Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva TJ Geológ Rožňava E
Odohrané 03.03.2020
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 11
TOMÁŠIK Ondrej 3.5/1, FERKO René 3.5/1, JERGA Michal ml. 3/1, FERKO Patrik 1/2, TÓTH Kamil 0/1.5, JUNGER Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
7 STK Honce B Detail zápasu
GALLO Viliam ml. 2/2, REPISKÝ Rudolf st. 2/0.5, SPIŠÁK Miroslav 1.5/3, NÉMETH Štefan 1/3.5, KAMENSKÝ Milan 0.5/2,
Odohrané 14.02.2020
Nepotvrdené Vajda Team Dobšiná 9
ČERVENÁK Roman 3.5/1, ČERVENÁK Ján 3/1.5, BUBENĆÍK Marián 2/2.5, KRÁGA Štefan 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
9 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
TOMÁŠIK Ondrej 3.5/1, FERKO René 3/1.5, JUNGER Ján 1.5/1, JERGA Michal ml. 1/3.5, TÓTH Kamil 0/2,
Odohrané 07.02.2020
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 11
TOMÁŠIK Ondrej 4.5/0, JERGA Michal ml. 4.5/0, TÓTH Kamil 2/2.5, HORVÁTH Kristián 0/2, FERKO Patrik 0/2, JUNGER Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
7 STK Baník Rakovnica A Detail zápasu
DOMIK Ladislav 2.5/2, NÉMET Jaroslav 2/2.5, KRALIK Štefan 1.5/3, CHLEBUŠ Radoslav 1/3.5,
Odohrané 31.01.2020
Nepotvrdené MŠK Dobšiná B 4
MATEJZEL Igor 1.5/3, ČERVENÁK Roman 1/3.5, ČERVENÁK Martin 1/3.5, LENKEY Vladimír 0.5/0, ROCHFALUŠI Vladimír 0/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
14 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
TOMÁŠIK Ondrej 4.5/0, FERKO René 4.5/0, GALLO Ján st, 4/0.5, TÓTH Kamil 1/3, JUNGER Ján 0/0.5,
Odohrané 24.01.2020
Nepotvrdené STO Hrhov 4
JÁNOSDEÁK Peter 2.5/1, SZEPESI Árpád 0.5/4, HALÁSZOVÁ Noémi 0.5/4, POGÁNY Ádám 0.5/4, JÁNOSDEÁK Ákos 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
14 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
FERKO René 4/0.5, JUNGER Ján 4/0.5, HORVÁTH Kristián 3/1.5, TÓTH Kamil 3/1.5,
Odohrané 20.12.2019
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 2
SKOKAN Gabriel 1/3.5, MÁTÉ Alexander 1/3.5, HATALA Milan 0/4.5, DARVAŠ Ján 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
16 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
FERKO René 4.5/0, JERGA Michal st. 4.5/0, GALLO Ján st, 3.5/0, HORVÁTH Kristián 1/1, GAŽIK Patrik 1/0, TÓTH Kamil 1/1, JUNGER Ján 0.5/0,
Odohrané 06.12.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 16
JERGA Michal ml. 4.5/0, TÓTH Kamil 4.5/0, GALLO Ján st, 3.5/0, HORVÁTH Kristián 2/2, GAŽIK Patrik 1/0, JUNGER Ján 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
2 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
MAŤAŠ Viliam 1/3.5, SEDLÁK Ľuboslav 1/3.5, ĎURSKÝ Stanislav 0/4.5, STRELKA Ondrej 0/4.5,
Odohrané 29.11.2019
Potvrdené Obec Čierna Lehota 5
BOLDI Nikolas 2/2.5, ORAVEC Jaroslav 2/2.5, HRIC Ján 1/3.5, ORAVEC Vladimír 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
13 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
GALLO Ján st, 4.5/0, JERGA Michal ml. 4.5/0, TÓTH Kamil 2.5/2, HORVÁTH Kristián 1/3, JUNGER Ján 0.5/0,
Odohrané 22.11.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 13
TÓTH Kamil 4.5/0, FERKO René 4/0.5, HORVÁTH Kristián 2.5/2, JUNGER Ján 2/0.5, GAŽIK Patrik 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
5 STK Kras Silica Detail zápasu
KOVÁCS Alexander 2.5/2, DRAVECKÝ Rastislav 1/1.5, FARKAS Ladislav 1/3, DELY Attila 0.5/0, BOKROS Benjamin 0/4, BOKROS Gabriel 0/2.5,
Odohrané 15.11.2019
Potvrdené STK Honce B 5
GALLO Viliam ml. 4/0.5, KAMENSKÝ Milan 1/1, REPISKÝ Rudolf st. 0/2.5, GALLO Viliam st. 0/4.5, NÉMETH Štefan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
13 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
GALLO Ján st, 3.5/1, FERKO René 3.5/1, JUNGER Ján 2.5/0, TÓTH Kamil 2.5/1, HORVÁTH Kristián 1/1, GAŽIK Patrik 0/1,
Odohrané 08.11.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 11
GALLO Ján st, 3.5/0, JERGA Michal ml. 3.5/1, FERKO René 2.5/2, TÓTH Kamil 1/1, JUNGER Ján 0.5/0, HORVÁTH Kristián 0/2, GAŽIK Patrik 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
7 Vajda Team Dobšiná Detail zápasu
ČERVENÁK Roman 3/1.5, BUBENĆÍK Marián 2/2.5, ČERVENÁK Ján 1/3.5, KAŠPAR Štefan 1/3.5,
Odohrané 22.10.2019
Potvrdené STK Baník Rakovnica A 4
NÉMET Jaroslav 2/2.5, GERENYI Matej 1/3.5, DOMIK Ladislav 1/3.5, KRALIK Štefan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
14 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
JERGA Michal ml. 4.5/0, FERKO René 4.5/0, JUNGER Ján 2.5/0, TÓTH Kamil 2.5/2, HORVÁTH Kristián 0/2,
Odohrané 18.10.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 8
FERKO René 4/0.5, TÓTH Kamil 3/1.5, JUNGER Ján 1/1.5, HORVÁTH Kristián 0/4.5, GAŽIK Patrik 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
10 MŠK Dobšiná B Detail zápasu
ČERVENÁK Stanislav 3.5/1, ČERVENÁK Roman 2.5/2, ČERVENÁK František 2.5/2, ČERVENÁK Martin 1.5/3,
Odohrané 20.11.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 15
JERGA Michal ml. 4.5/0, FERKO René 4.5/0, TOMÁŠIK Ondrej 2.5/0, GALLO Ján st, 2.5/0, TÓTH Kamil 1/1, GAŽIK Patrik 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
3 STO Hrhov Detail zápasu
SZEPESI Árpád 2/2.5, HALÁSZOVÁ Noémi 1/3.5, JÁNOSDEÁK Peter 0/4.5, POGÁNY Ádám 0/4.5,
~ Poč. záznamov: 14 | Výhry/Remízy/Prehry: 12/1/1 | Úspešnosť: 89.29% | Skóre: 178:74 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 51762