Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
DRAVECKÝ
Rastislav
Rok nar.
1978
Družstvo:
STK KRAS Silica
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O77
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 64
Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 80.00%
Úspešnosť dvojhry: 39.06
Úspešnosť švorhry: 29.41
19.04.2024
STK KRAS Silica
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
TÓTHOVÁ Natália
/
REBO Samuel
-8
11
11
6
3 : 1
DRAVECKÝ Rastislav
:
REBO Samuel
-7
7
-10
3
-8
2 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
HUDÁK Michal
4
7
7
3 : 0
DRAVECKÝ Rastislav
:
STRAKA Ján
-6
-7
7
-5
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
TÓTHOVÁ Natália
10
7
-13
12
3 : 1
12.04.2024
STO Hrhov
-
STK KRAS Silica
(15:3)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
9
7
6
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
DRAVECKÝ Rastislav
-7
5
7
4
3 : 1
JÁNOSDEÁK Dávid
:
DRAVECKÝ Rastislav
4
7
9
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
DRAVECKÝ Rastislav
7
5
8
3 : 0
POGÁNY Ádám
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-5
-11
0 : 3
05.04.2024
STK KRAS Silica
-
STK BANÍK Rakovnica
(8:10)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
8
-8
-6
-7
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
ADAMOVÁ Zuzana
10
6
8
3 : 0
DRAVECKÝ Rastislav
:
CHLEBUŠ Radoslav
-8
9
12
8
3 : 1
DRAVECKÝ Rastislav
:
NÉMET Jaroslav
-1
6
-7
10
-5
2 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
TÓTH Kamil
-5
-6
-2
0 : 3
22.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK KRAS Silica
(9:9)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VIDO Maroš
/
LEŠTACH Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
BOKROS Gabriel
4
-6
-7
-6
1 : 3
FERENČÍK Viktor
:
DRAVECKÝ Rastislav
-4
8
-1
-6
1 : 3
VIDO Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
28
-10
6
4
3 : 1
ĎURÁN Miloslav
:
DRAVECKÝ Rastislav
7
-8
13
9
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
DRAVECKÝ Rastislav
-7
8
9
-8
9
3 : 2
08.03.2024
STK KRAS Silica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-8
7
-6
-7
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
-8
-5
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
BENČKO Marek
8
8
8
3 : 0
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
-6
-6
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
KLIMENT Miloš
8
10
-9
8
3 : 1
01.03.2024
STO Medzev B
-
STK KRAS Silica
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
FARKAS Ladislav
/
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-6
6
4
5
3 : 2
ROTH Zoltán
:
DRAVECKÝ Rastislav
2
3
5
3 : 0
SZÉKESSI Jozef
:
DRAVECKÝ Rastislav
9
-12
5
5
3 : 1
JAROŠ Jozef
:
DRAVECKÝ Rastislav
5
4
2
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
DRAVECKÝ Rastislav
10
-9
11
9
3 : 1
23.02.2024
STK KRAS Silica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
MÁTÉ Alexander
/
GAŽI Lukáš
-9
-12
9
-9
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
LASHKAI Yurii
-7
9
-8
-7
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
MÁTÉ Alexander
-2
10
-8
-8
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
GAŽI Lukáš
9
-11
-5
-10
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
DOMIK Ladislav
-11
-2
-5
0 : 3
16.02.2024
MŠK Dobšiná
-
STK KRAS Silica
(12:6)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ZAHORANSKÝ Dušan
/
ČERVENÁK Milan
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
FARKAS Ladislav
2
7
1
3 : 0
ZAHORANSKÝ Dušan
:
DRAVECKÝ Rastislav
4
4
11
3 : 0
ČERVENÁK František
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
3
7
-7
7
3 : 2
ČERVENÁK Martin
:
DRAVECKÝ Rastislav
-10
-7
-8
0 : 3
ČERVENÁK Milan
:
DRAVECKÝ Rastislav
-12
5
-9
8
8
3 : 2
09.02.2024
STK KRAS Silica
-
Obec Čierna Lehota
(11:7)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
9
13
-9
-8
9
3 : 2
DRAVECKÝ Rastislav
:
BYSTREN Jaroslav
5
6
8
3 : 0
DRAVECKÝ Rastislav
:
ORAVEC Vladimír
8
-8
4
-9
15
3 : 2
DRAVECKÝ Rastislav
:
HRIC Ján st.
9
7
-10
-5
-10
2 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
PRTKO Andrej
3
5
-9
6
3 : 1
26.01.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK KRAS Silica
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
5
12
9
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-12
-8
0 : 3
TÓTHOVÁ Natália
:
DRAVECKÝ Rastislav
-5
-8
10
-4
1 : 3
STRAKA Ján
:
DRAVECKÝ Rastislav
4
-6
6
4
3 : 1
HUDÁK Michal
:
DRAVECKÝ Rastislav
-7
-9
-12
0 : 3
19.01.2024
STK KRAS Silica
-
STO Hrhov
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
-9
-2
9
7
-2
2 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
POGÁNY Ádám
6
9
5
3 : 0
DRAVECKÝ Rastislav
:
SZEPESI Arpád
-4
-7
-9
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
9
6
9
3 : 1
DRAVECKÝ Rastislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
7
4
3 : 0
15.12.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STK KRAS Silica
(10:8)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁČ Patrik
/
ADAMOVÁ Zuzana
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
FARKAS Ladislav
-8
7
5
-6
-9
2 : 3
CHLEBUŠ Radoslav
:
DRAVECKÝ Rastislav
11
10
5
3 : 0
ADAMOVÁ Zuzana
:
DRAVECKÝ Rastislav
-7
-6
-11
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
DRAVECKÝ Rastislav
6
7
10
3 : 0
NÉMET Jaroslav
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
9
10
-7
10
3 : 2
24.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK KRAS Silica
(11:7)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
3
6
8
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
DRAVECKÝ Rastislav
5
8
5
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-3
-5
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
DRAVECKÝ Rastislav
-6
9
13
6
3 : 1
BENČKO Marek
:
DRAVECKÝ Rastislav
8
7
10
3 : 0
17.11.2023
STK KRAS Silica
-
STO Medzev B
(7:11)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-10
7
-7
-8
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
SZÉKESSI Jozef
-7
-7
9
7
-8
2 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-8
-10
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
HAMADEJ Milan
-7
10
-10
-4
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
JAROŠ Jozef
-6
5
7
9
3 : 1
10.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK KRAS Silica
(11:7)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
DRAVECKÝ Rastislav
/
FARKAS Ladislav
7
11
7
3 : 0
DOMIK Ladislav
:
DRAVECKÝ Rastislav
-6
7
9
11
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
DRAVECKÝ Rastislav
-3
6
-7
-9
1 : 3
MÁTÉ Alexander
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
8
5
-8
-6
2 : 3
SKOKAN Gabriel
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-6
10
-9
1 : 3
03.11.2023
STK KRAS Silica
-
MŠK Dobšiná
(7:11)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
ZAHORANSKÝ Dušan
/
GONO Ján
-6
-8
-7
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
ZAHORANSKÝ Dušan
-10
-9
-6
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
GONO Ján
5
-8
-6
-8
1 : 3
27.10.2023
Obec Čierna Lehota
-
STK KRAS Silica
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
-9
-7
10
-8
1 : 3
ORAVEC Vladimír
:
DRAVECKÝ Rastislav
-5
-9
7
9
7
3 : 2
PRTKO Andrej
:
DRAVECKÝ Rastislav
-5
-8
7
-7
1 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 139587