Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva TJ Geológ Rožňava E
Odohrané 20.12.2018
Nepotvrdené Obec Čierna Lehota 12
Hric Ján 3.5/1, Oravec Jaroslav 3.5/1, Oravec Vladimír 3/1.5, Hric Ján ml. 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
6 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Ferko René 3.5/1, Jerga Michal ml. 2/2.5, Lakatoš Marek 0.5/0, Jerga Michal st. 0/4.5, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2,
Odohrané 14.12.2018
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 10
Lakatoš Marek 4.5/0, Jerga Michal ml. 2.5/2, Németh Dávid 2/1, Ferko René 0.5/4, Junger Ján 0.5/0, Jerga Michal st. 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
8 Vajda Team Dobšiná Detail zápasu
Červenák Roman 2/2.5, Bubenčík Marián 2/2, Červenák Ján 2/2.5, Krága Štefan 1/2.5, Kašpar Štefan 1/0.5,
Odohrané 07.12.2018
Nepotvrdené STO Hrhov 10
Jánosdeák Peter 3.5/1, Szepesi Árpád 3/1.5, Halászová Noémi 2/2.5, Pogány Ádám 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
8 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 3.5/1, Jerga Michal ml. 3/1.5, Ferko René 1.5/3, Jerga Michal st. 0/4, Junger Ján 0/0.5,
Odohrané 03.12.2018
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 15
Lakatoš Marek 4.5/0, Ferko René 4.5/0, Jerga Michal ml. 3/1, Németh Dávid 2.5/1, Junger Ján 0.5/0, Horváth Krisztián 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
3 MŠK Dobšiná B Detail zápasu
Hlavačik Štefan 2/2, Červenák Stanislav 1/3.5, Červenák Roman 0/4.5, Červenák Martin 0/4.5, Lenkey Vladimír 0/0.5,
Odohrané 23.11.2018
Nepotvrdené STK Kras Silica 7
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Dravecký Rastislav 1/1.5, Kovács Alexander 1/3.5, Farkas Ladislav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
11 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Németh Dávid 3.5/1, Jerga Michal ml. 3.5/1, Ferko René 3.5/1, Junger Ján 0.5/0, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2,
Odohrané 16.11.2018
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 9
Jerga Michal ml. 3.5/1, Németh Dávid 3/1, Lakatoš Marek 1.5/0, Ferko René 1/3.5, Pitschman Jakub 0/3, Junger Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
9 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Gallo Viliam st. 2/2.5, Kamenský Milan 0/4.5,
Odohrané 26.10.2018
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 8
Lakatoš Marek 4.5/0, Ferko René 1.5/3, Jerga Michal ml. 1/3, Junger Ján 0.5/0, Vnenková Daniela 0.5/0, Pitschman Jakub 0/2, Horváth Krisztián 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
10 ŠK Jablonov nad Turňou B Detail zápasu
Barczi Lóránt 3/1.5, Jakab Alexander 3/1.5, Kardos Pavol 2/2.5, Bartók Gabriel 2/2.5,
Odohrané 19.10.2018
Nepotvrdené STK Baník Rakovnica B 11
Domik Ladislav 3.5/1, Králik Štefan 3/1.5, Gerenyi Matej 2.5/2, Tóth Kamil 1/1, Német Jaroslav 1/1, Sedlák Ľuboslav 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
7 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Vnenková Daniela 3/1, Ferko René 2.5/2, Jerga Michal ml. 1/3.5, Junger Ján 0.5/0, Pitschman Jakub 0/4.5,
Odohrané 05.10.2018
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 5
Jerga Michal ml. 3/1.5, Ferko René 1.5/3, Junger Ján 0.5/0, Pitschman Jakub 0/4.5, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
13 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 4.5/0, Máté Alexander 3.5/1, Skokan Gabriel 3/1.5, Darvaš Ján 2/0, Hatala Milan 0/2.5,
~ Poč. záznamov: 9 | Výhry/Remízy/Prehry: 3/1/5 | Úspešnosť: 38.89% | Skóre: 79:83 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 25601