Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Honce B
Odohrané 03.03.2020
Nepotvrdené TJ Geológ Rožňava E 11
TOMÁŠIK Ondrej 3.5/1, FERKO René 3.5/1, JERGA Michal ml. 3/1, FERKO Patrik 1/2, TÓTH Kamil 0/1.5, JUNGER Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
7 STK Honce B Detail zápasu
GALLO Viliam ml. 2/2, REPISKÝ Rudolf st. 2/0.5, SPIŠÁK Miroslav 1.5/3, NÉMETH Štefan 1/3.5, KAMENSKÝ Milan 0.5/2,
Odohrané 14.02.2020
Nepotvrdené STK Honce B 12
GALLO Viliam ml. 4/0.5, SPIŠÁK Miroslav 3.5/1, REPISKÝ Rudolf st. 2.5/1, NÉMETH Štefan 2/2.5, KAMENSKÝ Milan 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
6 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
GAŽI Lukáš 3.5/1, DARVAŠ Ján 2/2.5, SKOKAN Gabriel 0.5/1, HATALA Milan 0/3, MÁTÉ Alexander 0/4.5,
Odohrané 06.02.2020
Nepotvrdené STK Baník Rakovnica B 4
MAŤAŠ Viliam 1/3.5, ĎURSKÝ Stanislav 1/3, STRELKA Ondrej 1/3.5, SEDLÁK Ľuboslav 0.5/2, MURZA Štefan ml. 0.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
14 STK Honce B Detail zápasu
SPIŠÁK Miroslav 4.5/0, REPISKÝ Rudolf st. 4.5/0, GALLO Viliam ml. 4/0.5, GALLO Viliam st. 1/0.5, KAMENSKÝ Milan 0/3,
Odohrané 31.01.2020
Nepotvrdené STK Honce B 8
REPISKÝ Rudolf st. 3.5/1, GALLO Viliam ml. 3/1.5, KAMENSKÝ Milan 1/1, GALLO Viliam st. 0.5/2, NÉMETH Štefan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
10 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
BOLDI Nikolas 3.5/1, ORAVEC Jaroslav 3/1.5, HRIC Ján 2.5/2, ORAVEC Vladimír 1/3.5,
Odohrané 24.01.2020
Nepotvrdené STK Kras Silica 5
DELY Attila 3.5/1, FARKAS Ladislav 1/1, KOVÁCS Alexander 0.5/4, BOKROS Gabriel 0/4.5, DRAVECKÝ Rastislav 0/2.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
13 STK Honce B Detail zápasu
SPIŠÁK Miroslav 4/0.5, GALLO Viliam ml. 3.5/1, NÉMETH Štefan 3.5/1, REPISKÝ Rudolf st. 2/1.5, KAMENSKÝ Milan 0/1,
Odohrané 20.12.2019
Potvrdené STK Honce B 12
SPIŠÁK Miroslav 4.5/0, REPISKÝ Rudolf st. 4.5/0, NÉMETH Štefan 2.5/2, GALLO Viliam st. 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
6 STO Hrhov Detail zápasu
JÁNOSDEÁK Peter 2/1.5, POGÁNY Ádám 2/1.5, SZEPESI Árpád 1/3.5, HALÁSZOVÁ Noémi 1/3, PROKS Marek 0/1.5, JÁNOSDEÁK Ákos 0/1,
Odohrané 06.12.2019
Potvrdené Vajda Team Dobšiná 14
ČERVENÁK Roman 4.5/0, BUBENĆÍK Marián 3.5/1, ČERVENÁK Ján 3.5/1, KRÁGA Štefan 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
4 STK Honce B Detail zápasu
GALLO Viliam ml. 3/1.5, REPISKÝ Rudolf st. 1/3.5, GALLO Viliam st. 0/4.5, NÉMETH Štefan 0/4.5,
Odohrané 28.11.2019
Potvrdené STK Honce B 9
REPISKÝ Rudolf st. 4/0.5, GALLO Viliam ml. 4/0.5, NÉMETH Štefan 1/3.5, GALLO Viliam st. 0/2.5, KAMENSKÝ Milan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
9 STK Baník Rakovnica A Detail zápasu
GERENYI Matej 2.5/2, DOMIK Ladislav 2.5/2, NÉMET Jaroslav 2.5/2, CHLEBUŠ Radoslav 1.5/2, KRALIK Štefan 0/1,
Odohrané 22.11.2019
Potvrdené MŠK Dobšiná B 5
LENKEY Vladimír 1.5/1, ČERVENÁK Roman 1.5/3, MATEJZEL Igor 1/3.5, ČERVENÁK Stanislav 1/3.5, ČERVENÁK František 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
13 STK Honce B Detail zápasu
SPIŠÁK Miroslav 4.5/0, GALLO Viliam ml. 4.5/0, REPISKÝ Rudolf st. 4/0.5, KAMENSKÝ Milan 0/4.5,
Odohrané 15.11.2019
Potvrdené STK Honce B 5
GALLO Viliam ml. 4/0.5, KAMENSKÝ Milan 1/1, REPISKÝ Rudolf st. 0/2.5, GALLO Viliam st. 0/4.5, NÉMETH Štefan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
13 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
GALLO Ján st, 3.5/1, FERKO René 3.5/1, JUNGER Ján 2.5/0, TÓTH Kamil 2.5/1, HORVÁTH Kristián 1/1, GAŽIK Patrik 0/1,
Odohrané 08.11.2019
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 6
GAŽI Lukáš 3.5/1, DARVAŠ Ján 2/2.5, MÁTÉ Alexander 0.5/4, HATALA Milan 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
12 STK Honce B Detail zápasu
SPIŠÁK Miroslav 4.5/0, GALLO Viliam ml. 3/1.5, NÉMETH Štefan 2/2.5, REPISKÝ Rudolf st. 1.5/1, KAMENSKÝ Milan 1/1,
Odohrané 30.10.2019
Potvrdené STK Honce B 16
GALLO Viliam ml. 4.5/0, NÉMETH Štefan 4.5/0, SPIŠÁK Miroslav 2.5/0, GALLO Viliam st. 2.5/2, KAMENSKÝ Milan 2/0,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
2 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
MAŤAŠ Viliam 1/3.5, ĎURSKÝ Stanislav 1/3.5, SEDLÁK Ľuboslav 0/4.5, STRELKA Ondrej 0/4.5,
Odohrané 22.10.2019
Potvrdené Obec Čierna Lehota 4
HRIC Ján 2/2.5, ORAVEC Jaroslav 2/2.5, ORAVEC Vladimír 0/4.5, BYSTREN Jaroslav 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
14 STK Honce B Detail zápasu
SPIŠÁK Miroslav 4.5/0, GALLO Viliam ml. 4.5/0, REPISKÝ Rudolf st. 2.5/0, NÉMETH Štefan 2.5/2, KAMENSKÝ Milan 0/2,
Odohrané 11.12.2019
Potvrdené STK Honce B 12
SPIŠÁK Miroslav 3.5/1, GALLO Viliam ml. 3/1.5, NÉMETH Štefan 3/1.5, REPISKÝ Rudolf st. 2.5/1, KAMENSKÝ Milan 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
6 STK Kras Silica Detail zápasu
DELY Attila 4.5/0, BOKROS Gabriel 1/3.5, KOVÁCS Alexander 0.5/4, DRAVECKÝ Rastislav 0/2.5, FARKAS Ladislav 0/2,
~ Poč. záznamov: 14 | Výhry/Remízy/Prehry: 9/1/4 | Úspešnosť: 67.86% | Skóre: 151:101 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 51853