Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva ŠKST Slavošovce
Odohrané 12.04.2024
Nepotvrdené TJ GEOLÓG Rožňava E 8
STRAKA Ján 3.5/1, HUDÁK Michal 3.5/1, TÓTHOVÁ Natália 1/3.5, REBO Samuel 0/4, JUNGER Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:21
10 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, BENČKO Marek 2.5/2, GECELOVSKÝ Igor 2/2.5, KLIMENT Miloš 1/3.5,
Odohrané 05.04.2024
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 8
BENČKO Marek 3.5/1, GECELOVSKÝ Matej 3.5/1, GECELOVSKÝ Igor 1/3.5, KLIMENT Miloš 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:20
10 STO Hrhov Detail zápasu
JÁNOSDEÁK Peter 3.5/1, HALÁSZOVÁ Noémi 3/1.5, SZEPESI Arpád 2/2, POGÁNY Ádám 1/2.5, JÁNOSDEÁK Dávid 0.5/1,
Odohrané 22.03.2024
Nepotvrdené STK BANÍK Rakovnica 6
SEDLÁK Ľuboslav 2.5/2, ADAMOVÁ Zuzana 2.5/2, CHLEBUŠ Radoslav 1/3.5, KOVÁČ Patrik 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
12 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
BENČKO Marek 3.5/1, GECELOVSKÝ Matej 3.5/1, KLIMENT Miloš 3/1.5, GECELOVSKÝ Igor 2/2.5,
Odohrané 15.03.2024
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 10
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, BENČKO Marek 3.5/1, KLIMENT Miloš 1.5/3, GECELOVSKÝ Igor 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
8 STK Gemerská Poloma C Detail zápasu
VIDO Maroš 3/1.5, LEŠTACH Maroš 2/0.5, BLAŠKO Samuel 2/2.5, ĎURÁN Miloslav 1/3.5, FERENČÍK Viktor 0/2,
Odohrané 08.03.2024
Nepotvrdené STK KRAS Silica 6
DRAVECKÝ Rastislav 2/2.5, KARDOS Pavol 1.5/3, KOVÁCS Alexander 1.5/3, BOKROS Gabriel 1/1.5, FARKAS Ladislav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
12 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, BENČKO Marek 3.5/1, GECELOVSKÝ Igor 2/2.5, KLIMENT Miloš 2/2.5,
Odohrané 23.02.2024
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 10
GECELOVSKÝ Matej 4/0.5, BENČKO Marek 3/1.5, GECELOVSKÝ Igor 1.5/3, KLIMENT Miloš 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
8 STO Medzev B Detail zápasu
JAROŠ Jozef 3.5/1, SZÉKESSI Jozef 2.5/2, SZÉKESSI Róbert 2/2.5, ROTH Zoltán 0/4.5,
Odohrané 16.02.2024
Nepotvrdené STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 8
GAŽI Lukáš 3.5/1, LASHKAI Yurii 2/2.5, MÁTÉ Alexander 1.5/3, DOMIK Ladislav 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
10 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, BENČKO Marek 3.5/1, SIMAN Miroslav 2/2.5, GECELOVSKÝ Igor 0/2, KLIMENT Miloš 0/2.5,
Odohrané 09.02.2024
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 13
BENČKO Marek 4.5/0, GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, GECELOVSKÝ Igor 2/2.5, KLIMENT Miloš 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
5 MŠK Dobšiná Detail zápasu
ČERVENÁK Milan 2/2.5, ČERVENÁK František 1.5/3, ČERVENÁK Martin 1.5/3, KOTLÁR Jaroslav 0/4.5,
Odohrané 02.02.2024
Nepotvrdené Obec Čierna Lehota 8
HRIC Ján st. 3/1.5, ORAVEC Vladimír 2/2.5, PRTKO Andrej 2/2.5, ORAVEC Jaroslav 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
10 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, BENČKO Marek 3.5/1, GECELOVSKÝ Igor 1.5/3, KLIMENT Miloš 0.5/4,
Odohrané 26.01.2024
Nepotvrdené STO Turňa nad Bodvou 6
KIRÁLY Vojtech 2.5/2, GÁBOR Peter 2/2.5, SZEPSI Pavol 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
12 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, KLIMENT Miloš 3/1.5, BENČKO Marek 2.5/2, GECELOVSKÝ Igor 2/2.5,
Odohrané 19.01.2024
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 13
BENČKO Marek 4/0.5, GECELOVSKÝ Matej 4/0.5, GECELOVSKÝ Igor 2.5/2, KLIMENT Miloš 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
5 TJ GEOLÓG Rožňava E Detail zápasu
STRAKA Ján 2.5/2, HUDÁK Michal 2.5/2, VALENTKO Daniel 0/4.5, TÓTHOVÁ Natália 0/4.5,
Odohrané 15.12.2023
Nepotvrdené STO Hrhov 12
JÁNOSDEÁK Dávid 3.5/1, JÁNOSDEÁK Peter 3.5/1, HALÁSZOVÁ Noémi 2.5/2, POGÁNY Ádám 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
6 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
BENČKO Marek 3/1.5, KLIMENT Miloš 2/2.5, GECELOVSKÝ Matej 1/3.5, GECELOVSKÝ Igor 0/4.5,
Odohrané 08.12.2023
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 11
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, GECELOVSKÝ Igor 3/1.5, BENČKO Marek 2.5/2, KLIMENT Miloš 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
7 STK BANÍK Rakovnica Detail zápasu
NÉMET Jaroslav 3.5/1, CHLEBUŠ Radoslav 1.5/3, SEDLÁK Ľuboslav 1/1, ADAMOVÁ Zuzana 1/3.5, KOVÁČ Patrik 0/2.5,
Odohrané 01.12.2023
Nepotvrdené STK Gemerská Poloma C 9
VIDO Maroš 2/1.5, ĎURÁN Miloslav 1/2.5, LEŠTACH Maroš 1/2, BLAŠKO Samuel 0/3, WO 5
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
9 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, GECELOVSKÝ Igor 2.5/2, KLIMENT Miloš 2/2,
Odohrané 24.11.2023
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 11
BENČKO Marek 3.5/1, GECELOVSKÝ Matej 3.5/1, GECELOVSKÝ Igor 2/2.5, KLIMENT Miloš 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
7 STK KRAS Silica Detail zápasu
KARDOS Pavol 3.5/1, KOVÁCS Alexander 1.5/3, BOKROS Gabriel 1/3.5, DRAVECKÝ Rastislav 1/3.5,
Odohrané 10.11.2023
Nepotvrdené STO Medzev B 12
SZÉKESSI Jozef 3.5/1, SZÉKESSI Róbert 3/1.5, ROTH Zoltán 3/1.5, HAMADEJ Milan 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
6 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Igor 2/2.5, KLIMENT Miloš 2/2.5, GECELOVSKÝ Matej 1.5/3, BENČKO Marek 0.5/4,
Odohrané 03.11.2023
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 10
BENČKO Marek 4.5/0, GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, KLIMENT Miloš 1/3.5, GECELOVSKÝ Igor 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
8 STK SOKOL Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
DOMIK Ladislav 2.5/2, LASHKAI Yurii 2.5/2, MÁTÉ Alexander 2/2.5, SKOKAN Gabriel 1/1.5, HATALA Milan 0/2,
Odohrané 27.10.2023
Nepotvrdené MŠK Dobšiná 12
ČERVENÁK František 3.5/1, ZAHORANSKÝ Dušan 3/1, ČERVENÁK Martin 2.5/2, ČERVENÁK Milan 1.5/1, GONO Ján 1/1, FERKO Samuel 0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
6 ŠKST Slavošovce Detail zápasu
GECELOVSKÝ Matej 2/2.5, KLIMENT Miloš 2/2.5, BENČKO Marek 1/3.5, GECELOVSKÝ Igor 1/3.5,
Odohrané 20.10.2023
Nepotvrdené ŠKST Slavošovce 14
GECELOVSKÝ Matej 4.5/0, GECELOVSKÝ Igor 3.5/1, KLIMENT Miloš 3.5/1, BENČKO Marek 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
4 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
HRIC Ján st. 2/2.5, ORAVEC Vladimír 1/3.5, PRTKO Andrej 1/3.5, ORAVEC Jaroslav 0/4.5,
~ Poč. záznamov: 19 | Výhry/Remízy/Prehry: 14/1/4 | Úspešnosť: 76.32% | Skóre: 193:149 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 137597