Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
GECELOVSKÝ
Matej
Rok nar.
1995
Družstvo:
ŠKST Slavošovce
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O44
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 68
Odohrané švorhry: 17
Odohrané dvojhry: 100.00%
Úspešnosť dvojhry: 85.29
Úspešnosť švorhry: 76.47
22.03.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁČ Patrik
/
CHLEBUŠ Radoslav
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-6
-8
-3
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-8
-8
0 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
GECELOVSKÝ Matej
10
-4
-8
-8
1 : 3
ADAMOVÁ Zuzana
:
GECELOVSKÝ Matej
-8
9
10
8
3 : 1
CHLEBUŠ Radoslav
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-5
-4
0 : 3
15.03.2024
ŠKST Slavošovce
-
STK Gemerská Poloma C
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
8
6
6
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
BLAŠKO Samuel
9
4
6
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
VIDO Maroš
-8
8
4
13
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
ĎURÁN Miloslav
4
5
9
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
FERENČÍK Viktor
5
5
2
3 : 0
08.03.2024
STK KRAS Silica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-8
7
-6
-7
1 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
-8
-5
0 : 3
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Matej
-10
-4
-6
0 : 3
FARKAS Ladislav
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
-8
-6
0 : 3
KOVÁCS Alexander
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
-4
-7
0 : 3
23.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Medzev B
(10:8)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-9
9
-9
-8
1 : 3
GECELOVSKÝ Matej
:
SZÉKESSI Róbert
4
4
8
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
JAROŠ Jozef
7
-6
12
5
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
ROTH Zoltán
-6
6
9
6
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
SZÉKESSI Jozef
6
3
-10
4
3 : 1
16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
BENČKO Marek
/
GECELOVSKÝ Matej
13
9
-9
-8
-8
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
GECELOVSKÝ Matej
-8
-6
-11
0 : 3
DOMIK Ladislav
:
GECELOVSKÝ Matej
-4
-8
-10
0 : 3
MÁTÉ Alexander
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
10
-10
-8
1 : 3
GAŽI Lukáš
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
-8
-7
0 : 3
09.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
MŠK Dobšiná
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
KOTLÁR Jaroslav
/
ČERVENÁK Milan
9
-8
8
9
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
ČERVENÁK Martin
7
9
6
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
KOTLÁR Jaroslav
1
3
2
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
ČERVENÁK František
-11
1
-6
3
4
3 : 2
GECELOVSKÝ Matej
:
ČERVENÁK Milan
8
3
5
3 : 0
02.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ORAVEC Jaroslav
/
PRTKO Andrej
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
7
-8
-9
-9
1 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-4
-1
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
GECELOVSKÝ Matej
-4
-3
-12
0 : 3
PRTKO Andrej
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-5
-6
0 : 3
HRIC Ján st.
:
GECELOVSKÝ Matej
-5
8
-10
-8
1 : 3
26.01.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GÁBOR Peter
/
:
BENČKO Marek
/
GECELOVSKÝ Matej
-0
-0
-0
0 : 3
GÁBOR Peter
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-7
-8
0 : 3
:
GECELOVSKÝ Matej
-0
-0
-0
0 : 3
SZEPSI Pavol
:
GECELOVSKÝ Matej
-7
-8
-8
0 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-9
-4
0 : 3
19.01.2024
ŠKST Slavošovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
-9
-8
-9
0 : 3
GECELOVSKÝ Matej
:
STRAKA Ján
8
8
7
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
HUDÁK Michal
4
3
7
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
VALENTKO Daniel
-7
11
-7
4
6
3 : 2
GECELOVSKÝ Matej
:
TÓTHOVÁ Natália
7
-9
5
9
3 : 1
15.12.2023
STO Hrhov
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
7
15
-7
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Dávid
:
GECELOVSKÝ Matej
-7
-5
5
12
10
3 : 2
POGÁNY Ádám
:
GECELOVSKÝ Matej
9
-9
-8
-8
1 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
GECELOVSKÝ Matej
6
7
-9
-5
11
3 : 2
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GECELOVSKÝ Matej
-11
6
6
7
3 : 1
08.12.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK BANÍK Rakovnica
(11:7)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BENČKO Marek
/
GECELOVSKÝ Matej
:
ADAMOVÁ Zuzana
/
KOVÁČ Patrik
5
5
9
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
CHLEBUŠ Radoslav
-12
4
6
7
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
NÉMET Jaroslav
8
7
3
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
SEDLÁK Ľuboslav
5
8
4
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
ADAMOVÁ Zuzana
5
9
10
3 : 0
01.12.2023
STK Gemerská Poloma C
-
ŠKST Slavošovce
(9:9)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Igor
/
GECELOVSKÝ Matej
-8
-11
-6
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
GECELOVSKÝ Matej
-1
-7
-8
0 : 3
BLAŠKO Samuel
:
GECELOVSKÝ Matej
-8
8
-8
-9
1 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
GECELOVSKÝ Matej
-8
-9
7
-10
1 : 3
VIDO Maroš
:
GECELOVSKÝ Matej
7
-4
-9
-5
1 : 3
24.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK KRAS Silica
(11:7)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
3
6
8
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
DRAVECKÝ Rastislav
5
8
5
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
BOKROS Gabriel
8
3
6
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
KARDOS Pavol
-9
6
7
-8
-11
2 : 3
GECELOVSKÝ Matej
:
KOVÁCS Alexander
6
6
1
3 : 0
10.11.2023
STO Medzev B
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
-8
-11
3
8
-4
2 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
GECELOVSKÝ Matej
6
7
3
3 : 0
SZÉKESSI Jozef
:
GECELOVSKÝ Matej
8
7
-9
7
3 : 1
HAMADEJ Milan
:
GECELOVSKÝ Matej
8
1
5
3 : 0
ROTH Zoltán
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-3
-7
0 : 3
03.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
7
11
8
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
LASHKAI Yurii
5
5
5
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
DOMIK Ladislav
5
7
7
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
MÁTÉ Alexander
-9
2
8
5
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
HATALA Milan
7
6
7
3 : 0
27.10.2023
MŠK Dobšiná
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK František
/
ČERVENÁK Martin
:
BENČKO Marek
/
GECELOVSKÝ Matej
-9
8
4
10
3 : 1
ZAHORANSKÝ Dušan
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-9
13
6
9
3 : 2
ČERVENÁK František
:
GECELOVSKÝ Matej
9
4
7
3 : 0
ČERVENÁK Martin
:
GECELOVSKÝ Matej
-8
-10
10
-7
1 : 3
ČERVENÁK Milan
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-6
-8
0 : 3
20.10.2023
ŠKST Slavošovce
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
:
ORAVEC Vladimír
/
HRIC Ján st.
-8
7
9
-8
5
3 : 2
GECELOVSKÝ Matej
:
HRIC Ján st.
7
8
9
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
ORAVEC Vladimír
3
1
7
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
ORAVEC Jaroslav
6
3
9
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
PRTKO Andrej
6
6
7
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135775