Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
Vyberte si družstvo:
Obec Čierna Lehota
MŠK Dobšiná
STK Gemerská Poloma C
STO Hrhov
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
STO Medzev B
STK BANÍK Rakovnica
TJ GEOLÓG Rožňava E
STK KRAS Silica
ŠKST Slavošovce
STO Turňa nad Bodvou
Zápasy družstva STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
Odohrané 22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
10
HUDÁK Michal
4.5/0,
STRAKA Ján
3.5/1,
VALENTKO Daniel
1.5/3,
JUNGER Ján
0.5/0,
TÓTHOVÁ Natália
0/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
8
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
DOMIK Ladislav
3/1.5,
GAŽI Lukáš
2/2.5,
LASHKAI Yurii
2/2.5,
MÁTÉ Alexander
1/3.5,
Odohrané 15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
10
LASHKAI Yurii
4.5/0,
GAŽI Lukáš
3/1.5,
DOMIK Ladislav
2.5/2,
SKOKAN Gabriel
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
8
STO Hrhov
JÁNOSDEÁK Peter
3.5/1,
HALÁSZOVÁ Noémi
2/2.5,
JÁNOSDEÁK Dávid
1.5/3,
SZEPESI Arpád
1/3.5,
Odohrané 08.03.2024
STK BANÍK Rakovnica
10
KOVÁČ Patrik
3.5/1,
TÓTH Kamil
2.5/2,
NÉMET Jaroslav
2/2.5,
CHLEBUŠ Radoslav
2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
8
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
LASHKAI Yurii
3.5/1,
DOMIK Ladislav
2.5/2,
MÁTÉ Alexander
1/1.5,
SKOKAN Gabriel
1/3.5,
ŠTULER Vladimír
0/2,
Odohrané 01.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
9
LASHKAI Yurii
4.5/0,
MÁTÉ Alexander
3/1.5,
DOMIK Ladislav
1.5/3,
HATALA Milan
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
9
STK Gemerská Poloma C
BLAŠKO Samuel
3/1.5,
VIDO Maroš
2.5/2,
LEŠTACH Maroš
2/2.5,
ĎURÁN Miloslav
1.5/3,
Odohrané 23.02.2024
STK KRAS Silica
4
KARDOS Pavol
2/2.5,
FARKAS Ladislav
1/1,
KOVÁCS Alexander
1/3.5,
BOKROS Gabriel
0/2.5,
DRAVECKÝ Rastislav
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
14
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
DOMIK Ladislav
4.5/0,
GAŽI Lukáš
4.5/0,
LASHKAI Yurii
3.5/1,
MÁTÉ Alexander
1.5/2,
ŠTULER Vladimír
0/1,
Odohrané 16.02.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
8
GAŽI Lukáš
3.5/1,
LASHKAI Yurii
2/2.5,
MÁTÉ Alexander
1.5/3,
DOMIK Ladislav
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
10
ŠKST Slavošovce
GECELOVSKÝ Matej
4.5/0,
BENČKO Marek
3.5/1,
SIMAN Miroslav
2/2.5,
GECELOVSKÝ Igor
0/2,
KLIMENT Miloš
0/2.5,
Odohrané 09.02.2024
STO Medzev B
13
JAROŠ Jozef
4/0.5,
ROTH Zoltán
4/0.5,
SZÉKESSI Róbert
3/1.5,
HAMADEJ Milan
2/0,
SZÉKESSI Jozef
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
5
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
LASHKAI Yurii
2.5/2,
MÁTÉ Alexander
1.5/3,
DOMIK Ladislav
0.5/4,
SKOKAN Gabriel
0.5/4,
Odohrané 26.01.2024
MŠK Dobšiná
9
ČERVENÁK František
2.5/2,
ČERVENÁK Milan
2.5/2,
GONO Ján
2/2.5,
FERKO Samuel
2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
9
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
DOMIK Ladislav
4.5/0,
GAŽI Lukáš
3/1.5,
SKOKAN Gabriel
1/3,
LASHKAI Yurii
0.5/2,
MÁTÉ Alexander
0/2.5,
Odohrané 19.01.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
14
GAŽI Lukáš
4.5/0,
DOMIK Ladislav
3/1.5,
LASHKAI Yurii
3/1.5,
SKOKAN Gabriel
2/1,
MÁTÉ Alexander
1.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
4
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
3.5/1,
ORAVEC Vladimír
0.5/4,
BYSTREN Jaroslav
0/4.5,
ORAVEC Jaroslav
0/4.5,
Odohrané 23.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
5
GÁBOR Peter
2/2.5,
KIRÁLY Vojtech
1.5/3,
TURÓCZI Ladislav
1/3.5,
SZEPSI Pavol
0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
13
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
GAŽI Lukáš
4/0.5,
DOMIK Ladislav
3.5/1,
LASHKAI Yurii
3.5/1,
MÁTÉ Alexander
2/1.5,
HATALA Milan
0/1,
Odohrané 08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
15
DOMIK Ladislav
4.5/0,
GAŽI Lukáš
3.5/1,
LASHKAI Yurii
3.5/1,
MÁTÉ Alexander
2.5/0,
ŠTULER Vladimír
1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
3
TJ GEOLÓG Rožňava E
STRAKA Ján
2/2.5,
VALENTKO Daniel
1/3.5,
HUDÁK Michal
0/4.5,
TÓTHOVÁ Natália
0/4.5,
Odohrané 03.12.2023
STO Hrhov
10
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Dávid
3/1.5,
SZEPESI Arpád
2.5/2,
POGÁNY Ádám
1/3,
JÁNOSDEÁK Peter
0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
8
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
LASHKAI Yurii
3.5/1,
GAŽI Lukáš
3/1.5,
DOMIK Ladislav
1.5/3,
SKOKAN Gabriel
0/4.5,
Odohrané 24.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
16
DOMIK Ladislav
4.5/0,
LASHKAI Yurii
4.5/0,
SKOKAN Gabriel
3.5/0,
GAŽI Lukáš
2.5/0,
ŠTULER Vladimír
1/1,
MÁTÉ Alexander
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
2
STK BANÍK Rakovnica
CHLEBUŠ Radoslav
1/3.5,
ADAMOVÁ Zuzana
1/3,
NÉMET Jaroslav
0/4.5,
SEDLÁK Ľuboslav
0/2,
STRELKA Ondrej
0/2,
MAŤÁŠ Viliam st.
0/0.5,
KRÁLIK Štefan
0/0.5,
Odohrané 17.11.2023
STK Gemerská Poloma C
6
ĎURÁN Miloslav
4/0.5,
LEŠTACH Maroš
1/3.5,
VIDO Maroš
1/3.5,
FERENČÍK Viktor
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
12
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
DOMIK Ladislav
3.5/1,
LASHKAI Yurii
3.5/1,
GAŽI Lukáš
2/2,
MÁTÉ Alexander
1.5/1,
SKOKAN Gabriel
1.5/1,
Odohrané 10.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
11
DOMIK Ladislav
4.5/0,
LASHKAI Yurii
3.5/1,
MÁTÉ Alexander
2/2.5,
SKOKAN Gabriel
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
7
STK KRAS Silica
DRAVECKÝ Rastislav
3/1.5,
KOVÁCS Alexander
2.5/2,
KARDOS Pavol
1.5/3,
FARKAS Ladislav
0/4.5,
Odohrané 03.11.2023
ŠKST Slavošovce
10
BENČKO Marek
4.5/0,
GECELOVSKÝ Matej
4.5/0,
KLIMENT Miloš
1/3.5,
GECELOVSKÝ Igor
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
8
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
DOMIK Ladislav
2.5/2,
LASHKAI Yurii
2.5/2,
MÁTÉ Alexander
2/2.5,
SKOKAN Gabriel
1/1.5,
HATALA Milan
0/2,
Odohrané 27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
9
GAŽI Lukáš
4/0.5,
MÁTÉ Alexander
3/1.5,
LASHKAI Yurii
1.5/3,
DOMIK Ladislav
0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
9
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
ROTH Zoltán
2/2.5,
SZÉKESSI Róbert
1/3.5,
~ Poč. záznamov: 17
|
Výhry/Remízy/Prehry: 8/3/6
|
Úspešnosť: 55.88%
|
Skóre: 177:129 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135637