Obrázok
JergaMichal, ml.
Rok nar.2006
Družstvo:TJ Geológ Rožňava E Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 18 Odohrané dvojhry: 72 Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 100.00% Úspešnosť dvojhry: 65.28 Úspešnosť švorhry: 43.75
 
Detail zápasu 29.03.2019 TJ Geológ Rožňava E - Obec Čierna Lehota (14:4) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Ferko René : Hric Ján/Oravec Vladimír
894
3 : 0
Jerga Michal ml. : Hric Ján
-6479
3 : 1
Jerga Michal ml. : Hric Ján ml.
544
3 : 0
Jerga Michal ml. : Oravec Jaroslav
1011-83
3 : 1
Jerga Michal ml. : Oravec Vladimír
742
3 : 0
Detail zápasu 22.03.2019 Vajda Team Dobšiná - TJ Geológ Rožňava E (11:7) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Krága Štefan/Červenák Roman : Jerga Michal ml./Ferko René
63-143
3 : 1
Červenák Roman : Jerga Michal ml.
10-9-6-5
1 : 3
Krága Štefan : Jerga Michal ml.
-6-710-9
1 : 3
Červenák Ján : Jerga Michal ml.
-5-27109
3 : 2
Bubenčík Marián : Jerga Michal ml.
10-85-59
3 : 2
Detail zápasu 15.03.2019 TJ Geológ Rožňava E - STO Hrhov (8:10) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Jerga Michal st. : Grulyo Dominik/Jánosdeák Peter
-98-7-9
1 : 3
Jerga Michal ml. : Pogány Ádám
55-93
3 : 1
Jerga Michal ml. : Halászová Noémi
6-778
3 : 1
Jerga Michal ml. : Jánosdeák Peter
-7-6-9
0 : 3
Jerga Michal ml. : Grulyo Dominik
-810-9410
3 : 2
Detail zápasu 08.03.2019 MŠK Dobšiná B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Červenák Roman/Červenák Martin : Jerga Michal ml./Jerga Michal st.
-49710
3 : 1
Csobady Marian : Jerga Michal ml.
-10-9-5
0 : 3
Červenák Roman : Jerga Michal ml.
-9-3-6
0 : 3
Červenák Martin : Jerga Michal ml.
-2-7-2
0 : 3
Červenák Stanislav : Jerga Michal ml.
-99-6-3
1 : 3
Detail zápasu 22.02.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Kras Silica (11:7) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Jerga Michal st. : Dely Attila/Kovács Alexander
-77-7129
3 : 2
Jerga Michal ml. : Dely Attila
-8-4-5
0 : 3
Jerga Michal ml. : Kovács Alexander
-6363
3 : 1
Jerga Michal ml. : Dravecký Rastislav
-79106
3 : 1
Jerga Michal ml. : Bokros Gabriel
-39-7107
3 : 2
Detail zápasu 15.02.2019 STK Honce B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Repiský Rudolf ml./Gallo Viliam ml. : Jerga Michal ml./Junger Ján
95-4-99
3 : 2
Repiský Rudolf ml. : Jerga Michal ml.
8119
3 : 0
Gallo Viliam ml. : Jerga Michal ml.
-97-4-7
1 : 3
Kamenský Milan : Jerga Michal ml.
-6-8-6
0 : 3
Gallo Viliam st. : Jerga Michal ml.
-8-4-9
0 : 3
Detail zápasu 08.02.2019 ŠK Jablonov nad Turňou B - TJ Geológ Rožňava E (17:1) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Barczi Lóránt/Kardos Pavol : Jerga Michal ml./Jerga Michal st.
8115
3 : 0
Jakab Alexander : Jerga Michal ml.
168
3 : 0
Kardos Pavol : Jerga Michal ml.
79-88
3 : 1
Bartók Gabriel : Jerga Michal ml.
-6105-7-4
2 : 3
Barczi Lóránt : Jerga Michal ml.
10-11-8910
3 : 2
Detail zápasu 01.02.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Baník Rakovnica B (9:9) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Ferko René : Domik Ladislav/Tóth Kamil
12-764
3 : 1
Jerga Michal ml. : Német Jaroslav
142
3 : 0
Jerga Michal ml. : Domik Ladislav
-85-5-5
1 : 3
Jerga Michal ml. : Králik Štefan
8-934
3 : 1
Jerga Michal ml. : Tóth Kamil
6-887
3 : 1
Detail zápasu 27.01.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - TJ Geológ Rožňava E (8:10) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Hatala Milan/Skokan Gabriel : Jerga Michal ml./Jerga Michal st.
-8-6-6
0 : 3
Gaži Lukáš : Jerga Michal ml.
-13888
3 : 1
Skokan Gabriel : Jerga Michal ml.
-7-1-1
0 : 3
Hatala Milan : Jerga Michal ml.
-9-8-7
0 : 3
Máté Alexander : Jerga Michal ml.
-12-8-4
0 : 3
Detail zápasu 20.12.2018 Obec Čierna Lehota - TJ Geológ Rožňava E (12:6) 9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Hric Ján/Oravec Jaroslav : Jerga Michal st./Jerga Michal ml.
868
3 : 0
Hric Ján : Jerga Michal ml.
-5689
3 : 1
Oravec Jaroslav : Jerga Michal ml.
8-6-86-10
2 : 3
Oravec Vladimír : Jerga Michal ml.
-5985
3 : 1
Hric Ján ml. : Jerga Michal ml.
-8-6-6
0 : 3
Detail zápasu 14.12.2018 TJ Geológ Rožňava E - Vajda Team Dobšiná (10:8) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Junger Ján : Kašpar Štefan/Červenák Ján
994
3 : 0
Jerga Michal ml. : Bubenčík Marián
857
3 : 0
Jerga Michal ml. : Červenák Ján
-9-8-4
0 : 3
Jerga Michal ml. : Krága Štefan
4-7116
3 : 1
Jerga Michal ml. : Červenák Roman
-7-6-4
0 : 3
Detail zápasu 07.12.2018 STO Hrhov - TJ Geológ Rožňava E (10:8) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jánosdeák Peter/Pogány Ádám : Junger Ján/Jerga Michal ml.
467
3 : 0
Pogány Ádám : Jerga Michal ml.
-8-98-9
1 : 3
Jánosdeák Peter : Jerga Michal ml.
7-59-39
3 : 2
Halászová Noémi : Jerga Michal ml.
-6-58-8
1 : 3
Szepesi Árpád : Jerga Michal ml.
4-9-12-6
1 : 3
Detail zápasu 03.12.2018 TJ Geológ Rožňava E - MŠK Dobšiná B (15:3) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml. : Červenák Roman
2113
3 : 0
Jerga Michal ml. : Hlavačik Štefan
-8-10-7
0 : 3
Jerga Michal ml. : Červenák Stanislav
372
3 : 0
Jerga Michal ml. : Červenák Martin
797
3 : 0
Detail zápasu 23.11.2018 STK Kras Silica - TJ Geológ Rožňava E (7:11) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Dely Attila/Bokros Gabriel : Jerga Michal ml./Ferko René
8-97-15-9
2 : 3
Kovács Alexander : Jerga Michal ml.
-19-5-9
1 : 3
Bokros Gabriel : Jerga Michal ml.
-8-58-4
1 : 3
Dely Attila : Jerga Michal ml.
592
3 : 0
Farkas Ladislav : Jerga Michal ml.
-2-6-2
0 : 3
Detail zápasu 16.11.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Honce B (9:9) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Lakatoš Marek : Kamenský Milan/Gallo Viliam st.
-9369
3 : 1
Jerga Michal ml. : Repiský Rudolf ml.
-10-1179-6
2 : 3
Jerga Michal ml. : Gallo Viliam ml.
89-57
3 : 1
Jerga Michal ml. : Kamenský Milan
498
3 : 0
Jerga Michal ml. : Gallo Viliam st.
5-1168
3 : 1
Detail zápasu 26.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - ŠK Jablonov nad Turňou B (8:10) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml. : Kardos Pavol
-7111210
3 : 1
Jerga Michal ml. : Jakab Alexander
5-9-85-1
2 : 3
Jerga Michal ml. : Bartók Gabriel
-76-6-5
1 : 3
Jerga Michal ml. : Barczi Lóránt
-9-67-6
1 : 3
Detail zápasu 19.10.2018 STK Baník Rakovnica B - TJ Geológ Rožňava E (11:7) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Domik Ladislav/Gerenyi Matej : Jerga Michal ml./Pitschman Jakub
1045
3 : 0
Domik Ladislav : Jerga Michal ml.
-9759
3 : 1
Német Jaroslav : Jerga Michal ml.
-6-4-10
0 : 3
Králik Štefan : Jerga Michal ml.
-6-91378
3 : 2
Gerenyi Matej : Jerga Michal ml.
76-128
3 : 1
Detail zápasu 05.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (5:13) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Pitschman Jakub : Máté Alexander/Gaži Lukáš
-11-5-6
0 : 3
Jerga Michal ml. : Máté Alexander
-15-10869
3 : 2
Jerga Michal ml. : Hatala Milan
355
3 : 0
Jerga Michal ml. : Gaži Lukáš
-10-11910-8
2 : 3
Jerga Michal ml. : Skokan Gabriel
-989-75
3 : 2
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 32104