Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
Vyberte si družstvo:
Obec Čierna Lehota
MŠK Dobšiná
STK Gemerská Poloma C
STO Hrhov
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
STO Medzev B
STK BANÍK Rakovnica
TJ GEOLÓG Rožňava E
STK KRAS Silica
ŠKST Slavošovce
STO Turňa nad Bodvou
Zápasy družstva STO Medzev B
Odohrané 19.04.2024
STO Medzev B
13
JAROŠ Jozef
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
ROTH Zoltán
3/1,
SZÉKESSI Jozef
1.5/3,
HAMADEJ Milan
0.5/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:22
5
Obec Čierna Lehota
HRIC Ján st.
3/1.5,
ORAVEC Jaroslav
1/3.5,
PRTKO Andrej
1/3.5,
BYSTREN Jaroslav
0/4.5,
Odohrané 12.04.2024
STO Turňa nad Bodvou
4
GÁBOR Peter
2/2.5,
KIRÁLY Vojtech
2/2.5,
KISS Alexander
0/4,
SZEPSI Pavol
0/4.5,
TURÓCZI Ladislav
0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:21
14
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
4.5/0,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
HAMADEJ Milan
1.5/1,
ROTH Zoltán
1/1,
Odohrané 09.04.2024
STO Medzev B
14
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
3.5/1,
HAMADEJ Milan
2.5/0,
ROTH Zoltán
1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:20
4
TJ GEOLÓG Rožňava E
STRAKA Ján
2/2.5,
HUDÁK Michal
2/2.5,
TÓTHOVÁ Natália
0/4.5,
REBO Samuel
0/4.5,
Odohrané 22.03.2024
STO Hrhov
8
HALÁSZOVÁ Noémi
3/1.5,
JÁNOSDEÁK Dávid
2/2.5,
SZEPESI Arpád
2/2.5,
POGÁNY Ádám
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:19
10
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
HAMADEJ Milan
0.5/4,
Odohrané 15.03.2024
STO Medzev B
14
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
3.5/0,
SZÉKESSI Jozef
3.5/1,
HAMADEJ Milan
3.5/1,
MOGYORÓSI Miroslav
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
4
STK BANÍK Rakovnica
TÓTH Kamil
3/1.5,
NÉMET Jaroslav
1/3.5,
CHLEBUŠ Radoslav
0/4.5,
KOVÁČ Patrik
0/2.5,
ADAMOVÁ Zuzana
0/2,
Odohrané 08.03.2024
STK Gemerská Poloma C
9
LEŠTACH Maroš
3.5/1,
ĎURÁN Miloslav
3/1.5,
BLAŠKO Samuel
2.5/2,
FERENČÍK Viktor
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
9
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3/1.5,
SZÉKESSI Róbert
2.5/2,
SZÉKESSI Jozef
2/2.5,
ROTH Zoltán
1.5/3,
Odohrané 01.03.2024
STO Medzev B
15
SZÉKESSI Róbert
4.5/0,
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
3.5/1,
ROTH Zoltán
3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
3
STK KRAS Silica
KARDOS Pavol
2/2.5,
FARKAS Ladislav
1/3.5,
DRAVECKÝ Rastislav
0/4.5,
KOVÁCS Alexander
0/4.5,
Odohrané 23.02.2024
ŠKST Slavošovce
10
GECELOVSKÝ Matej
4/0.5,
BENČKO Marek
3/1.5,
GECELOVSKÝ Igor
1.5/3,
KLIMENT Miloš
1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
8
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
SZÉKESSI Róbert
2/2.5,
ROTH Zoltán
0/4.5,
Odohrané 09.02.2024
STO Medzev B
13
JAROŠ Jozef
4/0.5,
ROTH Zoltán
4/0.5,
SZÉKESSI Róbert
3/1.5,
HAMADEJ Milan
2/0,
SZÉKESSI Jozef
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
5
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
LASHKAI Yurii
2.5/2,
MÁTÉ Alexander
1.5/3,
DOMIK Ladislav
0.5/4,
SKOKAN Gabriel
0.5/4,
Odohrané 02.02.2024
MŠK Dobšiná
9
ČERVENÁK Milan
3.5/1,
GONO Ján
2.5/2,
ČERVENÁK František
2/2,
ZAHORANSKÝ Dušan
0.5/0,
HUTNÍK Jaroslav
0.5/0,
ČERVENÁK Martin
0/2,
KOTLÁR Jaroslav
0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
9
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3/1.5,
MOGYORÓSI Miroslav
3/1.5,
SZÉKESSI Róbert
2/2.5,
ROTH Zoltán
1/3.5,
Odohrané 26.01.2024
Obec Čierna Lehota
4
HRIC Ján st.
2/2.5,
BYSTREN Jaroslav
1/3.5,
PRTKO Andrej
1/3,
ORAVEC Jaroslav
0/2.5,
ORAVEC Vladimír
0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
14
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
4.5/0,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
ROTH Zoltán
2.5/2,
Odohrané 19.01.2024
STO Medzev B
13
JAROŠ Jozef
2.5/1,
SZÉKESSI Róbert
2/1,
ROTH Zoltán
2/1,
SZÉKESSI Jozef
1.5/2, WO 5
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
5
STO Turňa nad Bodvou
KIRÁLY Vojtech
4/0.5,
TURÓCZI Ladislav
1/3,
SZEPSI Pavol
0/4.5,
Odohrané 18.12.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
5
STRAKA Ján
2/2.5,
JUNGER Ján
2/2.5,
HUDÁK Michal
1/3.5,
TÓTHOVÁ Natália
0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
13
STO Medzev B
MOGYORÓSI Miroslav
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
JAROŠ Jozef
2.5/2,
ROTH Zoltán
1.5/1,
SZÉKESSI Jozef
1/1,
Odohrané 08.12.2023
STO Medzev B
15
JAROŠ Jozef
4.5/0,
ROTH Zoltán
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
HAMADEJ Milan
2.5/1,
SZÉKESSI Jozef
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
3
STO Hrhov
JÁNOSDEÁK Dávid
1/3.5,
JÁNOSDEÁK Peter
1/3.5,
SZEPESI Arpád
1/3.5,
HALÁSZOVÁ Noémi
0/4.5,
Odohrané 06.12.2023
STK BANÍK Rakovnica
7
NÉMET Jaroslav
3.5/1,
CHLEBUŠ Radoslav
1.5/3,
SEDLÁK Ľuboslav
1/2.5,
ADAMOVÁ Zuzana
1/3.5,
STRELKA Ondrej
0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
11
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
2/2.5,
ROTH Zoltán
2/2.5,
Odohrané 24.11.2023
STO Medzev B
16
JAROŠ Jozef
4.5/0,
ROTH Zoltán
4.5/0,
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
3.5/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
2
STK Gemerská Poloma C
ĎURÁN Miloslav
2/2.5,
LEŠTACH Maroš
0/4.5,
VIDO Maroš
0/4.5,
FERENČÍK Viktor
0/4.5,
Odohrané 17.11.2023
STK KRAS Silica
7
KARDOS Pavol
3/1.5,
KOVÁCS Alexander
2/2.5,
BOKROS Gabriel
1/3.5,
DRAVECKÝ Rastislav
1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
11
STO Medzev B
SZÉKESSI Róbert
3.5/1,
HAMADEJ Milan
3.5/1,
JAROŠ Jozef
2.5/2,
SZÉKESSI Jozef
1.5/3,
Odohrané 10.11.2023
STO Medzev B
12
SZÉKESSI Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
3/1.5,
ROTH Zoltán
3/1.5,
HAMADEJ Milan
2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
6
ŠKST Slavošovce
GECELOVSKÝ Igor
2/2.5,
KLIMENT Miloš
2/2.5,
GECELOVSKÝ Matej
1.5/3,
BENČKO Marek
0.5/4,
Odohrané 27.10.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
9
GAŽI Lukáš
4/0.5,
MÁTÉ Alexander
3/1.5,
LASHKAI Yurii
1.5/3,
DOMIK Ladislav
0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
9
STO Medzev B
JAROŠ Jozef
3.5/1,
SZÉKESSI Jozef
2.5/2,
ROTH Zoltán
2/2.5,
SZÉKESSI Róbert
1/3.5,
Odohrané 20.10.2023
STO Medzev B
14
ROTH Zoltán
4.5/0,
JAROŠ Jozef
3.5/1,
PAŽÚR Marián
3.5/1,
SZÉKESSI Róbert
1.5/1,
HAMADEJ Milan
1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
4
MŠK Dobšiná
GONO Ján
3/1.5,
ČERVENÁK Milan
1/3.5,
ČERVENÁK František
0/4.5,
ČERVENÁK Martin
0/2.5,
KOTLÁR Peter
0/2,
~ Poč. záznamov: 20
|
Výhry/Remízy/Prehry: 16/3/1
|
Úspešnosť: 87.50%
|
Skóre: 247:113 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 140154