Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
VALENTKO
Daniel
Rok nar.
2011
Družstvo:
TJ GEOLÓG Rožňava E
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
Neuvedený
Odohrané kolá: 14
Odohrané dvojhry: 56
Odohrané švorhry: 14
Odohrané dvojhry: 70.00%
Úspešnosť dvojhry: 50.00
Úspešnosť švorhry: 35.71
22.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(10:8)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
JUNGER Ján
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-9
-11
11
11
10
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
LASHKAI Yurii
4
-7
-11
-7
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
DOMIK Ladislav
-6
-9
-10
0 : 3
VALENTKO Daniel
:
MÁTÉ Alexander
8
-5
12
-7
8
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
GAŽI Lukáš
10
-12
-13
-9
1 : 3
14.03.2024
MŠK Dobšiná
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(14:4)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GONO Ján
/
FERKO Samuel
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
9
4
12
3 : 0
GONO Ján
:
VALENTKO Daniel
10
8
5
3 : 0
ČERVENÁK František
:
VALENTKO Daniel
12
9
-9
6
3 : 1
ČERVENÁK Milan
:
VALENTKO Daniel
6
9
5
3 : 0
FERKO Samuel
:
VALENTKO Daniel
10
-10
-9
4
10
3 : 2
08.03.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
Obec Čierna Lehota
(12:6)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
:
ORAVEC Jaroslav
/
BYSTREN Jaroslav
7
7
8
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
ORAVEC Jaroslav
4
-9
-7
-6
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
BYSTREN Jaroslav
12
4
-12
3
3 : 1
VALENTKO Daniel
:
HRIC Ján st.
11
13
8
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
PRTKO Andrej
8
9
10
3 : 0
16.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Hrhov
(7:11)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
REBO Samuel
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
-2
-12
5
5
-9
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
JÁNOSDEÁK Dávid
2
-7
8
-9
-9
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
JÁNOSDEÁK Peter
-5
7
-7
-8
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
SZEPESI Arpád
-10
9
4
6
3 : 1
VALENTKO Daniel
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-9
-12
-13
0 : 3
07.02.2024
STK BANÍK Rakovnica
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(5:13)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁČ Patrik
/
NÉMET Jaroslav
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
7
7
4
3 : 0
NÉMET Jaroslav
:
VALENTKO Daniel
8
-9
3
-10
9
3 : 2
KOVÁČ Patrik
:
VALENTKO Daniel
4
-6
-6
-7
1 : 3
KRÁLIK Štefan
:
VALENTKO Daniel
3
-4
8
-9
-8
2 : 3
ADAMOVÁ Zuzana
:
VALENTKO Daniel
-8
7
6
-8
-8
2 : 3
02.02.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK Gemerská Poloma C
(7:11)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
8
8
-10
-9
9
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
LEŠTACH Maroš
-9
5
8
7
3 : 1
VALENTKO Daniel
:
ĎURÁN Miloslav
6
9
-7
-10
8
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
VIDO Maroš
-10
4
6
-2
-10
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
FERENČÍK Viktor
6
10
6
3 : 0
26.01.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK KRAS Silica
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-6
8
-9
-9
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
DRAVECKÝ Rastislav
-8
-12
-8
0 : 3
VALENTKO Daniel
:
KOVÁCS Alexander
6
9
6
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
FARKAS Ladislav
8
5
12
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
KARDOS Pavol
7
-3
-4
6
4
3 : 2
19.01.2024
ŠKST Slavošovce
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KLIMENT Miloš
/
GECELOVSKÝ Igor
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
-6
7
5
4
3 : 1
GECELOVSKÝ Igor
:
VALENTKO Daniel
10
-4
8
11
3 : 1
BENČKO Marek
:
VALENTKO Daniel
7
10
7
3 : 0
GECELOVSKÝ Matej
:
VALENTKO Daniel
-7
11
-7
4
6
3 : 2
KLIMENT Miloš
:
VALENTKO Daniel
6
10
-10
3
3 : 1
08.12.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
LASHKAI Yurii
/
DOMIK Ladislav
:
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
6
6
6
3 : 0
DOMIK Ladislav
:
VALENTKO Daniel
5
6
-9
4
3 : 1
LASHKAI Yurii
:
VALENTKO Daniel
9
9
9
3 : 0
ŠTULER Vladimír
:
VALENTKO Daniel
-11
-4
-10
0 : 3
GAŽI Lukáš
:
VALENTKO Daniel
5
6
5
3 : 0
30.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
MŠK Dobšiná
(15:3)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
UJHÁZY Luka
:
GONO Marian
/
KOTLÁR Jaroslav
6
-7
4
-5
-8
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
GONO Marian
1
3
9
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
KOTLÁR Jaroslav
2
7
5
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
FERKO Samuel
-8
7
-8
9
10
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
ČERVENÁK Sebastian
5
9
6
3 : 0
21.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Turňa nad Bodvou
(10:8)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HORVÁTH Kristián
/
VALENTKO Daniel
:
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
12
-10
-9
9
7
3 : 2
VALENTKO Daniel
:
GÁBOR Peter
9
-6
-7
8
-8
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
SZEPSI Pavol
-4
6
9
10
3 : 1
VALENTKO Daniel
:
KIRÁLY Vojtech
8
-9
10
8
3 : 1
VALENTKO Daniel
:
TURÓCZI Ladislav
6
8
11
3 : 0
03.11.2023
STO Hrhov
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(16:2)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
HALÁSZOVÁ Noémi
/
SZEPESI Arpád
:
VALENTKO Daniel
/
REBO Samuel
6
9
8
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
VALENTKO Daniel
9
5
8
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
VALENTKO Daniel
-10
-10
9
8
-11
2 : 3
SZEPESI Arpád
:
VALENTKO Daniel
6
6
8
3 : 0
JÁNOSDEÁK Dávid
:
VALENTKO Daniel
8
10
7
3 : 0
27.10.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK BANÍK Rakovnica
(11:7)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
UJHÁZY Luka
/
VALENTKO Daniel
:
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
-15
8
-4
-3
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
SEDLÁK Ľuboslav
-6
8
-4
-7
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
CHLEBUŠ Radoslav
9
6
3
3 : 0
VALENTKO Daniel
:
NÉMET Jaroslav
6
8
-6
-5
-11
2 : 3
VALENTKO Daniel
:
ADAMOVÁ Zuzana
6
-7
3
5
3 : 1
20.10.2023
STK Gemerská Poloma C
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(4:14)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
FERENČÍK Viktor
/
LEŠTACH Maroš
:
UJHÁZY Luka
/
VALENTKO Daniel
-8
-7
-3
0 : 3
LEŠTACH Maroš
:
VALENTKO Daniel
-6
-6
-9
0 : 3
FERENČÍK Viktor
:
VALENTKO Daniel
-3
-3
-8
0 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
VALENTKO Daniel
8
-7
10
13
3 : 1
VIDO Maroš
:
VALENTKO Daniel
-6
-7
-8
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 140036