Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
Vyberte si družstvo:
Obec Čierna Lehota
MŠK Dobšiná
STK Gemerská Poloma C
STO Hrhov
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
STO Medzev B
STK BANÍK Rakovnica
TJ GEOLÓG Rožňava E
STK KRAS Silica
ŠKST Slavošovce
STO Turňa nad Bodvou
Zápasy družstva STO Hrhov
Odohrané 22.03.2024
STO Hrhov
8
HALÁSZOVÁ Noémi
3/1.5,
JÁNOSDEÁK Dávid
2/2.5,
SZEPESI Arpád
2/2.5,
POGÁNY Ádám
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
10
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
HAMADEJ Milan
0.5/4,
Odohrané 15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
10
LASHKAI Yurii
4.5/0,
GAŽI Lukáš
3/1.5,
DOMIK Ladislav
2.5/2,
SKOKAN Gabriel
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
8
STO Hrhov
JÁNOSDEÁK Peter
3.5/1,
HALÁSZOVÁ Noémi
2/2.5,
JÁNOSDEÁK Dávid
1.5/3,
SZEPESI Arpád
1/3.5,
Odohrané 08.03.2024
STO Hrhov
10
JÁNOSDEÁK Dávid
3.5/1,
HALÁSZOVÁ Noémi
2.5/2,
SZEPESI Arpád
2/2,
POGÁNY Ádám
1.5/2,
JÁNOSDEÁK Peter
0.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
8
MŠK Dobšiná
ČERVENÁK Milan
4/0.5,
ČERVENÁK František
3/1.5,
KOTLÁR Jaroslav
1/3,
FERKO Samuel
0/2.5,
GONO Marian
0/2,
MAKO Maroš
0/0.5,
Odohrané 01.03.2024
Obec Čierna Lehota
5
HRIC Ján st.
3/1.5,
PRTKO Andrej
1/3,
BYSTREN Jaroslav
0.5/2,
ORAVEC Jaroslav
0.5/2,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
13
STO Hrhov
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
POGÁNY Ádám
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
3/1.5,
JÁNOSDEÁK Dávid
3/1.5,
Odohrané 23.02.2024
STO Hrhov
14
HALÁSZOVÁ Noémi
4.5/0,
POGÁNY Ádám
3.5/1,
SZEPESI Arpád
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
4
STO Turňa nad Bodvou
GÁBOR Peter
2/2.5,
KIRÁLY Vojtech
2/2.5,
KISS Alexander
0/4.5,
TURÓCZI Ladislav
0/4.5,
Odohrané 16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
7
STRAKA Ján
4/0.5,
FERKO Patrik
2/0,
VALENTKO Daniel
1/3.5,
HUDÁK Michal
0/4.5,
REBO Samuel
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
11
STO Hrhov
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Dávid
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
2.5/2,
SZEPESI Arpád
1.5/3,
Odohrané 02.02.2024
STO Hrhov
9
JÁNOSDEÁK Peter
3.5/1,
POGÁNY Ádám
2.5/2,
HALÁSZOVÁ Noémi
2/2.5,
SZEPESI Arpád
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
9
STK BANÍK Rakovnica
NÉMET Jaroslav
3.5/1,
CHLEBUŠ Radoslav
3.5/1,
KOVÁČ Patrik
2/2.5,
ADAMOVÁ Zuzana
0/4,
STRELKA Ondrej
0/0.5,
Odohrané 26.01.2024
STO Hrhov
13
JÁNOSDEÁK Dávid
4.5/0,
SZEPESI Arpád
4/0.5,
JÁNOSDEÁK Peter
2.5/2,
POGÁNY Ádám
2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
5
STK Gemerská Poloma C
LEŠTACH Maroš
2/2.5,
ĎURÁN Miloslav
1.5/3,
VIDO Maroš
1.5/3,
FERENČÍK Viktor
0/4.5,
Odohrané 19.01.2024
STK KRAS Silica
6
DRAVECKÝ Rastislav
3/1.5,
KARDOS Pavol
2/2.5,
KOVÁCS Alexander
1/3.5,
BOKROS Gabriel
0/2.5,
FARKAS Ladislav
0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
12
STO Hrhov
SZEPESI Arpád
3.5/1,
POGÁNY Ádám
3/1,
HALÁSZOVÁ Noémi
2.5/2,
JÁNOSDEÁK Peter
1.5/1,
JÁNOSDEÁK Dávid
1.5/1,
Odohrané 15.12.2023
STO Hrhov
12
JÁNOSDEÁK Dávid
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
3.5/1,
HALÁSZOVÁ Noémi
2.5/2,
POGÁNY Ádám
2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
6
ŠKST Slavošovce
BENČKO Marek
3/1.5,
KLIMENT Miloš
2/2.5,
GECELOVSKÝ Matej
1/3.5,
GECELOVSKÝ Igor
0/4.5,
Odohrané 08.12.2023
STO Medzev B
15
JAROŠ Jozef
4.5/0,
ROTH Zoltán
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
HAMADEJ Milan
2.5/1,
SZÉKESSI Jozef
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
3
STO Hrhov
JÁNOSDEÁK Dávid
1/3.5,
JÁNOSDEÁK Peter
1/3.5,
SZEPESI Arpád
1/3.5,
HALÁSZOVÁ Noémi
0/4.5,
Odohrané 03.12.2023
STO Hrhov
10
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Dávid
3/1.5,
SZEPESI Arpád
2.5/2,
POGÁNY Ádám
1/3,
JÁNOSDEÁK Peter
0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
8
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
LASHKAI Yurii
3.5/1,
GAŽI Lukáš
3/1.5,
DOMIK Ladislav
1.5/3,
SKOKAN Gabriel
0/4.5,
Odohrané 24.11.2023
MŠK Dobšiná
13
LENKEY Milan
4/0,
ZAHORANSKÝ Dušan
3.5/1,
ČERVENÁK František
2/0.5,
ČERVENÁK Martin
2/0.5,
ČERVENÁK Milan
1/3,
HUTNÍK Jaroslav
0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
5
STO Hrhov
JÁNOSDEÁK Dávid
2.5/2,
JÁNOSDEÁK Peter
1.5/3,
SZEPESI Arpád
1/3.5,
HALÁSZOVÁ Noémi
0/4.5,
Odohrané 17.11.2023
STO Hrhov
15
JÁNOSDEÁK Dávid
4.5/0,
SZEPESI Arpád
4.5/0,
HALÁSZOVÁ Noémi
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
2.5/0,
POGÁNY Ádám
0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
3
Obec Čierna Lehota
PRTKO Andrej
2/2,
HRIC Ján st.
1/3.5,
BYSTREN Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/4.5,
Odohrané 10.11.2023
STO Turňa nad Bodvou
6
KIRÁLY Vojtech
2.5/2,
GÁBOR Peter
2/2.5,
SZEPSI Pavol
1.5/3,
TURÓCZI Ladislav
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
12
STO Hrhov
JÁNOSDEÁK Dávid
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Peter
3.5/1,
SZEPESI Arpád
3/1.5,
HALÁSZOVÁ Noémi
1/2.5,
POGÁNY Ádám
1/0,
Odohrané 03.11.2023
STO Hrhov
16
HALÁSZOVÁ Noémi
4.5/0,
SZEPESI Arpád
4.5/0,
JÁNOSDEÁK Peter
3.5/1,
JÁNOSDEÁK Dávid
3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
2
TJ GEOLÓG Rožňava E
HUDÁK Michal
1/3.5,
VALENTKO Daniel
1/3.5,
UJHÁZY Luka
0/4.5,
REBO Samuel
0/4.5,
Odohrané 20.10.2023
STK BANÍK Rakovnica
6
NÉMET Jaroslav
2.5/2,
CHLEBUŠ Radoslav
2.5/2,
SEDLÁK Ľuboslav
1/3.5,
KOVÁČ Patrik
0/4,
MAŤÁŠ Viliam st.
0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
12
STO Hrhov
SZEPESI Arpád
4.5/0,
JÁNOSDEÁK Peter
3/0.5,
HALÁSZOVÁ Noémi
2.5/2,
JÁNOSDEÁK Dávid
2/2,
POGÁNY Ádám
0/1.5,
~ Poč. záznamov: 17
|
Výhry/Remízy/Prehry: 12/1/4
|
Úspešnosť: 73.53%
|
Skóre: 183:123 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135749