Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
KLIMENT
Miloš
Rok nar.
1972
Družstvo:
ŠKST Slavošovce
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O72
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 66
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 97.06%
Úspešnosť dvojhry: 43.94
Úspešnosť švorhry: 31.25
22.03.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SEDLÁK Ľuboslav
/
ADAMOVÁ Zuzana
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
8
-8
-9
5
10
3 : 2
ADAMOVÁ Zuzana
:
KLIMENT Miloš
2
-5
6
-10
-2
2 : 3
CHLEBUŠ Radoslav
:
KLIMENT Miloš
-6
9
11
-7
9
3 : 2
KOVÁČ Patrik
:
KLIMENT Miloš
-8
-5
9
-10
1 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
KLIMENT Miloš
-8
-4
9
-7
1 : 3
15.03.2024
ŠKST Slavošovce
-
STK Gemerská Poloma C
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
LEŠTACH Maroš
/
BLAŠKO Samuel
-7
5
-7
2
8
3 : 2
KLIMENT Miloš
:
LEŠTACH Maroš
4
-8
-10
6
-8
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
BLAŠKO Samuel
-8
-7
10
-12
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
VIDO Maroš
-3
-5
-7
0 : 3
KLIMENT Miloš
:
ĎURÁN Miloslav
-7
8
2
8
3 : 1
08.03.2024
STK KRAS Silica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
13
8
8
3 : 0
KARDOS Pavol
:
KLIMENT Miloš
-10
-9
-6
0 : 3
BOKROS Gabriel
:
KLIMENT Miloš
-5
-7
7
6
9
3 : 2
KOVÁCS Alexander
:
KLIMENT Miloš
-4
-8
-4
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
KLIMENT Miloš
8
10
-9
8
3 : 1
23.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Medzev B
(10:8)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ROTH Zoltán
/
SZÉKESSI Róbert
-6
-6
9
11
9
3 : 2
KLIMENT Miloš
:
SZÉKESSI Jozef
-12
8
-5
7
-6
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
SZÉKESSI Róbert
11
-5
-7
-7
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
JAROŠ Jozef
-8
-7
8
-8
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
ROTH Zoltán
9
-8
6
15
3 : 1
16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
MÁTÉ Alexander
:
SIMAN Miroslav
/
KLIMENT Miloš
4
-4
6
8
3 : 1
DOMIK Ladislav
:
KLIMENT Miloš
8
6
5
3 : 0
MÁTÉ Alexander
:
KLIMENT Miloš
-5
7
8
-5
9
3 : 2
09.02.2024
ŠKST Slavošovce
-
MŠK Dobšiná
(13:5)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ČERVENÁK František
/
ČERVENÁK Martin
8
-8
-5
-6
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
ČERVENÁK Milan
-11
7
-4
-9
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
ČERVENÁK Martin
8
-10
-7
-2
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
KOTLÁR Jaroslav
7
5
6
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
ČERVENÁK František
8
-10
5
-8
8
3 : 2
02.02.2024
Obec Čierna Lehota
-
ŠKST Slavošovce
(8:10)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HRIC Ján st.
/
ORAVEC Vladimír
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
7
-9
6
-7
-5
2 : 3
ORAVEC Vladimír
:
KLIMENT Miloš
6
9
6
3 : 0
PRTKO Andrej
:
KLIMENT Miloš
11
-9
-8
8
3
3 : 2
HRIC Ján st.
:
KLIMENT Miloš
5
-7
8
7
3 : 1
ORAVEC Jaroslav
:
KLIMENT Miloš
10
7
-6
2
3 : 1
26.01.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
9
9
-14
9
3 : 1
SZEPSI Pavol
:
KLIMENT Miloš
-9
8
-4
-8
1 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
KLIMENT Miloš
8
-10
6
6
3 : 1
GÁBOR Peter
:
KLIMENT Miloš
-7
-8
-7
0 : 3
:
KLIMENT Miloš
-0
-0
-0
0 : 3
19.01.2024
ŠKST Slavošovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KLIMENT Miloš
/
GECELOVSKÝ Igor
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
-6
7
5
4
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
TÓTHOVÁ Natália
5
3
8
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
STRAKA Ján
7
-9
-11
-8
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
HUDÁK Michal
-8
9
-7
-4
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
VALENTKO Daniel
6
10
-10
3
3 : 1
15.12.2023
STO Hrhov
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
POGÁNY Ádám
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
5
-5
7
3
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
KLIMENT Miloš
7
-11
-4
10
-7
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KLIMENT Miloš
8
-7
6
-9
-9
2 : 3
JÁNOSDEÁK Dávid
:
KLIMENT Miloš
7
-11
5
6
3 : 1
POGÁNY Ádám
:
KLIMENT Miloš
9
8
-7
-7
6
3 : 2
08.12.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK BANÍK Rakovnica
(11:7)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KLIMENT Miloš
/
GECELOVSKÝ Igor
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-7
-6
-8
0 : 3
KLIMENT Miloš
:
ADAMOVÁ Zuzana
9
-8
-5
-8
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
CHLEBUŠ Radoslav
9
16
5
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
NÉMET Jaroslav
8
-8
8
-11
-9
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
SEDLÁK Ľuboslav
-5
-5
7
-10
1 : 3
01.12.2023
STK Gemerská Poloma C
-
ŠKST Slavošovce
(9:9)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VIDO Maroš
:
KLIMENT Miloš
-7
8
9
-10
7
3 : 2
LEŠTACH Maroš
:
KLIMENT Miloš
8
7
-7
8
3 : 1
BLAŠKO Samuel
:
KLIMENT Miloš
-8
6
-9
-11
1 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
KLIMENT Miloš
-4
-9
-10
0 : 3
24.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK KRAS Silica
(11:7)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-7
7
11
-8
-9
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
KOVÁCS Alexander
-8
10
3
-7
7
3 : 2
KLIMENT Miloš
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-3
-5
0 : 3
KLIMENT Miloš
:
BOKROS Gabriel
7
7
-5
8
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
KARDOS Pavol
-9
-8
-7
0 : 3
10.11.2023
STO Medzev B
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SZÉKESSI Jozef
/
HAMADEJ Milan
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
-9
9
6
2
3 : 1
HAMADEJ Milan
:
KLIMENT Miloš
-9
4
-6
6
-5
2 : 3
ROTH Zoltán
:
KLIMENT Miloš
-7
9
9
4
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
KLIMENT Miloš
-13
8
8
9
3 : 1
SZÉKESSI Jozef
:
KLIMENT Miloš
-7
-9
-9
0 : 3
03.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
9
-10
-5
-9
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
SKOKAN Gabriel
6
10
12
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
LASHKAI Yurii
11
-9
4
-9
-6
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
DOMIK Ladislav
10
9
-14
-14
-9
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
MÁTÉ Alexander
6
-8
-7
9
-11
2 : 3
27.10.2023
MŠK Dobšiná
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Milan
/
FERKO Samuel
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
9
4
9
3 : 0
ČERVENÁK Martin
:
KLIMENT Miloš
-10
-5
7
8
6
3 : 2
GONO Ján
:
KLIMENT Miloš
-9
-7
-7
0 : 3
ZAHORANSKÝ Dušan
:
KLIMENT Miloš
10
7
-7
-9
-5
2 : 3
ČERVENÁK František
:
KLIMENT Miloš
-7
8
-9
7
8
3 : 2
20.10.2023
ŠKST Slavošovce
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
ORAVEC Jaroslav
/
PRTKO Andrej
10
10
-5
7
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
PRTKO Andrej
4
9
6
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
HRIC Ján st.
4
-5
-10
-9
1 : 3
KLIMENT Miloš
:
ORAVEC Vladimír
12
8
5
3 : 0
KLIMENT Miloš
:
ORAVEC Jaroslav
5
-7
8
3
3 : 1
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135706