Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Kras Silica
Odohrané 06.03.2020
Nepotvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 11
SKOKAN Gabriel 3.5/1, DARVAŠ Ján 3.5/1, GAŽI Lukáš 2.5/2, HATALA Milan 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
7 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 4/0.5, BOKROS Gabriel 2/2.5, DRAVECKÝ Rastislav 1/3.5, KOVÁCS Alexander 0/4.5,
Odohrané 19.02.2020
Nepotvrdené STK Kras Silica 11
DELY Attila 4/0.5, BOKROS Gabriel 2.5/1, KOVÁCS Alexander 2/2.5, DRAVECKÝ Rastislav 1.5/1, FARKAS Ladislav 1/1, BOKROS Benjamin 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
7 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
MAŤAŠ Viliam 3.5/1, SEDLÁK Ľuboslav 2.5/2, MAŤAŠ Viliam ml. 1/3.5, STRELKA Ondrej 0/4.5,
Odohrané 12.02.2020
Nepotvrdené Obec Čierna Lehota 12
BOLDI Nikolas 4.5/0, HRIC Ján 3.5/1, ORAVEC Jaroslav 2/2.5, HRIC Ján ml. 2/2, BYSTREN Jaroslav 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
6 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 3.5/1, BOKROS Gabriel 1/3.5, DRAVECKÝ Rastislav 1/1.5, KOVÁCS Alexander 0.5/4, FARKAS Ladislav 0/2,
Odohrané 31.01.2020
Nepotvrdené STK Kras Silica 11
DELY Attila 4.5/0, KOVÁCS Alexander 2.5/2, BOKROS Gabriel 2/2.5, FARKAS Ladislav 2/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
7 STO Hrhov Detail zápasu
HALÁSZOVÁ Noémi 3.5/1, JÁNOSDEÁK Peter 3/1.5, POGÁNY Ádám 0.5/4, JÁNOSDEÁK Ákos 0/4.5,
Odohrané 24.01.2020
Nepotvrdené STK Kras Silica 5
DELY Attila 3.5/1, FARKAS Ladislav 1/1, KOVÁCS Alexander 0.5/4, BOKROS Gabriel 0/4.5, DRAVECKÝ Rastislav 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
13 STK Honce B Detail zápasu
SPIŠÁK Miroslav 4/0.5, GALLO Viliam ml. 3.5/1, NÉMETH Štefan 3.5/1, REPISKÝ Rudolf st. 2/1.5, KAMENSKÝ Milan 0/1,
Odohrané 20.12.2019
Potvrdené STK Kras Silica 5
DELY Attila 3/1.5, BOKROS Gabriel 1/3.5, DRAVECKÝ Rastislav 1/1, FARKAS Ladislav 0/2.5, KOVÁCS Alexander 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
13 Vajda Team Dobšiná Detail zápasu
ČERVENÁK Roman 4.5/0, BUBENĆÍK Marián 3.5/1, ČERVENÁK Ján 3.5/1, KRÁGA Štefan 1/1, KAŠPAR Štefan 0.5/2,
Odohrané 04.12.2019
Potvrdené STK Baník Rakovnica A 10
CHLEBUŠ Radoslav 3.5/1, DOMIK Ladislav 3/1.5, GERENYI Matej 2/2.5, KRALIK Štefan 1/0, NÉMET Jaroslav 0.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
8 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 4.5/0, KOVÁCS Alexander 2.5/2, BOKROS Gabriel 1/3.5, DRAVECKÝ Rastislav 0/2, FARKAS Ladislav 0/2.5,
Odohrané 29.11.2019
Potvrdené STK Kras Silica 4
DELY Attila 3.5/1, KOVÁCS Alexander 0.5/4, BOKROS Benjamin 0/1, BOKROS Gabriel 0/3.5, DRAVECKÝ Rastislav 0/2.5, FARKAS Ladislav 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
14 MŠK Dobšiná B Detail zápasu
MATEJZEL Igor 4/0.5, ČERVENÁK Roman 3.5/1, ROCHFALUŠI Vladimír 3/1.5, ČERVENÁK Martin 2.5/0, ČERVENÁK František 1/1,
Odohrané 22.11.2019
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 13
TÓTH Kamil 4.5/0, FERKO René 4/0.5, HORVÁTH Kristián 2.5/2, JUNGER Ján 2/0.5, GAŽIK Patrik 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
5 STK Kras Silica Detail zápasu
KOVÁCS Alexander 2.5/2, DRAVECKÝ Rastislav 1/1.5, FARKAS Ladislav 1/3, DELY Attila 0.5/0, BOKROS Benjamin 0/4, BOKROS Gabriel 0/2.5,
Odohrané 15.11.2019
Potvrdené STK Kras Silica 10
DELY Attila 3.5/1, KOVÁCS Alexander 2.5/2, BOKROS Gabriel 2/2.5, DRAVECKÝ Rastislav 1/1.5, FARKAS Ladislav 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
8 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
DARVAŠ Ján 4.5/0, GAŽI Lukáš 3/1.5, SKOKAN Gabriel 0.5/2, HATALA Milan 0/2, MÁTÉ Alexander 0/4.5,
Odohrané 08.11.2019
Potvrdené STK Baník Rakovnica B 8
MAŤAŠ Viliam 2.5/2, STRELKA Ondrej 2.5/2, ĎURSKÝ Stanislav 2/2.5, SEDLÁK Ľuboslav 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
10 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 4.5/0, KOVÁCS Alexander 3.5/1, BOKROS Gabriel 2/2.5, BOKROS Benjamin 0/2, FARKAS Ladislav 0/2.5,
Odohrané 26.10.2019
Potvrdené STK Kras Silica 9
DELY Attila 3/0.5, KOVÁCS Alexander 1/2.5, BOKROS Benjamin 0/3, BOKROS Gabriel 0/3, WO 5
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
9 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
ORAVEC Jaroslav 3.5/1, HRIC Ján 3.5/1, ORAVEC Vladimír 2/2,
Odohrané 18.10.2019
Potvrdené STO Hrhov 11
JÁNOSDEÁK Peter 3.5/1, SZEPESI Árpád 3/1.5, HALÁSZOVÁ Noémi 3/1.5, POGÁNY Ádám 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
7 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 4.5/0, KOVÁCS Alexander 1.5/3, BOKROS Gabriel 1/3.5, KOVÁCS Dezider 0/4.5,
Odohrané 11.12.2019
Potvrdené STK Honce B 12
SPIŠÁK Miroslav 3.5/1, GALLO Viliam ml. 3/1.5, NÉMETH Štefan 3/1.5, REPISKÝ Rudolf st. 2.5/1, KAMENSKÝ Milan 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
6 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 4.5/0, BOKROS Gabriel 1/3.5, KOVÁCS Alexander 0.5/4, DRAVECKÝ Rastislav 0/2.5, FARKAS Ladislav 0/2,
~ Poč. záznamov: 14 | Výhry/Remízy/Prehry: 4/1/9 | Úspešnosť: 32.14% | Skóre: 104:148 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 51762