Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
STRAKA
Ján
Rok nar.
1966
Družstvo:
TJ GEOLÓG Rožňava E
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 14
Odohrané dvojhry: 56
Odohrané švorhry: 14
Odohrané dvojhry: 82.35%
Úspešnosť dvojhry: 67.86
Úspešnosť švorhry: 50.00
22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
3
-10
9
8
3 : 1
STRAKA Ján
:
GAŽI Lukáš
-5
-7
1
7
11
3 : 2
STRAKA Ján
:
LASHKAI Yurii
-7
11
5
2
3 : 1
STRAKA Ján
:
DOMIK Ladislav
2
9
-5
-9
-8
2 : 3
STRAKA Ján
:
MÁTÉ Alexander
8
8
6
3 : 0
14.03.2024
MŠK Dobšiná
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(14:4)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Milan
/
ČERVENÁK František
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
8
-10
11
-6
8
3 : 2
ČERVENÁK František
:
STRAKA Ján
-9
-7
-6
0 : 3
ČERVENÁK Milan
:
STRAKA Ján
-7
7
-10
7
7
3 : 2
FERKO Samuel
:
STRAKA Ján
-6
5
-8
-7
1 : 3
GONO Ján
:
STRAKA Ján
-9
5
-4
8
8
3 : 2
08.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
Obec Čierna Lehota
(12:6)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
HRIC Ján st.
/
PRTKO Andrej
5
9
6
3 : 0
STRAKA Ján
:
PRTKO Andrej
3
9
13
3 : 0
STRAKA Ján
:
ORAVEC Jaroslav
6
-11
-13
6
-8
2 : 3
STRAKA Ján
:
ORAVEC Vladimír
12
10
6
3 : 0
STRAKA Ján
:
HRIC Ján st.
9
10
5
3 : 0
01.03.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
GÁBOR Peter
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
9
4
6
3 : 0
GÁBOR Peter
:
STRAKA Ján
-7
8
4
5
3 : 1
KIRÁLY Vojtech
:
STRAKA Ján
8
7
6
3 : 0
KISS Alexander
:
STRAKA Ján
-6
-8
8
-9
1 : 3
TURÓCZI Ladislav
:
STRAKA Ján
8
-10
-9
8
-9
2 : 3
16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Hrhov
(7:11)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
-9
-9
-10
0 : 3
STRAKA Ján
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-8
6
6
-7
10
3 : 2
STRAKA Ján
:
JÁNOSDEÁK Dávid
7
4
-7
7
3 : 1
STRAKA Ján
:
JÁNOSDEÁK Peter
8
-12
6
8
3 : 1
STRAKA Ján
:
SZEPESI Arpád
7
-8
4
7
3 : 1
07.02.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(5:13)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KRÁLIK Štefan
/
SEDLÁK Ľuboslav
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
-8
-8
-9
0 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
STRAKA Ján
-6
-6
-10
0 : 3
ADAMOVÁ Zuzana
:
STRAKA Ján
-6
-13
-2
0 : 3
NÉMET Jaroslav
:
STRAKA Ján
6
9
6
3 : 0
KOVÁČ Patrik
:
STRAKA Ján
9
-6
-6
-5
1 : 3
26.01.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK KRAS Silica
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
5
12
9
3 : 0
STRAKA Ján
:
BOKROS Gabriel
2
8
3
3 : 0
STRAKA Ján
:
KARDOS Pavol
-9
-9
6
9
-9
2 : 3
STRAKA Ján
:
DRAVECKÝ Rastislav
4
-6
6
4
3 : 1
STRAKA Ján
:
KOVÁCS Alexander
4
9
-12
-6
1
3 : 2
19.01.2024
ŠKST Slavošovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
-9
-8
-9
0 : 3
GECELOVSKÝ Matej
:
STRAKA Ján
8
8
7
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
STRAKA Ján
7
-9
-11
-8
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
STRAKA Ján
-2
-5
-5
0 : 3
BENČKO Marek
:
STRAKA Ján
7
9
-9
-10
11
3 : 2
18.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Medzev B
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
9
-7
-9
8
-1
2 : 3
STRAKA Ján
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-4
8
5
-9
2 : 3
STRAKA Ján
:
JAROŠ Jozef
-6
-8
10
4
10
3 : 2
STRAKA Ján
:
MOGYORÓSI Miroslav
5
-9
-8
-8
1 : 3
STRAKA Ján
:
SZÉKESSI Jozef
11
-7
4
7
3 : 1
08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
9
-9
-8
9
9
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
STRAKA Ján
8
8
9
3 : 0
GAŽI Lukáš
:
STRAKA Ján
-10
8
-8
-4
1 : 3
DOMIK Ladislav
:
STRAKA Ján
-5
5
-8
11
6
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
STRAKA Ján
9
-5
-7
-5
1 : 3
30.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
MŠK Dobšiná
(15:3)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
FERKO Samuel
/
ČERVENÁK Sebastian
10
-4
-7
-9
1 : 3
STRAKA Ján
:
ČERVENÁK Sebastian
-9
3
8
6
3 : 1
STRAKA Ján
:
GONO Marian
4
6
5
3 : 0
STRAKA Ján
:
KOTLÁR Jaroslav
5
5
3
3 : 0
STRAKA Ján
:
FERKO Samuel
7
9
5
3 : 0
29.11.2023
Obec Čierna Lehota
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(7:11)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
-4
-10
-9
0 : 3
BYSTREN Jaroslav
:
STRAKA Ján
-5
-8
-6
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
STRAKA Ján
-4
-10
-9
0 : 3
PRTKO Andrej
:
STRAKA Ján
-7
-9
-8
0 : 3
HRIC Ján st.
:
STRAKA Ján
-6
9
8
10
3 : 1
21.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Turňa nad Bodvou
(10:8)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
-3
11
-7
-6
1 : 3
STRAKA Ján
:
TURÓCZI Ladislav
6
7
4
3 : 0
STRAKA Ján
:
GÁBOR Peter
-7
-2
4
-8
1 : 3
STRAKA Ján
:
SZEPSI Pavol
3
8
-7
6
3 : 1
STRAKA Ján
:
KIRÁLY Vojtech
4
-5
-6
-9
1 : 3
27.10.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK BANÍK Rakovnica
(11:7)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
ADAMOVÁ Zuzana
/
SEDLÁK Ľuboslav
5
7
8
3 : 0
STRAKA Ján
:
CHLEBUŠ Radoslav
9
-6
15
9
3 : 1
STRAKA Ján
:
NÉMET Jaroslav
-5
-6
6
5
-7
2 : 3
STRAKA Ján
:
ADAMOVÁ Zuzana
2
11
6
3 : 0
STRAKA Ján
:
SEDLÁK Ľuboslav
4
9
4
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135945