máté Alexander
888
3 : 0
Grulyo Dominik : Máté Alexander
59-6-11-10
2 : 3
Pogány Ádám : Máté Alexander
-2-5-10
0 : 3
Detail zápasu 09.11.2018 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - MŠK Dobšiná B (9:9) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gaži Lukáš/Máté Alexander : Rochfaluši Vladimír/Molčan Ľubomír
-81039
3 : 1
Máté Alexander : Červenák Stanislav
-88-47-8
2 : 3
Máté Alexander : Hlavačik Štefan
-1-5-4
0 : 3
Máté Alexander : Rochfaluši Vladimír
-4-7-6
0 : 3
Máté Alexander : Červenák Roman
7-99-75
3 : 2
Detail zápasu 26.10.2018 STK Kras Silica - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (7:11) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Dely Attila/Kovács Alexander : Máté Alexander/Gaži Lukáš
6-106-7-11
2 : 3
Farkas Ladislav : Máté Alexander
-397-108
3 : 2
Bokros Gabriel : Máté Alexander
8-5-4-10
1 : 3
Kovács Alexander : Máté Alexander
-8-119-9
1 : 3
Dely Attila : Máté Alexander
896
3 : 0
Detail zápasu 19.10.2018 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - STK Honce B (8:10) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Máté Alexander/Gaži Lukáš : Kamenský Milan/Gallo Viliam st.
749
3 : 0
Máté Alexander : Kamenský Milan
11-10-4-10
1 : 3
Máté Alexander : Gallo Viliam ml.
-10-9-9
0 : 3
Máté Alexander : Repiský Rudolf st.
-210-10-1
1 : 3
Máté Alexander : Gallo Viliam st.
-7-9763
3 : 2
Detail zápasu 05.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (5:13) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Pitschman Jakub : Máté Alexander/Gaži Lukáš
-11-5-6
0 : 3
Jerga Michal ml. : Máté Alexander
-15-10869
3 : 2
Horváth Krisztián : Máté Alexander
-26-7-8
1 : 3
Pitschman Jakub : Máté Alexander
58-4-8-6
2 : 3
Ferko René : Máté Alexander
-8-3-6
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 29838