Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 20.10.2023 Domáci Hostia  
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie Volno  
STO Medzev B MŠK Dobšiná 14:4
ŠKST Slavošovce Obec Čierna Lehota 14:4
STK KRAS Silica STO Turňa nad Bodvou 5:13
STK Gemerská Poloma C TJ GEOLÓG Rožňava E 4:14
STK BANÍK Rakovnica STO Hrhov 6:12
2 27.10.2023 Domáci Hostia  
Volno STO Hrhov  
TJ GEOLÓG Rožňava E STK BANÍK Rakovnica 11:7
STO Turňa nad Bodvou STK Gemerská Poloma C 12:6
Obec Čierna Lehota STK KRAS Silica 9:9
MŠK Dobšiná ŠKST Slavošovce 12:6
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie STO Medzev B 9:9
3 03.11.2023 Domáci Hostia  
STO Medzev B Volno  
ŠKST Slavošovce STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 10:8
STK KRAS Silica MŠK Dobšiná 7:11
STK Gemerská Poloma C Obec Čierna Lehota 9:9
STK BANÍK Rakovnica STO Turňa nad Bodvou 7:11
STO Hrhov TJ GEOLÓG Rožňava E 16:2
4 10.11.2023 Domáci Hostia  
Volno TJ GEOLÓG Rožňava E  
STO Turňa nad Bodvou STO Hrhov 6:12
Obec Čierna Lehota STK BANÍK Rakovnica 6:12
MŠK Dobšiná STK Gemerská Poloma C 13:5
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie STK KRAS Silica 11:7
STO Medzev B ŠKST Slavošovce 12:6
5 17.11.2023 Domáci Hostia  
ŠKST Slavošovce Volno  
STK KRAS Silica STO Medzev B 7:11
STK Gemerská Poloma C STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 6:12
STK BANÍK Rakovnica MŠK Dobšiná 9:9
STO Hrhov Obec Čierna Lehota 15:3
TJ GEOLÓG Rožňava E STO Turňa nad Bodvou 10:8
6 24.11.2023 Domáci Hostia  
Volno STO Turňa nad Bodvou  
Obec Čierna Lehota TJ GEOLÓG Rožňava E 7:11
MŠK Dobšiná STO Hrhov 13:5
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie STK BANÍK Rakovnica 16:2
STO Medzev B STK Gemerská Poloma C 16:2
ŠKST Slavošovce STK KRAS Silica 11:7
7 01.12.2023 Domáci Hostia  
STK KRAS Silica Volno  
STK Gemerská Poloma C ŠKST Slavošovce 9:9
STK BANÍK Rakovnica STO Medzev B 7:11
STO Hrhov STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 10:8
TJ GEOLÓG Rožňava E MŠK Dobšiná 15:3
STO Turňa nad Bodvou Obec Čierna Lehota 14:4
8 08.12.2023 Domáci Hostia  
Volno Obec Čierna Lehota  
MŠK Dobšiná STO Turňa nad Bodvou 14:4
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie TJ GEOLÓG Rožňava E 15:3
STO Medzev B STO Hrhov 15:3
ŠKST Slavošovce STK BANÍK Rakovnica 11:7
STK KRAS Silica STK Gemerská Poloma C 8:10
9 15.12.2023 Domáci Hostia  
STK Gemerská Poloma C Volno  
STK BANÍK Rakovnica STK KRAS Silica 10:8
STO Hrhov ŠKST Slavošovce 12:6
TJ GEOLÓG Rožňava E STO Medzev B 5:13
STO Turňa nad Bodvou STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 5:13
Obec Čierna Lehota MŠK Dobšiná 6:12
10 19.01.2024 Domáci Hostia  
Volno MŠK Dobšiná  
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie Obec Čierna Lehota 14:4
STO Medzev B STO Turňa nad Bodvou 13:5
ŠKST Slavošovce TJ GEOLÓG Rožňava E 13:5
STK KRAS Silica STO Hrhov 6:12
STK Gemerská Poloma C STK BANÍK Rakovnica 10:8
11 26.01.2024 Domáci Hostia  
STK BANÍK Rakovnica Volno  
STO Hrhov STK Gemerská Poloma C 13:5
TJ GEOLÓG Rožňava E STK KRAS Silica 9:9
STO Turňa nad Bodvou ŠKST Slavošovce 6:12
Obec Čierna Lehota STO Medzev B 4:14
MŠK Dobšiná STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 9:9
12 02.02.2024 Domáci Hostia  
Volno STK SOKOL Krásnohorské Podhradie  
MŠK Dobšiná STO Medzev B 9:9
Obec Čierna Lehota ŠKST Slavošovce 8:10
STO Turňa nad Bodvou STK KRAS Silica 9:9
TJ GEOLÓG Rožňava E STK Gemerská Poloma C 7:11
STO Hrhov STK BANÍK Rakovnica 9:9
13 09.02.2024 Domáci Hostia  
STO Hrhov Volno  
STK BANÍK Rakovnica TJ GEOLÓG Rožňava E 5:13
STK Gemerská Poloma C STO Turňa nad Bodvou 8:10
STK KRAS Silica Obec Čierna Lehota 11:7
ŠKST Slavošovce MŠK Dobšiná 13:5
STO Medzev B STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 13:5
14 16.02.2024 Domáci Hostia  
Volno STO Medzev B  
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie ŠKST Slavošovce 8:10
MŠK Dobšiná STK KRAS Silica 12:6
Obec Čierna Lehota STK Gemerská Poloma C 6:12
STO Turňa nad Bodvou STK BANÍK Rakovnica 8:10
TJ GEOLÓG Rožňava E STO Hrhov 7:11
15 23.02.2024 Domáci Hostia  
TJ GEOLÓG Rožňava E Volno  
STO Hrhov STO Turňa nad Bodvou 14:4
STK BANÍK Rakovnica Obec Čierna Lehota 11:7
STK Gemerská Poloma C MŠK Dobšiná 4:14
STK KRAS Silica STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 4:14
ŠKST Slavošovce STO Medzev B 10:8
16 01.03.2024 Domáci Hostia  
Volno ŠKST Slavošovce  
STO Medzev B STK KRAS Silica 15:3
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie STK Gemerská Poloma C 9:9
MŠK Dobšiná STK BANÍK Rakovnica 13:5
Obec Čierna Lehota STO Hrhov 5:13
STO Turňa nad Bodvou TJ GEOLÓG Rožňava E 15:3
17 08.03.2024 Domáci Hostia  
STO Turňa nad Bodvou Volno  
TJ GEOLÓG Rožňava E Obec Čierna Lehota 12:6
STO Hrhov MŠK Dobšiná 10:8
STK BANÍK Rakovnica STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 10:8
STK Gemerská Poloma C STO Medzev B 9:9
STK KRAS Silica ŠKST Slavošovce 6:12
18 15.03.2024 Domáci Hostia  
Volno STK KRAS Silica  
ŠKST Slavošovce STK Gemerská Poloma C 10:8
STO Medzev B STK BANÍK Rakovnica 14:4
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie STO Hrhov 10:8
MŠK Dobšiná TJ GEOLÓG Rožňava E 14:4
Obec Čierna Lehota STO Turňa nad Bodvou 4:14
19 22.03.2024 Domáci Hostia  
Obec Čierna Lehota Volno  
STO Turňa nad Bodvou MŠK Dobšiná 9:9
TJ GEOLÓG Rožňava E STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 10:8
STO Hrhov STO Medzev B 8:10
STK BANÍK Rakovnica ŠKST Slavošovce 6:12
STK Gemerská Poloma C STK KRAS Silica 9:9
20 05.04.2024 Domáci Hostia  
Volno STK Gemerská Poloma C  
STK KRAS Silica STK BANÍK Rakovnica 8:10
ŠKST Slavošovce STO Hrhov 8:10
STO Medzev B TJ GEOLÓG Rožňava E 14:4
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie STO Turňa nad Bodvou 11:7
MŠK Dobšiná Obec Čierna Lehota 13:5
21 12.04.2024 Domáci Hostia  
MŠK Dobšiná Volno  
Obec Čierna Lehota STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 8:10
STO Turňa nad Bodvou STO Medzev B 4:14
TJ GEOLÓG Rožňava E ŠKST Slavošovce 8:10
STO Hrhov STK KRAS Silica 15:3
STK BANÍK Rakovnica STK Gemerská Poloma C 13:5
22 19.04.2024 Domáci Hostia  
Volno STK BANÍK Rakovnica  
STK Gemerská Poloma C STO Hrhov 10:8
STK KRAS Silica TJ GEOLÓG Rožňava E 13:5
ŠKST Slavošovce STO Turňa nad Bodvou 11:7
STO Medzev B Obec Čierna Lehota 13:5
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie MŠK Dobšiná 4:14
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 145965