Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Kras Silica
Odohrané 27.03.2019
Potvrdené STK Kras Silica 7
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 3/1.5, Farkas Ladislav 0/4.5, Kovács Alexander 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
11 STO Hrhov Detail zápasu
Jánosdeák Peter 3.5/1, Grulyo Dominik 2.5/2, Pogány Ádám 2.5/2, Halászová Noémi 2.5/2,
Odohrané 22.03.2019
Potvrdené MŠK Dobšiná B 13
Hlavačik Štefan 4.5/0, Matejzel Igor 4.5/0, Červenák Stanislav 2/1, Červenák Roman 1/1.5, Červenák Martin 1/1.5, Polanecký Jakub 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
5 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 2/2.5, Farkas Ladislav 1.5/3, Kovács Alexander 1/3.5, Dravecký Rastislav 0.5/4,
Odohrané 15.03.2019
Potvrdené ŠK Jablonov nad Turňou B 15
Barczi Lóránt 4.5/0, Jakab Alexander 3.5/1, Kardos Pavol 3.5/1, Bartók Gabriel 3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
3 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 3/1.5, Bokros Benjamin 0/1, Bokros Gabriel 0/4.5, Farkas Ladislav 0/3.5, Kovács Alexander 0/4.5,
Odohrané 06.03.2019
Potvrdené STK Kras Silica 8
Dely Attila 2.5/2, Bokros Gabriel 2/1.5, Dravecký Rastislav 2/2.5, Kovács Alexander 1.5/3, Bokros Benjamin 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
10 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 2/0.5, Gallo Viliam st. 0/4.5, Kamenský Milan 0/2,
Odohrané 22.02.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 11
Jerga Michal ml. 3.5/1, Ferko René 3/1.5, Vnenková Daniela 3/1, Jerga Michal st. 1.5/2, Horváth Krisztián 0/1, Junger Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
7 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 4/0.5, Dravecký Rastislav 1.5/3, Kovács Alexander 1/3.5, Bokros Gabriel 0.5/2, Farkas Ladislav 0/2,
Odohrané 12.02.2019
Potvrdené STK Kras Silica 8
Dely Attila 4/0.5, Kovács Alexander 2/2.5, Dravecký Rastislav 1.5/1, Bokros Gabriel 0.5/4, Farkas Ladislav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
10 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
Domik Ladislav 3.5/1, Gerenyi Matej 3.5/1, Králik Štefan 2/2.5, Tóth Kamil 1/1, Strelka Ondrej 0/2, Német Jaroslav 0/0.5,
Odohrané 13.02.2019
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14
Gaži Lukáš 4.5/0, Skokan Gabriel 4.5/0, Máté Alexander 2.5/2, Darvaš Ján 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
4 STK Kras Silica Detail zápasu
Dravecký Rastislav 2/2.5, Kovács Alexander 2/2.5, Bokros Gabriel 0/4.5, Farkas Ladislav 0/4.5,
Odohrané 01.02.2019
Potvrdené STK Kras Silica 5
Dely Attila 3/1.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Alexander 1/3.5, Dravecký Rastislav 0/2, Farkas Ladislav 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
13 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
Oravec Jaroslav 4.5/0, Hric Ján 3.5/1, Oravec Vladimír 3.5/1, Hric Ján ml. 1.5/3,
Odohrané 25.01.2019
Potvrdené Vajda Team Dobšiná 12
Červenák Roman 4.5/0, Bubenčík Marián 3.5/1, Červenák Ján 3.5/1, Krága Štefan 0.5/0, Kašpar Štefan 0/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
6 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 3/1.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Farkas Ladislav 1/3.5, Kovács Alexander 1/3.5,
Odohrané 23.12.2018
Potvrdené STO Hrhov 12
Szepesi Árpád 3.5/1, Halászová Noémi 3.5/1, Pogány Ádám 2.5/2, Proks Marek 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
6 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Alexander 1/3.5, Bokros Benjamin 0/2, Farkas Ladislav 0/2.5,
Odohrané 14.12.2018
Potvrdené STK Kras Silica 3
Dely Attila 2/2.5, Kovács Alexander 1/3.5, Bokros Benjamin 0/1, Bokros Gabriel 0/3.5, Farkas Ladislav 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
15 MŠK Dobšiná B Detail zápasu
Hlavačik Štefan 4.5/0, Lenkey Vladimír 4.5/0, Németh Miloš 3.5/1, Matejzel Igor 2.5/2,
Odohrané 07.12.2018
Potvrdené STK Kras Silica 2
Dely Attila 2/2.5, Bokros Benjamin 0/2, Farkas Ladislav 0/4.5, Kovács Alexander 0/4.5, Kovács Dezider 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
16 ŠK Jablonov nad Turňou B Detail zápasu
Barczi Lóránt 4.5/0, Jakab Alexander 4.5/0, Kardos Pavol 3.5/1, Bartók Gabriel 3.5/1,
Odohrané 30.11.2018
Potvrdené STK Honce B 12
Repiský Rudolf ml. 3.5/1, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 2.5/0, Gallo Viliam st. 1.5/3, Kamenský Milan 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
6 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Alexander 1/3.5, Farkas Ladislav 0/4.5,
Odohrané 23.11.2018
Potvrdené STK Kras Silica 7
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Dravecký Rastislav 1/1.5, Kovács Alexander 1/3.5, Farkas Ladislav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
11 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Németh Dávid 3.5/1, Jerga Michal ml. 3.5/1, Ferko René 3.5/1, Junger Ján 0.5/0, Horváth Krisztián 0/2, Gažik Patrik 0/2,
Odohrané 16.11.2018
Potvrdené STK Baník Rakovnica B 14
Domik Ladislav 3.5/1, Králik Štefan 2.5/1, Gerenyi Matej 2.5/0, Német Jaroslav 2.5/2, Sedlák Ľuboslav 2/0, Tóth Kamil 1/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
4 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 2/2.5, Bokros Gabriel 2/2.5, Bokros Benjamin 0/3, Farkas Ladislav 0/1.5, Kovács Alexander 0/4.5,
Odohrané 26.10.2018
Potvrdené STK Kras Silica 7
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Farkas Ladislav 1/1.5, Kovács Alexander 1/3.5, Bokros Benjamin 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
11 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Gaži Lukáš 3.5/1, Skokan Gabriel 3.5/1, Máté Alexander 2.5/2, Darvaš Ján 1/3, Magyar Pavol 0.5/0,
Odohrané 19.10.2018
Potvrdené Obec Čierna Lehota 10
Hric Ján 3.5/1, Oravec Jaroslav 3.5/1, Oravec Vladimír 2/2.5, Hric Ján ml. 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
8 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 2.5/2, Kovács Alexander 1/3.5, Farkas Ladislav 0.5/2, Dravecký Rastislav 0/2,
Odohrané 05.10.2018
Potvrdené STK Kras Silica 4
Dely Attila 3/1.5, Kovács Alexander 1/2.5, Bokros Benjamin 0/1, Bokros Gabriel 0/4.5, Farkas Ladislav 0/3, Kovács Dezider 0/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
14 Vajda Team Dobšiná Detail zápasu
Červenák Roman 4.5/0, Červenák Ján 3.5/1, Bubenčík Marián 3/1, Krága Štefan 1.5/1, Kašpar Štefan 1.5/1,
~ Poč. záznamov: 18 | Výhry/Remízy/Prehry: 0/0/18 | Úspešnosť: 0.00% | Skóre: 100:224 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 32103