Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STO Rudník
Odohrané 24.03.2023
Nepotvrdené STO Rudník 5
ŠTURM Milan st. 4.5/0, PETRÁŠ Milan 0.5/4, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:21
13 STK BANÍK Rakovnica B Detail zápasu
MAŤÁŠ Viliam st. 3.5/1, KOVÁČ Patrik 3.5/1, STRELKA Ondrej 3/1.5, ADAMOVÁ Zuzana 3/1.5,
Odohrané 17.03.2023
Nepotvrdené STO Turňa nad Bodvou 14
KIRÁLY Vojtech 4.5/0, KINYIK Štefan 3.5/1, TURÓCZI Ladislav 3.5/1, SZEPSI Pavol 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:20
4 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 2/2.5, PETRÁŠ Milan 2/2.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 10.03.2023
Nepotvrdené STO Rudník 11
ŠTURM Milan st. 4.5/0, PETRÁŠ Milan 3.5/1, BENKOVÁ Lenka 2.5/2, BENKO Milan 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
7 TJ GEOLÓG Rožňava E Detail zápasu
VALENTKO Daniel 3/1.5, HUDÁK Michal 2/2.5, SZÖLÖS Sebastian 1/3.5, TÓTHOVÁ Natália 1/3.5,
Odohrané 03.03.2023
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 15
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, KLIMENT Miloš 3.5/0, SIMAN Miroslav 3.5/1, BENČKO Marek 2.5/2, GECELOVSKÝ Igor 1/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
3 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 2/2.5, PETRÁŠ Milan 1/3.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 24.02.2023
Nepotvrdené STO Rudník 7
ŠTURM Milan st. 3.5/1, PETRÁŠ Milan 2.5/2, BENKO Milan 1/3.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
11 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
ORAVEC Vladimír 4.5/0, HRIC Ján st. 2.5/2, BYSTREN Jaroslav 2/0.5, PRTKO Andrej 2/2, ORAVEC Jaroslav 0/2.5,
Odohrané 17.02.2023
Nepotvrdené STK BANÍK Rakovnica A 15
CHLEBUŚ Radoslav 4.5/0, NÉMET Jaroslav 3.5/1, SEDLÁK Ľuboslav 3.5/1, KRÁLIK Štefan 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
3 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 3/1.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5, PETRÁŠ Milan 0/4.5,
Odohrané 12.02.2023
Nepotvrdené STO Rudník 4
ŠTURM Milan st. 2/2.5, BENKO Milan 1/3.5, PETRÁŠ Milan 1/3.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
14 MŠK Dobšiná - stolný tenis Detail zápasu
ČERVENÁK Martin 4.5/0, ČERVENÁK František 4.5/0, GONO Ján 3.5/1, ČERVENÁK Milan 1.5/2, GONO Rastislav 0/1,
Odohrané 03.02.2023
Nepotvrdené STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 14
LASHKAI Yurii 3.5/1, SKOKAN Gabriel 3.5/1, HATALA Milan 3.5/1, GAŽI Lukáš 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
4 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 4/0.5, BACSOVÁ Štefánia 0/4.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 27.01.2023
Nepotvrdené STO Rudník 5
ŠTURM Milan st. 4/0.5, BACSOVÁ Štefánia 1/3.5, HORVÁTH Peter 0/4.5, PETRÁŠ Milan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
13 STO Medzev B Detail zápasu
JAROŠ Jozef 3.5/1, ROTH Zoltán 3.5/1, SZÉKESSI Róbert 3.5/1, SZÉKESSI Jozef 2.5/2,
Odohrané 16.12.2022
Potvrdené STO Rudník 4
ŠTURM Milan st. 3/1.5, BENKO Milan 1/3.5, HORVÁTH Peter 0/4.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
14 STK KRAS Silica Detail zápasu
KARDOS Pavol 4/0, DRAVECKÝ Rastislav 3.5/1, KOVÁCS Alexander 3.5/1, FARKAS Ladislav 2.5/0, BOKROS Gabriel 0.5/2,
Odohrané 09.12.2022
Potvrdené STK BANÍK Rakovnica B 12
KOVÁČ Patrik 3.5/1, ADAMOVÁ Zuzana 3.5/1, MAŤÁŠ Viliam st. 2.5/2, STRELKA Ondrej 2/2, MAŤÁŠ Viliam ml. 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
6 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 4/0.5, HORVÁTH Peter 2/2.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 02.12.2022
Potvrdené STO Rudník 4
ŠTURM Milan st. 3.5/1, HORVÁTH Peter 0.5/4, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
14 STO Turňa nad Bodvou Detail zápasu
KIRÁLY Vojtech 4/0.5, KINYIK Štefan 3.5/1, TURÓCZI Ladislav 3.5/1, SZEPSI Pavol 3/1.5,
Odohrané 25.11.2022
Nepotvrdené TJ GEOLÓG Rožňava E 7
SZÖLÖS Sebastian 3.5/1, HUDÁK Michal 1.5/3, REBO Samuel 1.5/3, JUNGER Ján 0.5/0, UJHÁZY Luka 0/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
11 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 4/0.5, BENKO Milan 3/1.5, HORVÁTH Peter 2/2.5, BENKOVÁ Lenka 2/2.5,
Odohrané 18.11.2022
Potvrdené STO Rudník 2
ŠTURM Milan st. 2/2.5, HORVÁTH Peter 0/4.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
16 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, BENČKO Marek 4.5/0, KLIMENT Miloš 3.5/1, SIMAN Miroslav 3.5/1,
Odohrané 11.11.2022
Potvrdené Obec Čierna Lehota 15
HRIC Ján st. 4.5/0, ORAVEC Vladimír 3.5/1, ORAVEC Jaroslav 3.5/1, PRTKO Andrej 3/1, BYSTREN Jaroslav 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
3 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 3/1.5, HORVÁTH Peter 0/4.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 08.11.2022
Potvrdené STO Rudník 3
ŠTURM Milan st. 3/1.5, HORVÁTH Peter 0/4.5, BACSOVÁ Štefánia 0/4.5, GREGOVÁ Mária 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
15 STK BANÍK Rakovnica A Detail zápasu
TÓTH Kamil 4.5/0, NÉMET Jaroslav 3.5/1, SEDLÁK Ľuboslav 3.5/1, KRÁLIK Štefan 3.5/1,
Odohrané 21.10.2022
Potvrdené MŠK Dobšiná - stolný tenis 13
ČERVENÁK Martin 3.5/1, ČERVENÁK František 3.5/1, LENKEY Milan 3/0.5, FERKO Samuel 3/1, GONO Ján 0/1, LENKEY Vladimír 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
5 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 3.5/1, BENKOVÁ Lenka 1/3.5, HORVÁTH Peter 0.5/4, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 14.10.2022
Potvrdené STO Rudník 4
ŠTURM Milan st. 3/1.5, HORVÁTH Peter 1/3.5, BACSOVÁ Štefánia 0/4.5, GREGOVÁ Mária 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
14 STK SOKOL Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
GAŽI Lukáš 4.5/0, SKOKAN Gabriel 3.5/1, LASHKAI Yurii 3/1, MÁTÉ Alexander 1.5/1, HATALA Milan 1.5/1,
Odohrané 07.10.2022
Potvrdené STO Medzev B 16
JAROŠ Jozef 4.5/0, ROTH Zoltán 4.5/0, SZÉKESSI Jozef 3.5/1, SZÉKESSI Róbert 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
2 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 2/2.5, HORVÁTH Peter 0/4.5, BENKOVÁ Lenka 0/4.5, BENKO Milan 0/4.5,
Odohrané 30.09.2022
Nepotvrdené STK Kunová Teplica 4
ZAJAC Štefan 2/2.5, SZEPESI PEPRIK Mário 1/3.5, MILKO Peter 1/3.5, GULKAŠ Jaroslav 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
14 STO Rudník Detail zápasu
ŠTURM Milan st. 4.5/0, HORVÁTH Peter 3.5/1, BENKO Milan 3.5/1, BENKOVÁ Lenka 2.5/2,
~ Poč. záznamov: 20 | Výhry/Remízy/Prehry: 3/0/17 | Úspešnosť: 15.00% | Skóre: 104:256 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 105220