Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov v dvojhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
1 GECELOVSKÝ Matej ŠKST Slavošovce 100.00 72 61 11 84.72
2 GAŽI Lukáš STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 71.05 54 45 9 83.33
3 JAROŠ Jozef STO Medzev B 93.06 67 52 15 77.61
4 KIRÁLY Vojtech STO Turňa nad Bodvou 100.00 72 52 20 72.22
5 SZÉKESSI Róbert STO Medzev B 94.44 68 47 21 69.12
6 LASHKAI Yurii STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 97.37 74 51 23 68.92
7 BENČKO Marek ŠKST Slavošovce 94.44 68 46 22 67.65
8 STRAKA Ján TJ GEOLÓG Rožňava E 83.33 60 40 20 66.67
9 GÁBOR Peter STO Turňa nad Bodvou 83.33 60 40 20 66.67
10 NÉMET Jaroslav STK BANÍK Rakovnica 94.74 72 47 25 65.28
11 JÁNOSDEÁK Dávid STO Hrhov 81.94 59 38 21 64.41
12 HRIC Ján st. Obec Čierna Lehota 96.05 73 47 26 64.38
13 KARDOS Pavol STK KRAS Silica 95.83 69 44 25 63.77
14 JÁNOSDEÁK Peter STO Hrhov 77.78 56 35 21 62.50
15 ČERVENÁK František MŠK Dobšiná 90.79 69 43 26 62.32
16 GONO Ján MŠK Dobšiná 48.68 37 23 14 62.16
17 ROTH Zoltán STO Medzev B 76.39 55 34 21 61.82
18 DOMIK Ladislav STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 89.47 68 41 27 60.29
19 SZEPESI Arpád STO Hrhov 88.89 64 38 26 59.38
20 ČERVENÁK Milan MŠK Dobšiná 82.89 63 37 26 58.73
21 HALÁSZOVÁ Noémi STO Hrhov 93.06 67 39 28 58.21
22 BLAŠKO Samuel STK Gemerská Poloma C 43.06 31 18 13 58.06
23 SZÉKESSI Jozef STO Medzev B 77.78 56 31 25 55.36
24 VIDO Maroš STK Gemerská Poloma C 93.06 67 37 30 55.22
25 LEŠTACH Maroš STK Gemerská Poloma C 84.72 61 31 30 50.82
26 HUDÁK Michal TJ GEOLÓG Rožňava E 91.67 66 33 33 50.00
27 VALENTKO Daniel TJ GEOLÓG Rožňava E 77.78 56 28 28 50.00
28 MÁTÉ Alexander STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 68.42 52 26 26 50.00
29 POGÁNY Ádám STO Hrhov 58.33 42 20 22 47.62
30 ĎURÁN Miloslav STK Gemerská Poloma C 98.61 71 33 38 46.48
31 KOVÁČ Patrik STK BANÍK Rakovnica 73.68 56 24 32 42.86
32 KLIMENT Miloš ŠKST Slavošovce 97.22 70 29 41 41.43
33 DRAVECKÝ Rastislav STK KRAS Silica 77.78 56 22 34 39.29
34 KOVÁCS Alexander STK KRAS Silica 100.00 72 28 44 38.89
35 GECELOVSKÝ Igor ŠKST Slavošovce 97.22 70 26 44 37.14
36 CHLEBUŠ Radoslav STK BANÍK Rakovnica 89.47 68 24 44 35.29
37 SZEPSI Pavol STO Turňa nad Bodvou 84.72 61 21 40 34.43
38 PRTKO Andrej Obec Čierna Lehota 93.42 71 22 49 30.99
39 TURÓCZI Ladislav STO Turňa nad Bodvou 83.33 60 18 42 30.00
40 SKOKAN Gabriel STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 44.74 34 10 24 29.41
41 ORAVEC Jaroslav Obec Čierna Lehota 69.74 53 15 38 28.30
42 BOKROS Gabriel STK KRAS Silica 56.94 41 11 30 26.83
43 SEDLÁK Ľuboslav STK BANÍK Rakovnica 53.95 41 11 30 26.83
44 ADAMOVÁ Zuzana STK BANÍK Rakovnica 59.21 45 11 34 24.44
45 ORAVEC Vladimír Obec Čierna Lehota 80.26 61 10 51 16.39
46 FARKAS Ladislav STK KRAS Silica 69.44 50 8 42 16.00
47 BYSTREN Jaroslav Obec Čierna Lehota 52.63 40 4 36 10.00
48 TÓTHOVÁ Natália TJ GEOLÓG Rožňava E 61.11 44 1 43 2.27
49 FERENČÍK Viktor STK Gemerská Poloma C 69.44 50 0 50 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
50 LENKEY Milan MŠK Dobšiná 23.68 18 18 0 100.00
51 HORVÁTH Kristián TJ GEOLÓG Rožňava E 11.11 8 8 0 100.00
52 HUTNÍK Jaroslav MŠK Dobšiná 2.63 2 2 0 100.00
53 MOGYORÓSI Miroslav STO Medzev B 12.50 9 7 2 77.78
54 PAŽÚR Marián STO Medzev B 5.56 4 3 1 75.00
55 ZAHORANSKÝ Dušan MŠK Dobšiná 39.47 30 22 8 73.33
56 FERKO Patrik TJ GEOLÓG Rožňava E 13.89 10 7 3 70.00
57 TÓTH Kamil STK BANÍK Rakovnica 21.05 16 10 6 62.50
58 UJHÁZY Luka TJ GEOLÓG Rožňava E 22.22 16 10 6 62.50
59 JUNGER Ján TJ GEOLÓG Rožňava E 11.11 8 5 3 62.50
60 HAMADEJ Milan STO Medzev B 34.72 25 15 10 60.00
61 ČERVENÁK Martin MŠK Dobšiná 38.16 29 15 14 51.72
62 HRIC Ján ml. Obec Čierna Lehota 2.63 2 1 1 50.00
63 SIMAN Miroslav ŠKST Slavošovce 5.56 4 2 2 50.00
64 FERKO Samuel MŠK Dobšiná 31.58 24 12 12 50.00
65 KINYIK Štefan STO Turňa nad Bodvou 11.11 8 3 5 37.50
66 KISS Alexander STO Turňa nad Bodvou 26.39 19 6 13 31.58
67 ROCHFALUŠI Vladimír STK Gemerská Poloma C 5.56 4 1 3 25.00
68 STRELKA Ondrej STK BANÍK Rakovnica 5.26 4 1 3 25.00
69 ŠTULER Vladimír STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 17.11 13 2 11 15.38
70 KOTLÁR Jaroslav MŠK Dobšiná 23.68 18 2 16 11.11
71 MAKO Maroš MŠK Dobšiná 2.63 2 0 2 0.00
72 KRÁLIK Štefan STK BANÍK Rakovnica 2.63 2 0 2 0.00
73 ČERVENÁK Sebastian MŠK Dobšiná 5.26 4 0 4 0.00
74 HATALA Milan STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 11.84 9 0 9 0.00
75 KOTLÁR Peter MŠK Dobšiná 2.63 2 0 2 0.00
76 REBO Samuel TJ GEOLÓG Rožňava E 22.22 16 0 16 0.00
77 GONO Marian MŠK Dobšiná 7.89 6 0 6 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 137585