Obrázok
STRAKAJán
Rok nar.1966
Družstvo:TJ GEOLÓG Rožňava E Registrovaný:Nie Rebríček:Neuvedený
Odohrané kolá: 16 Odohrané dvojhry: 64 Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 84.21% Úspešnosť dvojhry: 67.19 Úspešnosť švorhry: 50.00
 
Detail zápasu 12.04.2024 TJ GEOLÓG Rožňava E - ŠKST Slavošovce (8:10) 21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HUDÁK Michal/STRAKA Ján : GECELOVSKÝ Igor/KLIMENT Miloš
9116
3 : 0
STRAKA Ján : GECELOVSKÝ Igor
5-97-95
3 : 2
STRAKA Ján : KLIMENT Miloš
-99-789
3 : 2
STRAKA Ján : GECELOVSKÝ Matej
-9-8-9
0 : 3
STRAKA Ján : BENČKO Marek
4-645
3 : 1
Detail zápasu 09.04.2024 STO Medzev B - TJ GEOLÓG Rožňava E (14:4) 20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HAMADEJ Milan/SZÉKESSI Róbert : HUDÁK Michal/STRAKA Ján
-3-109106
3 : 2
JAROŠ Jozef : STRAKA Ján
7-12-8-11
1 : 3
SZÉKESSI Róbert : STRAKA Ján
899
3 : 0
SZÉKESSI Jozef : STRAKA Ján
-76-8108
3 : 2
ROTH Zoltán : STRAKA Ján
-787-8-7
2 : 3
Detail zápasu 22.03.2024 TJ GEOLÓG Rožňava E - STK SOKOL Krásnohorské Podhradie (10:8) 19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HUDÁK Michal/STRAKA Ján : MÁTÉ Alexander/GAŽI Lukáš
3-1098
3 : 1
STRAKA Ján : GAŽI Lukáš
-5-71711
3 : 2
STRAKA Ján : LASHKAI Yurii
-71152
3 : 1
STRAKA Ján : DOMIK Ladislav
29-5-9-8
2 : 3
STRAKA Ján : MÁTÉ Alexander
886
3 : 0
Detail zápasu 14.03.2024 MŠK Dobšiná - TJ GEOLÓG Rožňava E (14:4) 18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ČERVENÁK Milan/ČERVENÁK František : HUDÁK Michal/STRAKA Ján
8-1011-68
3 : 2
ČERVENÁK František : STRAKA Ján
-9-7-6
0 : 3
ČERVENÁK Milan : STRAKA Ján
-77-1077
3 : 2
FERKO Samuel : STRAKA Ján
-65-8-7
1 : 3
GONO Ján : STRAKA Ján
-95-488
3 : 2
Detail zápasu 08.03.2024 TJ GEOLÓG Rožňava E - Obec Čierna Lehota (12:6) 17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HUDÁK Michal/STRAKA Ján : HRIC Ján st./PRTKO Andrej
596
3 : 0
STRAKA Ján : PRTKO Andrej
3913
3 : 0
STRAKA Ján : ORAVEC Jaroslav
6-11-136-8
2 : 3
STRAKA Ján : ORAVEC Vladimír
12106
3 : 0
STRAKA Ján : HRIC Ján st.
9105
3 : 0
Detail zápasu 01.03.2024 STO Turňa nad Bodvou - TJ GEOLÓG Rožňava E (15:3) 16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
KIRÁLY Vojtech/GÁBOR Peter : HUDÁK Michal/STRAKA Ján
946
3 : 0
GÁBOR Peter : STRAKA Ján
-7845
3 : 1
KIRÁLY Vojtech : STRAKA Ján
876
3 : 0
KISS Alexander : STRAKA Ján
-6-88-9
1 : 3
TURÓCZI Ladislav : STRAKA Ján
8-10-98-9
2 : 3
Detail zápasu 16.02.2024 TJ GEOLÓG Rožňava E - STO Hrhov (7:11) 14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HUDÁK Michal/STRAKA Ján : JÁNOSDEÁK Dávid/JÁNOSDEÁK Peter
-9-9-10
0 : 3
STRAKA Ján : HALÁSZOVÁ Noémi
-866-710
3 : 2
STRAKA Ján : JÁNOSDEÁK Dávid
74-77
3 : 1
STRAKA Ján : JÁNOSDEÁK Peter
8-1268
3 : 1
STRAKA Ján : SZEPESI Arpád
7-847
3 : 1
Detail zápasu 07.02.2024 STK BANÍK Rakovnica - TJ GEOLÓG Rožňava E (5:13) 13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
KRÁLIK Štefan/SEDLÁK Ľuboslav : HUDÁK Michal/STRAKA Ján
-8-8-9
0 : 3
SEDLÁK Ľuboslav : STRAKA Ján
-6-6-10
0 : 3
ADAMOVÁ Zuzana : STRAKA Ján
-6-13-2
0 : 3
NÉMET Jaroslav : STRAKA Ján
696
3 : 0
KOVÁČ Patrik : STRAKA Ján
9-6-6-5
1 : 3
Detail zápasu 26.01.2024 TJ GEOLÓG Rožňava E - STK KRAS Silica (9:9) 11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HUDÁK Michal/STRAKA Ján : BOKROS Gabriel/DRAVECKÝ Rastislav
5129
3 : 0
STRAKA Ján : BOKROS Gabriel
283
3 : 0
STRAKA Ján : KARDOS Pavol
-9-969-9
2 : 3
STRAKA Ján : DRAVECKÝ Rastislav
4-664
3 : 1
STRAKA Ján : KOVÁCS Alexander
49-12-61
3 : 2
Detail zápasu 19.01.2024 ŠKST Slavošovce - TJ GEOLÓG Rožňava E (13:5) 10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
GECELOVSKÝ Matej/BENČKO Marek : STRAKA Ján/HUDÁK Michal
-9-8-9
0 : 3
GECELOVSKÝ Matej : STRAKA Ján
887
3 : 0
KLIMENT Miloš : STRAKA Ján
7-9-11-8
1 : 3
GECELOVSKÝ Igor : STRAKA Ján
-2-5-5
0 : 3
BENČKO Marek : STRAKA Ján
79-9-1011
3 : 2
Detail zápasu 18.12.2023 TJ GEOLÓG Rožňava E - STO Medzev B (5:13) 9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
STRAKA Ján/HUDÁK Michal : SZÉKESSI Róbert/ROTH Zoltán
9-7-98-1
2 : 3
STRAKA Ján : SZÉKESSI Róbert
-7-485-9
2 : 3
STRAKA Ján : JAROŠ Jozef
-6-810410
3 : 2
STRAKA Ján : MOGYORÓSI Miroslav
5-9-8-8
1 : 3
STRAKA Ján : SZÉKESSI Jozef
11-747
3 : 1
Detail zápasu 08.12.2023 STK SOKOL Krásnohorské Podhradie - TJ GEOLÓG Rožňava E (15:3) 8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
MÁTÉ Alexander/GAŽI Lukáš : STRAKA Ján/HUDÁK Michal
9-9-899
3 : 2
MÁTÉ Alexander : STRAKA Ján
889
3 : 0
GAŽI Lukáš : STRAKA Ján
-108-8-4
1 : 3
DOMIK Ladislav : STRAKA Ján
-55-8116
3 : 2
LASHKAI Yurii : STRAKA Ján
9-5-7-5
1 : 3
Detail zápasu 30.11.2023 TJ GEOLÓG Rožňava E - MŠK Dobšiná (15:3) 7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
HUDÁK Michal/STRAKA Ján : FERKO Samuel/ČERVENÁK Sebastian
10-4-7-9
1 : 3
STRAKA Ján : ČERVENÁK Sebastian
-9386
3 : 1
STRAKA Ján : GONO Marian
465
3 : 0
STRAKA Ján : KOTLÁR Jaroslav
553
3 : 0
STRAKA Ján : FERKO Samuel
795
3 : 0
Detail zápasu 29.11.2023 Obec Čierna Lehota - TJ GEOLÓG Rožňava E (7:11) 6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
ORAVEC Jaroslav/BYSTREN Jaroslav : STRAKA Ján/HUDÁK Michal
-4-10-9
0 : 3
BYSTREN Jaroslav : STRAKA Ján
-5-8-6
0 : 3
ORAVEC Vladimír : STRAKA Ján
-4-10-9
0 : 3
PRTKO Andrej : STRAKA Ján
-7-9-8
0 : 3
HRIC Ján st. : STRAKA Ján
-69810
3 : 1
Detail zápasu 21.11.2023 TJ GEOLÓG Rožňava E - STO Turňa nad Bodvou (10:8) 5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
STRAKA Ján/HUDÁK Michal : TURÓCZI Ladislav/GÁBOR Peter
-311-7-6
1 : 3
STRAKA Ján : TURÓCZI Ladislav
674
3 : 0
STRAKA Ján : GÁBOR Peter
-7-24-8
1 : 3
STRAKA Ján : SZEPSI Pavol
38-76
3 : 1
STRAKA Ján : KIRÁLY Vojtech
4-5-6-9
1 : 3
Detail zápasu 27.10.2023 TJ GEOLÓG Rožňava E - STK BANÍK Rakovnica (11:7) 2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci   Hostia Lopty Sety
STRAKA Ján/HUDÁK Michal : ADAMOVÁ Zuzana/SEDLÁK Ľuboslav
578
3 : 0
STRAKA Ján : CHLEBUŠ Radoslav
9-6159
3 : 1
STRAKA Ján : NÉMET Jaroslav
-5-665-7
2 : 3
STRAKA Ján : ADAMOVÁ Zuzana
2116
3 : 0
STRAKA Ján : SEDLÁK Ľuboslav
494
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 137593