Obrázok
JungerJán
Rok nar.1941
Družstvo:TJ Geológ Rožňava E Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 15 Odohrané dvojhry: 15 Odohrané švorhry: 15
Odohrané dvojhry: 20.83% Úspešnosť dvojhry: 66.67 Úspešnosť švorhry: 60.00
 
Detail zápasu 29.03.2019 TJ Geológ Rožňava E - Obec Čierna Lehota (14:4) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Vnenková Daniela/Junger Ján : Hric Ján ml./Oravec Jaroslav
-8-514610
3 : 2
Junger Ján : Oravec Vladimír
765
3 : 0
Junger Ján : Hric Ján
-9988
3 : 1
Junger Ján : Hric Ján ml.
557
3 : 0
Detail zápasu 22.03.2019 Vajda Team Dobšiná - TJ Geológ Rožňava E (11:7) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Bubenčík Marián/Červenák Ján : Vnenková Daniela/Junger Ján
997
3 : 0
Krága Štefan : Junger Ján
-1012-9610
3 : 2
Červenák Ján : Junger Ján
6-699
3 : 1
Bubenčík Marián : Junger Ján
-7-6-7
0 : 3
Červenák Roman : Junger Ján
-7127-95
3 : 2
Detail zápasu 15.03.2019 TJ Geológ Rožňava E - STO Hrhov (8:10) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Vnenková Daniela : Szepesi Árpád/Pogány Ádám
7-97-73
3 : 2
Detail zápasu 08.03.2019 MŠK Dobšiná B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Csobady Marian/Červenák Stanislav : Junger Ján/Ferko René
1068
3 : 0
Červenák Martin : Junger Ján
8-4-5-3
1 : 3
Červenák Stanislav : Junger Ján
-8-7-5
0 : 3
Csobady Marian : Junger Ján
-5-7-9
0 : 3
Polanecký Jakub : Junger Ján
9-6-5119
3 : 2
Detail zápasu 22.02.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Kras Silica (11:7) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Ferko René/Junger Ján : Bokros Gabriel/Dravecký Rastislav
-78-6-8
1 : 3
Detail zápasu 15.02.2019 STK Honce B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Repiský Rudolf ml./Gallo Viliam ml. : Jerga Michal ml./Junger Ján
95-4-99
3 : 2
Gallo Viliam st. : Junger Ján
-5-5-3
0 : 3
Repiský Rudolf ml. : Junger Ján
75-6-126
3 : 2
Gallo Viliam ml. : Junger Ján
-2-68-5
1 : 3
Kamenský Milan : Junger Ján
7-11-9-2
1 : 3
Detail zápasu 27.01.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - TJ Geológ Rožňava E (8:10) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Gaži Lukáš/Máté Alexander : Lakatoš Marek/Junger Ján
13-4-9-7
1 : 3
Detail zápasu 14.12.2018 TJ Geológ Rožňava E - Vajda Team Dobšiná (10:8) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Junger Ján : Kašpar Štefan/Červenák Ján
994
3 : 0
Detail zápasu 07.12.2018 STO Hrhov - TJ Geológ Rožňava E (10:8) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jánosdeák Peter/Pogány Ádám : Junger Ján/Jerga Michal ml.
467
3 : 0
Detail zápasu 03.12.2018 TJ Geológ Rožňava E - MŠK Dobšiná B (15:3) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Németh Dávid : Červenák Martin/Červenák Roman
7-7115
3 : 1
Detail zápasu 23.11.2018 STK Kras Silica - TJ Geológ Rožňava E (7:11) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Kovács Alexander/Dravecký Rastislav : Németh Dávid/Junger Ján
-5-610-3
1 : 3
Detail zápasu 16.11.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Honce B (9:9) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Ferko René : Gallo Viliam ml./Repiský Rudolf ml.
-7-6-11
0 : 3
Detail zápasu 26.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - ŠK Jablonov nad Turňou B (8:10) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Vnenková Daniela : Jakab Alexander/Bartók Gabriel
497
3 : 0
Detail zápasu 19.10.2018 STK Baník Rakovnica B - TJ Geológ Rožňava E (11:7) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Králik Štefan/Sedlák Ľuboslav : Ferko René/Junger Ján
-8-8-10
0 : 3
Detail zápasu 05.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (5:13) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Ferko René : Skokan Gabriel/Hatala Milan
1246
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 29838