Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
JÁNOSDEÁK
Peter
Rok nar.
1978
Družstvo:
STO Hrhov
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 16
Odohrané dvojhry: 52
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 76.47%
Úspešnosť dvojhry: 61.54
Úspešnosť švorhry: 75.00
15.03.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Hrhov
(10:8)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GAŽI Lukáš
/
SKOKAN Gabriel
:
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
8
10
-6
-9
-11
2 : 3
LASHKAI Yurii
:
JÁNOSDEÁK Peter
10
7
-6
8
3 : 1
DOMIK Ladislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
8
-1
9
-9
-9
2 : 3
GAŽI Lukáš
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
-7
-7
-7
1 : 3
SKOKAN Gabriel
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
-6
-5
-8
1 : 3
08.03.2024
STO Hrhov
-
MŠK Dobšiná
(10:8)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
ČERVENÁK František
/
ČERVENÁK Milan
-8
11
6
-9
8
3 : 2
JÁNOSDEÁK Peter
:
ČERVENÁK František
-8
-5
-2
0 : 3
01.03.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Hrhov
(5:13)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
2
-8
-9
7
9
3 : 2
PRTKO Andrej
:
JÁNOSDEÁK Peter
-2
-4
-8
0 : 3
HRIC Ján st.
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
-4
-8
10
15
3 : 2
BYSTREN Jaroslav
:
JÁNOSDEÁK Peter
-6
-5
-7
0 : 3
ORAVEC Vladimír
:
JÁNOSDEÁK Peter
-7
9
-4
-9
1 : 3
23.02.2024
STO Hrhov
-
STO Turňa nad Bodvou
(14:4)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
POGÁNY Ádám
:
KIRÁLY Vojtech
/
GÁBOR Peter
-9
3
9
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
KISS Alexander
-9
8
5
3
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
TURÓCZI Ladislav
10
-8
9
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
KIRÁLY Vojtech
5
-7
-8
-10
1 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
GÁBOR Peter
-9
-6
-7
0 : 3
16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Hrhov
(7:11)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
-9
-9
-10
0 : 3
FERKO Patrik
:
JÁNOSDEÁK Peter
-7
7
9
-9
6
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
JÁNOSDEÁK Peter
-5
7
-7
-8
1 : 3
STRAKA Ján
:
JÁNOSDEÁK Peter
8
-12
6
8
3 : 1
HUDÁK Michal
:
JÁNOSDEÁK Peter
-7
-9
4
2
-6
2 : 3
02.02.2024
STO Hrhov
-
STK BANÍK Rakovnica
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
POGÁNY Ádám
:
KOVÁČ Patrik
/
STRELKA Ondrej
8
9
10
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
KOVÁČ Patrik
-10
-1
9
9
10
3 : 2
JÁNOSDEÁK Peter
:
ADAMOVÁ Zuzana
-6
5
4
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
CHLEBUŠ Radoslav
8
-6
-9
-7
1 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
NÉMET Jaroslav
8
-8
-9
9
10
3 : 2
26.01.2024
STO Hrhov
-
STK Gemerská Poloma C
(13:5)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
6
7
9
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
VIDO Maroš
8
2
-3
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
FERENČÍK Viktor
2
5
2
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
LEŠTACH Maroš
-6
-9
8
7
-12
2 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
ĎURÁN Miloslav
7
-7
-4
-4
1 : 3
19.01.2024
STK KRAS Silica
-
STO Hrhov
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BOKROS Gabriel
/
DRAVECKÝ Rastislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
-9
-2
9
7
-2
2 : 3
KOVÁCS Alexander
:
JÁNOSDEÁK Peter
-8
-4
-9
0 : 3
DRAVECKÝ Rastislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
7
4
3 : 0
15.12.2023
STO Hrhov
-
ŠKST Slavošovce
(12:6)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
:
GECELOVSKÝ Matej
/
BENČKO Marek
7
15
-7
6
3 : 1
JÁNOSDEÁK Peter
:
KLIMENT Miloš
7
-11
-4
10
-7
2 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
BENČKO Marek
4
7
-9
-6
7
3 : 2
JÁNOSDEÁK Peter
:
GECELOVSKÝ Matej
6
7
-9
-5
11
3 : 2
JÁNOSDEÁK Peter
:
GECELOVSKÝ Igor
-11
8
-10
6
9
3 : 2
08.12.2023
STO Medzev B
-
STO Hrhov
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JAROŠ Jozef
/
HAMADEJ Milan
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
-5
10
3
8
3 : 1
HAMADEJ Milan
:
JÁNOSDEÁK Peter
-5
-5
-7
0 : 3
JAROŠ Jozef
:
JÁNOSDEÁK Peter
7
-8
9
7
3 : 1
SZÉKESSI Róbert
:
JÁNOSDEÁK Peter
-8
-5
9
6
8
3 : 2
ROTH Zoltán
:
JÁNOSDEÁK Peter
-7
8
-9
10
7
3 : 2
03.12.2023
STO Hrhov
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
1
-4
7
-6
-9
2 : 3
24.11.2023
MŠK Dobšiná
-
STO Hrhov
(13:5)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Martin
/
ČERVENÁK František
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
8
-8
-5
-9
1 : 3
ČERVENÁK Martin
:
JÁNOSDEÁK Peter
10
10
7
3 : 0
ČERVENÁK Milan
:
JÁNOSDEÁK Peter
-6
-10
-5
0 : 3
ZAHORANSKÝ Dušan
:
JÁNOSDEÁK Peter
10
-14
-7
2
9
3 : 2
LENKEY Milan
:
JÁNOSDEÁK Peter
2
9
7
3 : 0
17.11.2023
STO Hrhov
-
Obec Čierna Lehota
(15:3)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
6
6
8
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
BYSTREN Jaroslav
6
8
10
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
ORAVEC Vladimír
8
8
8
3 : 0
10.11.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Hrhov
(6:12)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
-6
10
0
-7
-5
2 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
JÁNOSDEÁK Peter
12
-8
11
-5
-4
2 : 3
SZEPSI Pavol
:
JÁNOSDEÁK Peter
6
-7
8
-8
-7
2 : 3
TURÓCZI Ladislav
:
JÁNOSDEÁK Peter
3
-7
-5
-8
1 : 3
GÁBOR Peter
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
12
9
3 : 0
03.11.2023
STO Hrhov
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(16:2)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
UJHÁZY Luka
/
HUDÁK Michal
9
3
2
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
REBO Samuel
6
5
3
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
VALENTKO Daniel
-10
-10
9
8
-11
2 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
UJHÁZY Luka
5
6
4
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
HUDÁK Michal
8
7
8
3 : 0
20.10.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STO Hrhov
(6:12)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
:
JÁNOSDEÁK Peter
/
POGÁNY Ádám
-10
3
7
9
3 : 1
SEDLÁK Ľuboslav
:
JÁNOSDEÁK Peter
-8
-8
-9
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
JÁNOSDEÁK Peter
-5
-9
-5
0 : 3
NÉMET Jaroslav
:
JÁNOSDEÁK Peter
-10
-7
-10
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 135751