Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
Vyberte si družstvo:
Obec Čierna Lehota
MŠK Dobšiná
STK Gemerská Poloma C
STO Hrhov
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
STO Medzev B
STK BANÍK Rakovnica
TJ GEOLÓG Rožňava E
STK KRAS Silica
ŠKST Slavošovce
STO Turňa nad Bodvou
Zápasy družstva Obec Čierna Lehota
Odohrané 08.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
12
STRAKA Ján
3.5/1,
HUDÁK Michal
3.5/1,
VALENTKO Daniel
3.5/1,
FERKO Patrik
1/1,
TÓTHOVÁ Natália
0.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
6
Obec Čierna Lehota
ORAVEC Jaroslav
4/0.5,
BYSTREN Jaroslav
1/1.5,
HRIC Ján ml.
1/1,
HRIC Ján st.
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/2,
PRTKO Andrej
0/4.5,
Odohrané 01.03.2024
Obec Čierna Lehota
5
HRIC Ján st.
3/1.5,
PRTKO Andrej
1/3,
BYSTREN Jaroslav
0.5/2,
ORAVEC Jaroslav
0.5/2,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
13
STO Hrhov
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
POGÁNY Ádám
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
3/1.5,
JÁNOSDEÁK Dávid
3/1.5,
Odohrané 28.02.2024
STK BANÍK Rakovnica
11
NÉMET Jaroslav
3.5/1,
CHLEBUŠ Radoslav
2.5/2,
KOVÁČ Patrik
2/2.5,
TÓTH Kamil
2/0.5,
SEDLÁK Ľuboslav
1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
7
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
4.5/0,
ORAVEC Jaroslav
1/3.5,
PRTKO Andrej
1/3,
ORAVEC Vladimír
0.5/2,
BYSTREN Jaroslav
0/2.5,
Odohrané 14.02.2024
Obec Čierna Lehota
6
HRIC Ján st.
3/1.5,
PRTKO Andrej
2/2,
ORAVEC Jaroslav
1/2.5,
BYSTREN Jaroslav
0/1.5,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
12
STK Gemerská Poloma C
BLAŠKO Samuel
3.5/1,
VIDO Maroš
3.5/1,
ĎURÁN Miloslav
2.5/2,
LEŠTACH Maroš
2.5/0,
FERENČÍK Viktor
0/2,
Odohrané 09.02.2024
STK KRAS Silica
11
BOKROS Gabriel
3.5/1,
DRAVECKÝ Rastislav
3.5/1,
KOVÁCS Alexander
2.5/2,
KARDOS Pavol
1.5/0,
FARKAS Ladislav
0/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
7
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
4/0.5,
ORAVEC Jaroslav
2/0.5,
PRTKO Andrej
1/3,
BYSTREN Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Odohrané 02.02.2024
Obec Čierna Lehota
8
HRIC Ján st.
3/1.5,
ORAVEC Vladimír
2/2.5,
PRTKO Andrej
2/2.5,
ORAVEC Jaroslav
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
10
ŠKST Slavošovce
GECELOVSKÝ Matej
4.5/0,
BENČKO Marek
3.5/1,
GECELOVSKÝ Igor
1.5/3,
KLIMENT Miloš
0.5/4,
Odohrané 26.01.2024
Obec Čierna Lehota
4
HRIC Ján st.
2/2.5,
BYSTREN Jaroslav
1/3.5,
PRTKO Andrej
1/3,
ORAVEC Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
14
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
4.5/0,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
ROTH Zoltán
2.5/2,
Odohrané 19.01.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
14
GAŽI Lukáš
4.5/0,
DOMIK Ladislav
3/1.5,
LASHKAI Yurii
3/1.5,
SKOKAN Gabriel
2/1,
MÁTÉ Alexander
1.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
4
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
3.5/1,
ORAVEC Vladimír
0.5/4,
BYSTREN Jaroslav
0/4.5,
ORAVEC Jaroslav
0/4.5,
Odohrané 13.12.2023
Obec Čierna Lehota
6
ORAVEC Vladimír
3.5/1,
HRIC Ján st.
1.5/3,
PRTKO Andrej
1/3,
BYSTREN Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Jaroslav
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
12
MŠK Dobšiná
ČERVENÁK Martin
3.5/1,
ČERVENÁK Milan
3.5/1,
ČERVENÁK František
3/1.5,
FERKO Samuel
2/2.5,
Odohrané 01.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
14
GÁBOR Peter
4.5/0,
KIRÁLY Vojtech
4.5/0,
SZEPSI Pavol
2.5/2,
KISS Alexander
2/1,
TURÓCZI Ladislav
0.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
4
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
2/2.5,
PRTKO Andrej
2/2.5,
BYSTREN Jaroslav
0/4.5,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Odohrané 29.11.2023
Obec Čierna Lehota
7
HRIC Ján st.
1/2,
ORAVEC Jaroslav
1/0.5,
BYSTREN Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/3,
PRTKO Andrej
0/3, WO 5
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
11
TJ GEOLÓG Rožňava E
HUDÁK Michal
4.5/0,
STRAKA Ján
3.5/1,
JUNGER Ján
3/1,
Odohrané 17.11.2023
STO Hrhov
15
JÁNOSDEÁK Dávid
4.5/0,
SZEPESI Arpád
4.5/0,
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
2.5/0,
POGÁNY Ádám
0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
3
Obec Čierna Lehota
PRTKO Andrej
2/2,
HRIC Ján st.
1/3.5,
BYSTREN Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Odohrané 10.11.2023
Obec Čierna Lehota
6
PRTKO Andrej
3/1,
HRIC Ján st.
2.5/2,
ORAVEC Vladimír
0.5/2,
BYSTREN Jaroslav
0/4.5,
ORAVEC Jaroslav
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
12
STK BANÍK Rakovnica
CHLEBUŠ Radoslav
4.5/0,
NÉMET Jaroslav
3.5/1,
KOVÁČ Patrik
2/2.5,
SEDLÁK Ľuboslav
2/1.5,
ADAMOVÁ Zuzana
0/1,
Odohrané 03.11.2023
STK Gemerská Poloma C
9
VIDO Maroš
3.5/1,
LEŠTACH Maroš
3/1.5,
ĎURÁN Miloslav
2.5/2,
FERENČÍK Viktor
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
9
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
4.5/0,
PRTKO Andrej
2/2,
ORAVEC Vladimír
1.5/3,
ORAVEC Jaroslav
1/3.5,
BYSTREN Jaroslav
0/0.5,
Odohrané 27.10.2023
Obec Čierna Lehota
9
HRIC Ján st.
3/1.5,
ORAVEC Vladimír
2/2.5,
PRTKO Andrej
2/2,
BYSTREN Jaroslav
1/0.5,
ORAVEC Jaroslav
1/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
9
STK KRAS Silica
KARDOS Pavol
3.5/1,
KOVÁCS Alexander
3.5/1,
DRAVECKÝ Rastislav
1.5/1,
BOKROS Gabriel
0.5/2,
FARKAS Ladislav
0/4,
Odohrané 20.10.2023
ŠKST Slavošovce
14
GECELOVSKÝ Matej
4.5/0,
GECELOVSKÝ Igor
3.5/1,
KLIMENT Miloš
3.5/1,
BENČKO Marek
2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
4
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
2/2.5,
ORAVEC Vladimír
1/3.5,
PRTKO Andrej
1/3.5,
ORAVEC Jaroslav
0/4.5,
~ Poč. záznamov: 16
|
Výhry/Remízy/Prehry: 0/2/14
|
Úspešnosť: 6.25%
|
Skóre: 95:193 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135879