Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
BOKROS
Gabriel
Rok nar.
1966
Družstvo:
STK KRAS Silica
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O75
Odohrané kolá: 13
Odohrané dvojhry: 40
Odohrané švorhry: 13
Odohrané dvojhry: 58.82%
Úspešnosť dvojhry: 27.50
Úspešnosť švorhry: 23.08
22.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK KRAS Silica
(9:9)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VIDO Maroš
/
LEŠTACH Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
BOKROS Gabriel
4
-6
-7
-6
1 : 3
LEŠTACH Maroš
:
BOKROS Gabriel
8
-2
7
-10
9
3 : 2
FERENČÍK Viktor
:
BOKROS Gabriel
3
-7
-9
-6
1 : 3
08.03.2024
STK KRAS Silica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-8
7
-6
-7
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
-9
7
-9
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
KLIMENT Miloš
-5
-7
7
6
9
3 : 2
23.02.2024
STK KRAS Silica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
-9
-12
9
-9
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
GAŽI Lukáš
-7
-3
9
6
-8
2 : 3
BOKROS Gabriel
:
DOMIK Ladislav
-8
-7
-10
0 : 3
09.02.2024
STK KRAS Silica
-
Obec Čierna Lehota
(11:7)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
9
13
-9
-8
9
3 : 2
BOKROS Gabriel
:
PRTKO Andrej
5
9
7
3 : 0
BOKROS Gabriel
:
BYSTREN Jaroslav
6
-9
6
-9
5
3 : 2
BOKROS Gabriel
:
ORAVEC Vladimír
10
-9
-7
10
9
3 : 2
BOKROS Gabriel
:
HRIC Ján st.
7
9
-13
-7
-5
2 : 3
02.02.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
STK KRAS Silica
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
:
BOKROS Gabriel
/
FARKAS Ladislav
6
7
6
3 : 0
GÁBOR Peter
:
BOKROS Gabriel
7
8
9
3 : 0
TURÓCZI Ladislav
:
BOKROS Gabriel
7
-9
-9
-9
1 : 3
SZEPSI Pavol
:
BOKROS Gabriel
7
9
7
3 : 0
KIRÁLY Vojtech
:
BOKROS Gabriel
7
-6
9
-10
-9
2 : 3
26.01.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK KRAS Silica
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
5
12
9
3 : 0
STRAKA Ján
:
BOKROS Gabriel
2
8
3
3 : 0
HUDÁK Michal
:
BOKROS Gabriel
9
13
7
3 : 0
19.01.2024
STK KRAS Silica
-
STO Hrhov
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
-9
-2
9
7
-2
2 : 3
BOKROS Gabriel
:
POGÁNY Ádám
-7
-9
9
-5
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
SZEPESI Arpád
-5
-3
-11
0 : 3
08.12.2023
STK KRAS Silica
-
STK Gemerská Poloma C
(8:10)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
FARKAS Ladislav
:
LEŠTACH Maroš
/
BLAŠKO Samuel
-8
-7
-8
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
VIDO Maroš
-8
-8
-8
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
ĎURÁN Miloslav
-6
-8
7
-12
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
FERENČÍK Viktor
5
2
3
3 : 0
BOKROS Gabriel
:
BLAŠKO Samuel
-7
8
-7
-7
1 : 3
24.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK KRAS Silica
(11:7)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
3
6
8
3 : 0
BENČKO Marek
:
BOKROS Gabriel
7
4
5
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
BOKROS Gabriel
8
3
6
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
BOKROS Gabriel
7
7
-5
8
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
BOKROS Gabriel
-2
3
-11
9
-8
2 : 3
17.11.2023
STK KRAS Silica
-
STO Medzev B
(7:11)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-10
7
-7
-8
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
HAMADEJ Milan
-7
-6
-4
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
JAROŠ Jozef
-3
8
-9
-5
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
SZÉKESSI Jozef
-3
5
8
7
3 : 1
BOKROS Gabriel
:
SZÉKESSI Róbert
7
-6
-5
7
-3
2 : 3
03.11.2023
STK KRAS Silica
-
MŠK Dobšiná
(7:11)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
ZAHORANSKÝ Dušan
/
GONO Ján
-6
-8
-7
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
ČERVENÁK Milan
5
-4
5
-3
-8
2 : 3
BOKROS Gabriel
:
ČERVENÁK František
5
-10
-6
4
7
3 : 2
BOKROS Gabriel
:
ZAHORANSKÝ Dušan
-1
10
-7
-8
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
GONO Ján
-9
-6
-4
0 : 3
27.10.2023
Obec Čierna Lehota
-
STK KRAS Silica
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
-9
-7
10
-8
1 : 3
HRIC Ján st.
:
BOKROS Gabriel
4
6
9
3 : 0
ORAVEC Jaroslav
:
BOKROS Gabriel
-5
-4
3
8
7
3 : 2
20.10.2023
STK KRAS Silica
-
STO Turňa nad Bodvou
(5:13)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
FARKAS Ladislav
:
SZEPSI Pavol
/
KIRÁLY Vojtech
-9
-9
-4
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
TURÓCZI Ladislav
9
-8
8
-7
-4
2 : 3
BOKROS Gabriel
:
KIRÁLY Vojtech
-8
-5
-3
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
KINYIK Štefan
-10
-9
-6
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
GÁBOR Peter
-3
-6
-3
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135895