Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 SZÉKESSI Jozef STO Medzev B 77.78 14 12 2 85.71
2 LASHKAI Yurii STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 100.00 19 16 3 84.21
3 JAROŠ Jozef STO Medzev B 94.44 17 14 3 82.35
3 DOMIK Ladislav STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 89.47 17 14 3 82.35
4 GECELOVSKÝ Matej ŠKST Slavošovce 100.00 19 15 4 78.95
5 JÁNOSDEÁK Peter STO Hrhov 94.74 18 14 4 77.78
5 NÉMET Jaroslav STK BANÍK Rakovnica 94.74 18 14 4 77.78
5 BENČKO Marek ŠKST Slavošovce 94.74 18 14 4 77.78
6 CHLEBUŠ Radoslav STK BANÍK Rakovnica 89.47 17 13 4 76.47
7 JÁNOSDEÁK Dávid STO Hrhov 84.21 16 12 4 75.00
8 TURÓCZI Ladislav STO Turňa nad Bodvou 83.33 15 10 5 66.67
8 BLAŠKO Samuel STK Gemerská Poloma C 50.00 9 6 3 66.67
9 SZÉKESSI Róbert STO Medzev B 94.44 17 11 6 64.71
10 ČERVENÁK Milan MŠK Dobšiná 73.68 14 9 5 64.29
11 KARDOS Pavol STK KRAS Silica 100.00 19 12 7 63.16
11 KOVÁCS Alexander STK KRAS Silica 100.00 19 12 7 63.16
12 ČERVENÁK Martin MŠK Dobšiná 42.11 8 5 3 62.50
12 GONO Ján MŠK Dobšiná 42.11 8 5 3 62.50
12 ZAHORANSKÝ Dušan MŠK Dobšiná 42.11 8 5 3 62.50
13 HALÁSZOVÁ Noémi STO Hrhov 94.74 18 11 7 61.11
14 ČERVENÁK František MŠK Dobšiná 78.95 15 9 6 60.00
15 GÁBOR Peter STO Turňa nad Bodvou 77.78 14 8 6 57.14
16 POGÁNY Ádám STO Hrhov 47.37 9 5 4 55.56
17 ROTH Zoltán STO Medzev B 72.22 13 7 6 53.85
17 GAŽI Lukáš STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 68.42 13 7 6 53.85
18 SZEPESI Arpád STO Hrhov 78.95 15 8 7 53.33
19 KIRÁLY Vojtech STO Turňa nad Bodvou 100.00 18 9 9 50.00
19 STRAKA Ján TJ GEOLÓG Rožňava E 84.21 16 8 8 50.00
19 SZEPSI Pavol STO Turňa nad Bodvou 88.89 16 8 8 50.00
19 FERKO Samuel MŠK Dobšiná 42.11 8 4 4 50.00
20 HUDÁK Michal TJ GEOLÓG Rožňava E 94.74 18 8 10 44.44
21 LEŠTACH Maroš STK Gemerská Poloma C 88.89 16 6 10 37.50
21 ORAVEC Vladimír Obec Čierna Lehota 84.21 16 6 10 37.50
21 MÁTÉ Alexander STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 84.21 16 6 10 37.50
21 SKOKAN Gabriel STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 42.11 8 3 5 37.50
22 VALENTKO Daniel TJ GEOLÓG Rožňava E 73.68 14 5 9 35.71
23 GECELOVSKÝ Igor ŠKST Slavošovce 94.74 18 6 12 33.33
23 HRIC Ján st. Obec Čierna Lehota 94.74 18 6 12 33.33
24 VIDO Maroš STK Gemerská Poloma C 94.44 17 5 12 29.41
25 ĎURÁN Miloslav STK Gemerská Poloma C 100.00 18 5 13 27.78
25 KLIMENT Miloš ŠKST Slavošovce 94.74 18 5 13 27.78
26 DRAVECKÝ Rastislav STK KRAS Silica 84.21 16 4 12 25.00
26 TÓTHOVÁ Natália TJ GEOLÓG Rožňava E 63.16 12 3 9 25.00
26 SEDLÁK Ľuboslav STK BANÍK Rakovnica 42.11 8 2 6 25.00
27 BOKROS Gabriel STK KRAS Silica 78.95 15 3 12 20.00
28 KOVÁČ Patrik STK BANÍK Rakovnica 63.16 12 2 10 16.67
29 BYSTREN Jaroslav Obec Čierna Lehota 89.47 17 2 15 11.76
30 ORAVEC Jaroslav Obec Čierna Lehota 94.74 18 2 16 11.11
30 ADAMOVÁ Zuzana STK BANÍK Rakovnica 47.37 9 1 8 11.11
31 FERENČÍK Viktor STK Gemerská Poloma C 50.00 9 0 9 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
32 HAMADEJ Milan STO Medzev B 33.33 6 6 0 100.00
32 LENKEY Milan MŠK Dobšiná 15.79 3 3 0 100.00
32 HORVÁTH Kristián TJ GEOLÓG Rožňava E 10.53 2 2 0 100.00
32 KINYIK Štefan STO Turňa nad Bodvou 11.11 2 2 0 100.00
32 ČERVENÁK Sebastian MŠK Dobšiná 5.26 1 1 0 100.00
32 PAŽÚR Marián STO Medzev B 5.56 1 1 0 100.00
32 GONO Marian MŠK Dobšiná 5.26 1 1 0 100.00
33 KISS Alexander STO Turňa nad Bodvou 22.22 4 3 1 75.00
34 HUTNÍK Jaroslav MŠK Dobšiná 26.32 5 3 2 60.00
35 KOTLÁR Jaroslav MŠK Dobšiná 10.53 2 1 1 50.00
35 MOGYORÓSI Miroslav STO Medzev B 11.11 2 1 1 50.00
36 JUNGER Ján TJ GEOLÓG Rožňava E 15.79 3 1 2 33.33
36 TÓTH Kamil STK BANÍK Rakovnica 15.79 3 1 2 33.33
36 STRELKA Ondrej STK BANÍK Rakovnica 15.79 3 1 2 33.33
37 UJHÁZY Luka TJ GEOLÓG Rožňava E 21.05 4 1 3 25.00
38 FARKAS Ladislav STK KRAS Silica 36.84 7 1 6 14.29
39 MAKO Maroš MŠK Dobšiná 10.53 2 0 2 0.00
39 REBO Samuel TJ GEOLÓG Rožňava E 21.05 4 0 4 0.00
39 PRTKO Andrej Obec Čierna Lehota 26.32 5 0 5 0.00
39 FERKO Patrik TJ GEOLÓG Rožňava E 5.26 1 0 1 0.00
39 LENKEY Vladimír MŠK Dobšiná 5.26 1 0 1 0.00
39 HATALA Milan STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 5.26 1 0 1 0.00
39 ROCHFALUŠI Vladimír STK Gemerská Poloma C 5.56 1 0 1 0.00
39 SIMAN Miroslav ŠKST Slavošovce 5.26 1 0 1 0.00
39 ŠTULER Vladimír STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 10.53 2 0 2 0.00
39 MAŤÁŠ Viliam st. STK BANÍK Rakovnica 15.79 3 0 3 0.00
39 KRÁLIK Štefan STK BANÍK Rakovnica 15.79 3 0 3 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 137595