Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
GECELOVSKÝ
Igor
Rok nar.
1967
Družstvo:
ŠKST Slavošovce
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O62
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 66
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 97.06%
Úspešnosť dvojhry: 37.88
Úspešnosť švorhry: 37.50
22.03.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SEDLÁK Ľuboslav
/
ADAMOVÁ Zuzana
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
8
-8
-9
5
10
3 : 2
CHLEBUŠ Radoslav
:
GECELOVSKÝ Igor
-10
-6
12
11
-5
2 : 3
KOVÁČ Patrik
:
GECELOVSKÝ Igor
-8
-5
-10
0 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
GECELOVSKÝ Igor
6
-10
8
-7
10
3 : 2
ADAMOVÁ Zuzana
:
GECELOVSKÝ Igor
7
6
-10
7
3 : 1
15.03.2024
ŠKST Slavošovce
-
STK Gemerská Poloma C
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
LEŠTACH Maroš
/
BLAŠKO Samuel
-7
5
-7
2
8
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
ĎURÁN Miloslav
-8
-8
-5
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
LEŠTACH Maroš
-3
-10
-11
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
BLAŠKO Samuel
3
7
-7
-5
-9
2 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
VIDO Maroš
-11
-5
-6
0 : 3
08.03.2024
STK KRAS Silica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
13
8
8
3 : 0
BOKROS Gabriel
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
-9
7
-9
1 : 3
KOVÁCS Alexander
:
GECELOVSKÝ Igor
8
3
-5
7
3 : 1
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
-6
-6
0 : 3
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
-8
5
6
5
3 : 1
23.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Medzev B
(10:8)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
-6
9
11
9
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
ROTH Zoltán
6
-9
7
-10
6
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
SZÉKESSI Jozef
-3
-9
10
-8
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
SZÉKESSI Róbert
-7
-12
-8
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
JAROŠ Jozef
-8
-1
-5
0 : 3
16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
:
GECELOVSKÝ Igor
-4
7
5
5
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
GECELOVSKÝ Igor
8
-8
7
-8
8
3 : 2
09.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
MŠK Dobšiná
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ČERVENÁK František
/
ČERVENÁK Martin
8
-8
-5
-6
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
ČERVENÁK František
-5
-5
-6
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
ČERVENÁK Milan
-10
-10
-8
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
ČERVENÁK Martin
7
9
-8
8
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
KOTLÁR Jaroslav
6
1
-9
-5
2
3 : 2
02.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
7
-9
6
-7
-5
2 : 3
PRTKO Andrej
:
GECELOVSKÝ Igor
-8
5
-12
9
7
3 : 2
HRIC Ján st.
:
GECELOVSKÝ Igor
6
-8
8
5
3 : 1
ORAVEC Jaroslav
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
-9
-7
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
GECELOVSKÝ Igor
-6
11
8
9
3 : 1
26.01.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
9
9
-14
9
3 : 1
:
GECELOVSKÝ Igor
-0
-0
-0
0 : 3
SZEPSI Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
8
-9
8
10
3 : 1
KIRÁLY Vojtech
:
GECELOVSKÝ Igor
-2
-6
-9
0 : 3
GÁBOR Peter
:
GECELOVSKÝ Igor
9
-9
8
-9
10
3 : 2
19.01.2024
ŠKST Slavošovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KLIMENT Miloš
/
GECELOVSKÝ Igor
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
-6
7
5
4
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
VALENTKO Daniel
10
-4
8
11
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
TÓTHOVÁ Natália
9
2
-9
6
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
STRAKA Ján
-2
-5
-5
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
HUDÁK Michal
-6
-3
-8
0 : 3
15.12.2023
STO Hrhov
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
POGÁNY Ádám
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
5
-5
7
3
3 : 1
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GECELOVSKÝ Igor
-7
6
6
1
3 : 1
JÁNOSDEÁK Dávid
:
GECELOVSKÝ Igor
-5
-4
8
8
3
3 : 2
POGÁNY Ádám
:
GECELOVSKÝ Igor
8
-5
-9
9
9
3 : 2
JÁNOSDEÁK Peter
:
GECELOVSKÝ Igor
-11
8
-10
6
9
3 : 2
08.12.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK BANÍK Rakovnica
(11:7)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KLIMENT Miloš
/
GECELOVSKÝ Igor
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-7
-6
-8
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
KOVÁČ Patrik
8
-9
4
9
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
ADAMOVÁ Zuzana
5
8
-5
10
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
CHLEBUŠ Radoslav
9
-6
-9
9
10
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
NÉMET Jaroslav
-6
-8
7
13
-10
2 : 3
01.12.2023
STK Gemerská Poloma C
-
ŠKST Slavošovce
(9:9)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
/
GECELOVSKÝ Matej
-8
-11
-6
0 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
GECELOVSKÝ Igor
8
8
-5
-9
9
3 : 2
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
-9
8
9
14
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
-8
-7
10
-21
1 : 3
BLAŠKO Samuel
:
GECELOVSKÝ Igor
8
-6
9
-8
-6
2 : 3
24.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK KRAS Silica
(11:7)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-7
7
11
-8
-9
2 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
KARDOS Pavol
-6
-5
-11
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
KOVÁCS Alexander
-7
12
-7
8
9
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
DRAVECKÝ Rastislav
-6
9
13
6
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
BOKROS Gabriel
-2
3
-11
9
-8
2 : 3
10.11.2023
STO Medzev B
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Jozef
/
HAMADEJ Milan
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
-9
9
6
2
3 : 1
ROTH Zoltán
:
GECELOVSKÝ Igor
8
5
8
3 : 0
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Igor
9
-3
8
-9
-5
2 : 3
SZÉKESSI Jozef
:
GECELOVSKÝ Igor
7
3
-9
6
3 : 1
HAMADEJ Milan
:
GECELOVSKÝ Igor
-13
-8
-5
0 : 3
03.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
9
-10
-5
-9
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
MÁTÉ Alexander
-13
-9
5
-8
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
SKOKAN Gabriel
-8
-9
8
-7
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
LASHKAI Yurii
-7
7
-9
-8
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
DOMIK Ladislav
-6
-8
-6
0 : 3
27.10.2023
MŠK Dobšiná
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Milan
/
FERKO Samuel
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
9
4
9
3 : 0
ČERVENÁK František
:
GECELOVSKÝ Igor
4
9
7
3 : 0
ČERVENÁK Martin
:
GECELOVSKÝ Igor
-7
-6
9
-11
1 : 3
ČERVENÁK Milan
:
GECELOVSKÝ Igor
10
11
-6
-11
6
3 : 2
ZAHORANSKÝ Dušan
:
GECELOVSKÝ Igor
6
5
10
3 : 0
20.10.2023
ŠKST Slavošovce
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ORAVEC Jaroslav
/
PRTKO Andrej
10
10
-5
7
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
ORAVEC Jaroslav
-7
5
-10
6
6
3 : 2
GECELOVSKÝ Igor
:
PRTKO Andrej
12
5
7
3 : 0
GECELOVSKÝ Igor
:
HRIC Ján st.
13
5
8
3 : 0
GECELOVSKÝ Igor
:
ORAVEC Vladimír
-9
-9
7
5
-8
2 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135786