Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Sokol Krásnohorské Podhradie
Odohrané 15.03.2019
Nepotvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9
Skokan Gabriel 3/1.5, Darvaš Ján 3/1.5, Máté Alexander 2/2.5, Hatala Milan 1/1, Magyar Pavol 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
9 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
Hric Ján 3.5/1, Oravec Jaroslav 2.5/2, Oravec Vladimír 2.5/2, Hric Ján ml. 0.5/4,
Odohrané 08.03.2019
Nepotvrdené Vajda Team Dobšiná 15
Bubenčík Marián 4.5/0, Červenák Ján 4.5/0, Červenák Roman 4/0, Krága Štefan 1.5/2, Kašpar Štefan 0.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
3 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Hatala Milan 1/3.5, Skokan Gabriel 1/3.5, Darvaš Ján 1/3.5, Máté Alexander 0/4.5,
Odohrané 22.02.2019
Nepotvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9
Gaži Lukáš 3.5/1, Darvaš Ján 3/1, Máté Alexander 1.5/3, Skokan Gabriel 1/3, Magyar Pavol 0/0.5, Hatala Milan 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
9 STO Hrhov Detail zápasu
Grulyo Dominik 3.5/1, Szepesi Árpád 3/1.5, Jánosdeák Peter 2.5/2, Halászová Noémi 0/4.5,
Odohrané 15.02.2019
Nepotvrdené MŠK Dobšiná B 9
Červenák Stanislav 3.5/1, Matejzel Igor 2.5/2, Červenák Roman 1.5/3, Červenák Martin 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
9 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 4/0.5, Máté Alexander 2/2.5, Darvaš Ján 2/2, Skokan Gabriel 1/3.5, Magyar Pavol 0/0.5,
Odohrané 13.02.2019
Nepotvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14
Gaži Lukáš 4.5/0, Skokan Gabriel 4.5/0, Máté Alexander 2.5/2, Darvaš Ján 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
4 STK Kras Silica Detail zápasu
Dravecký Rastislav 2/2.5, Kovács Alexander 2/2.5, Bokros Gabriel 0/4.5, Farkas Ladislav 0/4.5,
Odohrané 01.02.2019
Nepotvrdené STK Honce B 12
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 3.5/1, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
6 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Darvaš Ján 3/1.5, Skokan Gabriel 1/3.5, Máté Alexander 1/2.5, Gaži Lukáš 1/3.5, Hatala Milan 0/1,
Odohrané 27.01.2019
Doručená kópia STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8
Gaži Lukáš 3/1.5, Skokan Gabriel 2/2.5, Máté Alexander 2/2.5, Hatala Milan 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
10 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 4.5/0, Jerga Michal ml. 3.5/1, Ferko René 1/2, Jerga Michal st. 0.5/2, Junger Ján 0.5/0, Gažik Patrik 0/1, Vnenková Daniela 0/2,
Odohrané 21.12.2018
Doručená kópia STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9
Gaži Lukáš 3/1.5, Darvaš Ján 3/1.5, Skokan Gabriel 2/2, Magyar Pavol 1/1.5, Máté Alexander 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
9 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
Domik Ladislav 3.5/1, Tóth Kamil 2.5/1, Králik Štefan 1.5/3, Sedlák Ľuboslav 1.5/3, Strelka Ondrej 0/1,
Odohrané 14.12.2018
Potvrdené ŠK Jablonov nad Turňou B 16
Barczi Lóránt 4.5/0, Bartók Gabriel 4.5/0, Kardos Pavol 3.5/1, Jánosdeák Dávid 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
2 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 2/2.5, Hatala Milan 0/1, Máté Alexander 0/4.5, Skokan Gabriel 0/3.5, Darvaš Ján 0/4.5,
Odohrané 07.12.2018
Potvrdené Obec Čierna Lehota 8
Hric Ján 4/0.5, Oravec Vladimír 2/2.5, Oravec Jaroslav 1/3.5, Hric Ján ml. 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
10 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 3.5/1, Darvaš Ján 3.5/1, Máté Alexander 2.5/2, Magyar Pavol 0.5/1, Skokan Gabriel 0/3,
Odohrané 30.11.2018
Doručená kópia STK Sokol Krásnohorské Podhradie 4
Gaži Lukáš 2/2.5, Darvaš Ján 1.5/3, Magyar Pavol 0.5/4, Máté Alexander 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
14 Vajda Team Dobšiná Detail zápasu
Červenák Roman 4.5/0, Červenák Ján 4/0.5, Bubenčík Marián 3/1, Krága Štefan 2.5/0, Kašpar Štefan 0/2.5,
Odohrané 23.11.2018
Potvrdené STO Hrhov 8
Jánosdeák Peter 2.5/2, Halászová Noémi 2.5/2, Grulyo Dominik 1.5/3, Pogány Ádám 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
10 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 4/0.5, Máté Alexander 3/1.5, Darvaš Ján 3/1, Hatala Milan 0/3, Skokan Gabriel 0/1.5, Magyar Pavol 0/0.5,
Odohrané 09.11.2018
Doručená kópia STK Sokol Krásnohorské Podhradie 9
Skokan Gabriel 3/1.5, Gaži Lukáš 2.5/2, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 1.5/3, Magyar Pavol 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
9 MŠK Dobšiná B Detail zápasu
Hlavačik Štefan 3.5/1, Rochfaluši Vladimír 3/1.5, Červenák Stanislav 2.5/2, Molčan Ľubomír 0/2.5, Červenák Roman 0/2,
Odohrané 26.10.2018
Potvrdené STK Kras Silica 7
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Farkas Ladislav 1/1.5, Kovács Alexander 1/3.5, Bokros Benjamin 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
11 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 3.5/1, Skokan Gabriel 3.5/1, Máté Alexander 2.5/2, Darvaš Ján 1/3, Magyar Pavol 0.5/0,
Odohrané 19.10.2018
Doručená kópia STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8
Gaži Lukáš 3.5/1, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 1.5/3, Skokan Gabriel 1/3.5, Magyar Pavol 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
10 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 1/3.5, Kamenský Milan 1/3.5,
Odohrané 05.10.2018
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 5
Jerga Michal ml. 3/1.5, Ferko René 1.5/3, Junger Ján 0.5/0, Pitschman Jakub 0/4.5, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
13 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 4.5/0, Máté Alexander 3.5/1, Skokan Gabriel 3/1.5, Darvaš Ján 2/0, Hatala Milan 0/2.5,
~ Poč. záznamov: 16 | Výhry/Remízy/Prehry: 5/5/6 | Úspešnosť: 46.88% | Skóre: 134:154 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 28640