Obrázok
VIDOMaroš
Rok nar.1971
Družstvo:STK Gemerská Poloma C Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 19 Odohrané dvojhry: 75 Odohrané švorhry: 19
Odohrané dvojhry: 93.75% Úspešnosť dvojhry: 53.33 Úspešnosť švorhry: 31.58
 
Detail zápasu 19.04.2024 STK Gemerská Poloma C - STO Hrhov (10:8) 22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : JÁNOSDEÁK Peter/JÁNOSDEÁK Dávid
-3677
3 : 1
VIDO Maroš : SZEPESI Arpád
-9-1089-12
2 : 3
VIDO Maroš : HALÁSZOVÁ Noémi
-5-5-7
0 : 3
VIDO Maroš : JÁNOSDEÁK Peter
-8789
3 : 1
VIDO Maroš : JÁNOSDEÁK Dávid
-7-3-5
0 : 3
Detail zápasu 12.04.2024 STK BANÍK Rakovnica - STK Gemerská Poloma C (13:5) 21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
CHLEBUŠ Radoslav/NÉMET Jaroslav : ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš
7114
3 : 0
TÓTH Kamil : VIDO Maroš
667
3 : 0
KOVÁČ Patrik : VIDO Maroš
-15-4-6
0 : 3
NÉMET Jaroslav : VIDO Maroš
89-116
3 : 1
CHLEBUŠ Radoslav : VIDO Maroš
-11-4-8
0 : 3
Detail zápasu 22.03.2024 STK Gemerská Poloma C - STK KRAS Silica (9:9) 19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
VIDO Maroš/LEŠTACH Maroš : DRAVECKÝ Rastislav/BOKROS Gabriel
4-6-7-6
1 : 3
VIDO Maroš : KOVÁCS Alexander
78-9-88
3 : 2
VIDO Maroš : DRAVECKÝ Rastislav
28-1064
3 : 1
VIDO Maroš : FARKAS Ladislav
3810
3 : 0
VIDO Maroš : KARDOS Pavol
7-98-109
3 : 2
Detail zápasu 15.03.2024 ŠKST Slavošovce - STK Gemerská Poloma C (10:8) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
GECELOVSKÝ Matej/BENČKO Marek : ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš
866
3 : 0
BENČKO Marek : VIDO Maroš
-410-8-9
1 : 3
GECELOVSKÝ Matej : VIDO Maroš
-88413
3 : 1
KLIMENT Miloš : VIDO Maroš
-3-5-7
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor : VIDO Maroš
-11-5-6
0 : 3
Detail zápasu 01.03.2024 STK SOKOL Krásnohorské Podhradie - STK Gemerská Poloma C (9:9) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
MÁTÉ Alexander/HATALA Milan : VIDO Maroš/ĎURÁN Miloslav
-76-10-9
1 : 3
MÁTÉ Alexander : VIDO Maroš
-783-33
3 : 2
LASHKAI Yurii : VIDO Maroš
-6582
3 : 1
DOMIK Ladislav : VIDO Maroš
7-45-8-7
2 : 3
HATALA Milan : VIDO Maroš
-7-46-9
1 : 3
Detail zápasu 23.02.2024 STK Gemerská Poloma C - MŠK Dobšiná (4:14) 15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : ČERVENÁK František/ZAHORANSKÝ Dušan
-7-8-3
0 : 3
VIDO Maroš : ZAHORANSKÝ Dušan
6-989
3 : 1
VIDO Maroš : FERKO Samuel
-7511-7-9
2 : 3
VIDO Maroš : ČERVENÁK Milan
68-7-8-6
2 : 3
VIDO Maroš : ČERVENÁK František
-4-7-9
0 : 3
Detail zápasu 14.02.2024 Obec Čierna Lehota - STK Gemerská Poloma C (6:12) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
BYSTREN Jaroslav/ORAVEC Jaroslav : VIDO Maroš/ĎURÁN Miloslav
-14-5-5
1 : 3
HRIC Ján st. : VIDO Maroš
-7157
3 : 1
ORAVEC Jaroslav : VIDO Maroš
4-8-9-7
1 : 3
ORAVEC Vladimír : VIDO Maroš
-86-9-7
1 : 3
PRTKO Andrej : VIDO Maroš
9-7-9-6
1 : 3
Detail zápasu 09.02.2024 STK Gemerská Poloma C - STO Turňa nad Bodvou (8:10) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : GÁBOR Peter/KISS Alexander
11-27-6-3
2 : 3
VIDO Maroš : GÁBOR Peter
-4-10813-5
2 : 3
VIDO Maroš : SZEPSI Pavol
-9684
3 : 1
VIDO Maroš : KISS Alexander
7106
3 : 0
VIDO Maroš : KIRÁLY Vojtech
-8-769-11
2 : 3
Detail zápasu 02.02.2024 TJ GEOLÓG Rožňava E - STK Gemerská Poloma C (7:11) 12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
VALENTKO Daniel/TÓTHOVÁ Natália : ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš
88-10-99
3 : 2
TÓTHOVÁ Natália : VIDO Maroš
-8-6-7
0 : 3
HUDÁK Michal : VIDO Maroš
88-10-4-5
2 : 3
VALENTKO Daniel : VIDO Maroš
-1046-2-10
2 : 3
FERKO Patrik : VIDO Maroš
5106
3 : 0
Detail zápasu 26.01.2024 STO Hrhov - STK Gemerská Poloma C (13:5) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
POGÁNY Ádám/SZEPESI Arpád : ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš
-10-6-6
0 : 3
JÁNOSDEÁK Peter : VIDO Maroš
82-36
3 : 1
SZEPESI Arpád : VIDO Maroš
8-1476
3 : 1
JÁNOSDEÁK Dávid : VIDO Maroš
-107136
3 : 1
POGÁNY Ádám : VIDO Maroš
-9-8-9
0 : 3
Detail zápasu 19.01.2024 STK Gemerská Poloma C - STK BANÍK Rakovnica (10:8) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : CHLEBUŠ Radoslav/NÉMET Jaroslav
-4-13-6
0 : 3
VIDO Maroš : SEDLÁK Ľuboslav
456
3 : 0
VIDO Maroš : CHLEBUŠ Radoslav
358
3 : 0
VIDO Maroš : NÉMET Jaroslav
-89-714-4
2 : 3
VIDO Maroš : KOVÁČ Patrik
6-98-157
3 : 2
Detail zápasu 08.12.2023 STK KRAS Silica - STK Gemerská Poloma C (8:10) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
KOVÁCS Alexander/KARDOS Pavol : ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš
85-8-1113
3 : 2
BOKROS Gabriel : VIDO Maroš
-8-8-8
0 : 3
KOVÁCS Alexander : VIDO Maroš
-78-9-5
1 : 3
FARKAS Ladislav : VIDO Maroš
-7-8-5
0 : 3
KARDOS Pavol : VIDO Maroš
8-7-998
3 : 2
Detail zápasu 01.12.2023 STK Gemerská Poloma C - ŠKST Slavošovce (9:9) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : GECELOVSKÝ Igor/GECELOVSKÝ Matej
-8-11-6
0 : 3
VIDO Maroš : KLIMENT Miloš
-789-107
3 : 2
VIDO Maroš : GECELOVSKÝ Igor
-98914
3 : 1
VIDO Maroš : GECELOVSKÝ Matej
7-4-9-5
1 : 3
Detail zápasu 24.11.2023 STO Medzev B - STK Gemerská Poloma C (16:2) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
SZÉKESSI Jozef/JAROŠ Jozef : ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš
-7-9595
3 : 2
ROTH Zoltán : VIDO Maroš
989
3 : 0
SZÉKESSI Róbert : VIDO Maroš
847
3 : 0
SZÉKESSI Jozef : VIDO Maroš
7-37-109
3 : 2
JAROŠ Jozef : VIDO Maroš
779
3 : 0
Detail zápasu 17.11.2023 STK Gemerská Poloma C - STK SOKOL Krásnohorské Podhradie (6:12) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : DOMIK Ladislav/LASHKAI Yurii
-6-6-9
0 : 3
VIDO Maroš : LASHKAI Yurii
-3-9-5
0 : 3
VIDO Maroš : GAŽI Lukáš
667
3 : 0
VIDO Maroš : MÁTÉ Alexander
8-8-611-8
2 : 3
VIDO Maroš : DOMIK Ladislav
5-79-7-7
2 : 3
Detail zápasu 10.11.2023 MŠK Dobšiná - STK Gemerská Poloma C (13:5) 4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ZAHORANSKÝ Dušan/HUTNÍK Jaroslav : VIDO Maroš/ĎURÁN Miloslav
-876-10-6
2 : 3
LENKEY Milan : VIDO Maroš
386
3 : 0
ČERVENÁK František : VIDO Maroš
3-5-128-8
2 : 3
ČERVENÁK Milan : VIDO Maroš
7-5-7-3
1 : 3
ZAHORANSKÝ Dušan : VIDO Maroš
-9786
3 : 1
Detail zápasu 03.11.2023 STK Gemerská Poloma C - Obec Čierna Lehota (9:9) 3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ĎURÁN Miloslav/VIDO Maroš : ORAVEC Jaroslav/BYSTREN Jaroslav
9-1189
3 : 1
VIDO Maroš : HRIC Ján st.
8-7-8-6
1 : 3
VIDO Maroš : PRTKO Andrej
8-7-876
3 : 2
VIDO Maroš : ORAVEC Jaroslav
568
3 : 0
VIDO Maroš : ORAVEC Vladimír
576
3 : 0
Detail zápasu 27.10.2023 STO Turňa nad Bodvou - STK Gemerská Poloma C (12:6) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
TURÓCZI Ladislav/KINYIK Štefan : LEŠTACH Maroš/VIDO Maroš
849
3 : 0
KIRÁLY Vojtech : VIDO Maroš
-75104
3 : 1
TURÓCZI Ladislav : VIDO Maroš
10-7-7-6
1 : 3
SZEPSI Pavol : VIDO Maroš
-5-58-5
1 : 3
KINYIK Štefan : VIDO Maroš
-7-6-5
0 : 3
Detail zápasu 20.10.2023 STK Gemerská Poloma C - TJ GEOLÓG Rožňava E (4:14) 1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
VIDO Maroš/ĎURÁN Miloslav : TÓTHOVÁ Natália/HORVÁTH Kristián
6-10-9-9
1 : 3
VIDO Maroš : TÓTHOVÁ Natália
879
3 : 0
VIDO Maroš : UJHÁZY Luka
-78-9-13
1 : 3
VIDO Maroš : HORVÁTH Kristián
-8-7-10
0 : 3
VIDO Maroš : VALENTKO Daniel
-6-7-8
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 145965