Obrázok
FerkoRené
Rok nar.2008
Družstvo:TJ Geológ Rožňava E Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 18 Odohrané dvojhry: 71 Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 98.61% Úspešnosť dvojhry: 49.30 Úspešnosť švorhry: 68.75
 
Detail zápasu 29.03.2019 TJ Geológ Rožňava E - Obec Čierna Lehota (14:4) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Ferko René : Hric Ján/Oravec Vladimír
894
3 : 0
Ferko René : Hric Ján ml.
143
3 : 0
Ferko René : Oravec Jaroslav
37-8-55
3 : 2
Ferko René : Oravec Vladimír
847
3 : 0
Ferko René : Hric Ján
-8-96-6
1 : 3
Detail zápasu 22.03.2019 Vajda Team Dobšiná - TJ Geológ Rožňava E (11:7) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Krága Štefan/Červenák Roman : Jerga Michal ml./Ferko René
63-143
3 : 1
Bubenčík Marián : Ferko René
-126-869
3 : 2
Červenák Roman : Ferko René
-56-9610
3 : 2
Krága Štefan : Ferko René
-8-8-9
0 : 3
Červenák Ján : Ferko René
-5-6-8
0 : 3
Detail zápasu 15.03.2019 TJ Geológ Rožňava E - STO Hrhov (8:10) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Ferko René : Halászová Noémi
-88-77-8
2 : 3
Ferko René : Jánosdeák Peter
-77-747
3 : 2
Ferko René : Grulyo Dominik
-776-75
3 : 2
Ferko René : Szepesi Árpád
-611-8-9
1 : 3
Detail zápasu 08.03.2019 MŠK Dobšiná B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Csobady Marian/Červenák Stanislav : Junger Ján/Ferko René
1068
3 : 0
Červenák Stanislav : Ferko René
-57-8-10
1 : 3
Csobady Marian : Ferko René
5-6-5-10
1 : 3
Polanecký Jakub : Ferko René
-9-9-4
0 : 3
Červenák Martin : Ferko René
10-8-9-9
1 : 3
Detail zápasu 22.02.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Kras Silica (11:7) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Ferko René/Junger Ján : Bokros Gabriel/Dravecký Rastislav
-78-6-8
1 : 3
Ferko René : Kovács Alexander
5-1062
3 : 1
Ferko René : Dravecký Rastislav
7105
3 : 0
Ferko René : Bokros Gabriel
5-78-99
3 : 2
Ferko René : Dely Attila
-5-11-4
0 : 3
Detail zápasu 15.02.2019 STK Honce B - TJ Geológ Rožňava E (5:13) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Repiský Rudolf st./Gallo Viliam st. : Lakatoš Marek/Ferko René
10-49-9-11
2 : 3
Repiský Rudolf st. : Ferko René
-1071011
3 : 1
Gallo Viliam st. : Ferko René
-879-5-13
2 : 3
Repiský Rudolf ml. : Ferko René
12-929
3 : 1
Gallo Viliam ml. : Ferko René
-68-87-6
2 : 3
Detail zápasu 08.02.2019 ŠK Jablonov nad Turňou B - TJ Geológ Rožňava E (17:1) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Bartók Gabriel/Jakab Alexander : Horváth Krisztián/Ferko René
8-11112
3 : 1
Barczi Lóránt : Ferko René
-5-101054
3 : 2
Jakab Alexander : Ferko René
1198
3 : 0
Kardos Pavol : Ferko René
6-81011
3 : 1
Bartók Gabriel : Ferko René
-6656
3 : 1
Detail zápasu 01.02.2019 TJ Geológ Rožňava E - STK Baník Rakovnica B (9:9) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Jerga Michal ml./Ferko René : Domik Ladislav/Tóth Kamil
12-764
3 : 1
Ferko René : Domik Ladislav
7-9-899
3 : 2
Ferko René : Králik Štefan
1012-8-9-5
2 : 3
Ferko René : Tóth Kamil
-3-9-5
0 : 3
Ferko René : Német Jaroslav
11-9314
3 : 1
Detail zápasu 27.01.2019 STK Sokol Krásnohorské Podhradie - TJ Geológ Rožňava E (8:10) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Hatala Milan : Ferko René
-7-5-2
0 : 3
Máté Alexander : Ferko René
74-108
3 : 1
Gaži Lukáš : Ferko René
-88106
3 : 1
Detail zápasu 20.12.2018 Obec Čierna Lehota - TJ Geológ Rožňava E (12:6) 9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Hric Ján ml./Oravec Vladimír : Lakatoš Marek/Ferko René
-5-10-8
0 : 3
Hric Ján ml. : Ferko René
-10-510-1
1 : 3
Hric Ján : Ferko René
8-6-610-9
2 : 3
Oravec Jaroslav : Ferko René
810-85
3 : 1
Oravec Vladimír : Ferko René
-87-712-3
2 : 3
Detail zápasu 14.12.2018 TJ Geológ Rožňava E - Vajda Team Dobšiná (10:8) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Lakatoš Marek/Ferko René : Červenák Roman/Krága Štefan
-8597
3 : 1
Ferko René : Červenák Ján
-10-11-5
0 : 3
Ferko René : Krága Štefan
-10-67-6
1 : 3
Ferko René : Červenák Roman
9-9-4-6
1 : 3
Ferko René : Bubenčík Marián
-2-712-4
1 : 3
Detail zápasu 07.12.2018 STO Hrhov - TJ Geológ Rožňava E (10:8) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Szepesi Árpád/Halászová Noémi : Lakatoš Marek/Ferko René
-89-7-9
1 : 3
Jánosdeák Peter : Ferko René
797
3 : 0
Halászová Noémi : Ferko René
-9109-76
3 : 2
Szepesi Árpád : Ferko René
-9-10778
3 : 2
Pogány Ádám : Ferko René
68-8-9-10
2 : 3
Detail zápasu 03.12.2018 TJ Geológ Rožňava E - MŠK Dobšiná B (15:3) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Lakatoš Marek/Ferko René : Červenák Stanislav/Lenkey Vladimír
5-7-867
3 : 2
Ferko René : Hlavačik Štefan
910-10-79
3 : 2
Ferko René : Červenák Stanislav
498
3 : 0
Ferko René : Červenák Martin
779
3 : 0
Ferko René : Červenák Roman
6910
3 : 0
Detail zápasu 23.11.2018 STK Kras Silica - TJ Geológ Rožňava E (7:11) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Dely Attila/Bokros Gabriel : Jerga Michal ml./Ferko René
8-97-15-9
2 : 3
Dely Attila : Ferko René
564
3 : 0
Dravecký Rastislav : Ferko René
-6-9108-6
2 : 3
Kovács Alexander : Ferko René
-4-7-8
0 : 3
Bokros Gabriel : Ferko René
-9-12-12
0 : 3
Detail zápasu 16.11.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Honce B (9:9) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Ferko René : Gallo Viliam ml./Repiský Rudolf ml.
-7-6-11
0 : 3
Ferko René : Gallo Viliam ml.
9-8-7-9
1 : 3
Ferko René : Kamenský Milan
1074
3 : 0
Ferko René : Gallo Viliam st.
-1-9-9
0 : 3
Ferko René : Repiský Rudolf ml.
11-3-5-8
1 : 3
Detail zápasu 26.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - ŠK Jablonov nad Turňou B (8:10) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Lakatoš Marek/Ferko René : Barczi Lóránt/Kardos Pavol
1096
3 : 0
Ferko René : Jakab Alexander
-8-4-8
0 : 3
Ferko René : Bartók Gabriel
96-7-78
3 : 2
Ferko René : Barczi Lóránt
-8-6-5
0 : 3
Ferko René : Kardos Pavol
-6-4-9
0 : 3
Detail zápasu 19.10.2018 STK Baník Rakovnica B - TJ Geológ Rožňava E (11:7) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Králik Štefan/Sedlák Ľuboslav : Ferko René/Junger Ján
-8-8-10
0 : 3
Králik Štefan : Ferko René
9-988
3 : 1
Gerenyi Matej : Ferko René
510-9-8-7
2 : 3
Domik Ladislav : Ferko René
-88-6-8
1 : 3
Tóth Kamil : Ferko René
593
3 : 0
Detail zápasu 05.10.2018 TJ Geológ Rožňava E - STK Sokol Krásnohorské Podhradie (5:13) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
Junger Ján/Ferko René : Skokan Gabriel/Hatala Milan
1246
3 : 0
Ferko René : Hatala Milan
71010
3 : 0
Ferko René : Gaži Lukáš
-4-6-8
0 : 3
Ferko René : Skokan Gabriel
-9-10-6
0 : 3
Ferko René : Máté Alexander
-8-3-6
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 33434