Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 07.10.2016 Domáci Hostia  
STK Baník Rakovnica B Geológ Rožňava D 4:14
Obec Čierna Lehota STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
STO Hrhov ŠKST Slavošovce 8:10
STK Honce B MSTO Dobšiná B 8:10
STK Gemerská Poloma C STK KRAS Silica  
2 14.10.2016 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D STK KRAS Silica 17:1
MSTO Dobšiná B STK Gemerská Poloma C  
ŠKST Slavošovce STK Honce B 13:5
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STO Hrhov 9:9
STK Baník Rakovnica B Obec Čierna Lehota 7:11
3 21.10.2016 Domáci Hostia  
Obec Čierna Lehota Geológ Rožňava D 6:12
STO Hrhov STK Baník Rakovnica B 11:7
STK Honce B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 15:3
STK Gemerská Poloma C ŠKST Slavošovce  
STK KRAS Silica MSTO Dobšiná B 0:18
4 04.11.2016 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D MSTO Dobšiná B 8:10
ŠKST Slavošovce STK KRAS Silica 17:1
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Gemerská Poloma C  
STK Baník Rakovnica B STK Honce B 2:16
Obec Čierna Lehota STO Hrhov 11:7
5 11.11.2016 Domáci Hostia  
STO Hrhov Geológ Rožňava D 7:11
STK Honce B Obec Čierna Lehota 15:3
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
STK Baník Rakovnica B  
STK KRAS Silica STK Sokol Krásnohorské Podhradie 3:15
MSTO Dobšiná B ŠKST Slavošovce 6:12
6 18.11.2016 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D ŠKST Slavošovce 9:9
STK Sokol Krásnohorské Podhradie MSTO Dobšiná B 6:12
STK Baník Rakovnica B STK KRAS Silica 13:5
Obec Čierna Lehota Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
STO Hrhov STK Honce B 11:7
7 25.11.2016 Domáci Hostia  
STK Honce B Geológ Rožňava D 3:15
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
STO Hrhov  
STK KRAS Silica Obec Čierna Lehota 3:15
MSTO Dobšiná B STK Baník Rakovnica B 15:3
ŠKST Slavošovce STK Sokol Krásnohorské Podhradie 16:2
8 02.12.2016 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D STK Sokol Krásnohorské Podhradie 12:6
STK Baník Rakovnica B ŠKST Slavošovce 2:16
Obec Čierna Lehota MSTO Dobšiná B 2:16
STO Hrhov STK KRAS Silica 16:2
STK Honce B Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
9 09.12.2016 Domáci Hostia  
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
Geológ Rožňava D  
STK KRAS Silica STK Honce B 2:16
MSTO Dobšiná B STO Hrhov 16:2
ŠKST Slavošovce Obec Čierna Lehota 12:6
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Baník Rakovnica B 11:7
10 20.01.2017 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D STK Baník Rakovnica B 17:1
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Obec Čierna Lehota 12:6
ŠKST Slavošovce STO Hrhov 11:7
MSTO Dobšiná B STK Honce B 10:8
STK KRAS Silica Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
11 27.01.2017 Domáci Hostia  
STK KRAS Silica Geológ Rožňava D 1:17
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
MSTO Dobšiná B  
STK Honce B ŠKST Slavošovce 8:10
STO Hrhov STK Sokol Krásnohorské Podhradie 16:2
Obec Čierna Lehota STK Baník Rakovnica B 9:9
12 10.02.2017 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D Obec Čierna Lehota 15:3
STK Baník Rakovnica B STO Hrhov 5:13
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK Honce B 2:16
ŠKST Slavošovce Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
MSTO Dobšiná B STK KRAS Silica 15:3
13 17.02.2017 Domáci Hostia  
MSTO Dobšiná B Geológ Rožňava D 8:10
STK KRAS Silica ŠKST Slavošovce 1:17
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
STK Sokol Krásnohorské Podhradie  
STK Honce B STK Baník Rakovnica B 17:1
STO Hrhov Obec Čierna Lehota 14:4
14 24.02.2017 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D STO Hrhov 12:6
Obec Čierna Lehota STK Honce B 7:11
STK Baník Rakovnica B Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
STK Sokol Krásnohorské Podhradie STK KRAS Silica 13:5
ŠKST Slavošovce MSTO Dobšiná B 8:10
15 10.03.2017 Domáci Hostia  
ŠKST Slavošovce Geológ Rožňava D 8:10
MSTO Dobšiná B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14:4
STK KRAS Silica STK Baník Rakovnica B 3:15
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
Obec Čierna Lehota  
STK Honce B STO Hrhov 11:7
16 17.03.2017 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D STK Honce B 15:3
STO Hrhov Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
Obec Čierna Lehota STK KRAS Silica 15:3
STK Baník Rakovnica B MSTO Dobšiná B 3:15
STK Sokol Krásnohorské Podhradie ŠKST Slavošovce 4:14
17 24.03.2017 Domáci Hostia  
STK Sokol Krásnohorské Podhradie Geológ Rožňava D 0:18
ŠKST Slavošovce STK Baník Rakovnica B 16:2
MSTO Dobšiná B Obec Čierna Lehota 17:1
STK KRAS Silica STO Hrhov 2:16
Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
STK Honce B  
18 31.03.2017 Domáci Hostia  
Geológ Rožňava D Volno
(zmena po odstúpení STK Gemerská Poloma C)
 
STK Honce B STK KRAS Silica 14:4
STO Hrhov MSTO Dobšiná B 5:13
Obec Čierna Lehota ŠKST Slavošovce 3:15
STK Baník Rakovnica B STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8:10
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 09444