Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
HUDÁK
Michal
Rok nar.
2010
Družstvo:
TJ GEOLÓG Rožňava E
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 18
Odohrané dvojhry: 70
Odohrané švorhry: 18
Odohrané dvojhry: 92.11%
Úspešnosť dvojhry: 51.43
Úspešnosť švorhry: 44.44
12.04.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
9
11
6
3 : 0
HUDÁK Michal
:
BENČKO Marek
7
4
5
3 : 0
HUDÁK Michal
:
GECELOVSKÝ Igor
8
4
6
3 : 0
HUDÁK Michal
:
KLIMENT Miloš
8
-11
9
8
3 : 1
HUDÁK Michal
:
GECELOVSKÝ Matej
-7
-10
11
4
-9
2 : 3
09.04.2024
STO Medzev B
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(14:4)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HAMADEJ Milan
/
SZÉKESSI Róbert
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
-3
-10
9
10
6
3 : 2
SZÉKESSI Róbert
:
HUDÁK Michal
-10
7
-5
7
-5
2 : 3
SZÉKESSI Jozef
:
HUDÁK Michal
-9
-10
9
-10
1 : 3
ROTH Zoltán
:
HUDÁK Michal
5
4
-6
13
3 : 1
JAROŠ Jozef
:
HUDÁK Michal
6
7
5
3 : 0
22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
3
-10
9
8
3 : 1
HUDÁK Michal
:
MÁTÉ Alexander
10
3
8
3 : 0
HUDÁK Michal
:
GAŽI Lukáš
-9
10
7
-10
9
3 : 2
HUDÁK Michal
:
LASHKAI Yurii
-8
8
4
9
3 : 1
HUDÁK Michal
:
DOMIK Ladislav
10
10
10
3 : 0
14.03.2024
MŠK Dobšiná
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(14:4)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Milan
/
ČERVENÁK František
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
8
-10
11
-6
8
3 : 2
ČERVENÁK Milan
:
HUDÁK Michal
6
8
9
3 : 0
KOTLÁR Jaroslav
:
HUDÁK Michal
8
-9
-7
-6
1 : 3
GONO Ján
:
HUDÁK Michal
-6
10
9
8
3 : 1
ČERVENÁK František
:
HUDÁK Michal
-6
-7
-10
0 : 3
08.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
Obec Čierna Lehota
(12:6)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
HRIC Ján st.
/
PRTKO Andrej
5
9
6
3 : 0
HUDÁK Michal
:
HRIC Ján ml.
9
6
-5
3
3 : 1
HUDÁK Michal
:
PRTKO Andrej
10
3
3
3 : 0
HUDÁK Michal
:
ORAVEC Jaroslav
-8
8
-5
-7
1 : 3
HUDÁK Michal
:
ORAVEC Vladimír
6
-13
10
3
3 : 1
01.03.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
GÁBOR Peter
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
9
4
6
3 : 0
KIRÁLY Vojtech
:
HUDÁK Michal
9
8
-9
-9
7
3 : 2
KISS Alexander
:
HUDÁK Michal
9
-7
8
-5
10
3 : 2
TURÓCZI Ladislav
:
HUDÁK Michal
-6
-10
-7
0 : 3
GÁBOR Peter
:
HUDÁK Michal
7
-4
9
12
3 : 1
16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Hrhov
(7:11)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
-9
-9
-10
0 : 3
HUDÁK Michal
:
SZEPESI Arpád
-6
-5
-4
0 : 3
HUDÁK Michal
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-6
9
-7
6
-8
2 : 3
HUDÁK Michal
:
JÁNOSDEÁK Dávid
-6
-7
-8
0 : 3
HUDÁK Michal
:
JÁNOSDEÁK Peter
-7
-9
4
2
-6
2 : 3
07.02.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(5:13)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KRÁLIK Štefan
/
SEDLÁK Ľuboslav
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
-8
-8
-9
0 : 3
ADAMOVÁ Zuzana
:
HUDÁK Michal
-8
-5
-10
0 : 3
NÉMET Jaroslav
:
HUDÁK Michal
-7
-8
-9
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
HUDÁK Michal
-3
-9
10
-4
1 : 3
KRÁLIK Štefan
:
HUDÁK Michal
-8
-4
-10
0 : 3
02.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK Gemerská Poloma C
(7:11)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
FERKO Patrik
:
BLAŠKO Samuel
/
LEŠTACH Maroš
-5
-8
6
-6
1 : 3
HUDÁK Michal
:
ĎURÁN Miloslav
10
-10
-14
-10
1 : 3
HUDÁK Michal
:
VIDO Maroš
8
8
-10
-4
-5
2 : 3
HUDÁK Michal
:
FERENČÍK Viktor
8
6
9
3 : 0
HUDÁK Michal
:
LEŠTACH Maroš
6
-14
-11
11
-9
2 : 3
26.01.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK KRAS Silica
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
5
12
9
3 : 0
HUDÁK Michal
:
KOVÁCS Alexander
10
-9
5
9
3 : 1
HUDÁK Michal
:
BOKROS Gabriel
9
13
7
3 : 0
HUDÁK Michal
:
KARDOS Pavol
5
-7
-10
-12
1 : 3
HUDÁK Michal
:
DRAVECKÝ Rastislav
-7
-9
-12
0 : 3
19.01.2024
ŠKST Slavošovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
-9
-8
-9
0 : 3
BENČKO Marek
:
HUDÁK Michal
-10
5
9
-9
8
3 : 2
GECELOVSKÝ Matej
:
HUDÁK Michal
4
3
7
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
HUDÁK Michal
-8
9
-7
-4
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
HUDÁK Michal
-6
-3
-8
0 : 3
18.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Medzev B
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Róbert
/
ROTH Zoltán
9
-7
-9
8
-1
2 : 3
HUDÁK Michal
:
JAROŠ Jozef
-6
8
7
-6
-10
2 : 3
HUDÁK Michal
:
MOGYORÓSI Miroslav
-3
-6
-4
0 : 3
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Jozef
-9
3
-9
-4
1 : 3
HUDÁK Michal
:
SZÉKESSI Róbert
7
-5
9
-7
6
3 : 2
08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
9
-9
-8
9
9
3 : 2
LASHKAI Yurii
:
HUDÁK Michal
8
-8
7
10
3 : 1
MÁTÉ Alexander
:
HUDÁK Michal
6
-10
10
4
3 : 1
GAŽI Lukáš
:
HUDÁK Michal
7
11
3
3 : 0
DOMIK Ladislav
:
HUDÁK Michal
14
8
4
3 : 0
30.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
MŠK Dobšiná
(15:3)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
FERKO Samuel
/
ČERVENÁK Sebastian
10
-4
-7
-9
1 : 3
HUDÁK Michal
:
KOTLÁR Jaroslav
9
7
-7
2
3 : 1
HUDÁK Michal
:
FERKO Samuel
3
9
-7
4
3 : 1
HUDÁK Michal
:
ČERVENÁK Sebastian
-7
4
8
2
3 : 1
HUDÁK Michal
:
GONO Marian
2
9
2
3 : 0
29.11.2023
Obec Čierna Lehota
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(7:11)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
-4
-10
-9
0 : 3
HRIC Ján st.
:
HUDÁK Michal
-6
-10
-8
0 : 3
BYSTREN Jaroslav
:
HUDÁK Michal
-8
-5
-6
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
HUDÁK Michal
-10
-3
-10
0 : 3
PRTKO Andrej
:
HUDÁK Michal
6
-9
-7
10
-8
2 : 3
21.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Turňa nad Bodvou
(10:8)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
-3
11
-7
-6
1 : 3
HUDÁK Michal
:
SZEPSI Pavol
7
-5
-7
-1
1 : 3
HUDÁK Michal
:
KIRÁLY Vojtech
-6
-7
-5
0 : 3
03.11.2023
STO Hrhov
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(16:2)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
UJHÁZY Luka
/
HUDÁK Michal
9
3
2
3 : 0
SZEPESI Arpád
:
HUDÁK Michal
7
5
4
3 : 0
JÁNOSDEÁK Dávid
:
HUDÁK Michal
-10
-13
-9
0 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
HUDÁK Michal
5
-9
6
5
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
HUDÁK Michal
8
7
8
3 : 0
27.10.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK BANÍK Rakovnica
(11:7)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
ADAMOVÁ Zuzana
/
SEDLÁK Ľuboslav
5
7
8
3 : 0
HUDÁK Michal
:
ADAMOVÁ Zuzana
-9
9
2
9
3 : 1
HUDÁK Michal
:
SEDLÁK Ľuboslav
-9
-9
4
-8
1 : 3
HUDÁK Michal
:
CHLEBUŠ Radoslav
-8
6
9
8
3 : 1
HUDÁK Michal
:
NÉMET Jaroslav
-11
-3
6
-10
1 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 138713