Vyberte si družstvo:
Priebeh umiestnenia počas sezóny
Ukáž/skry grafický priebeh umiestnenia
Zápasy družstva STK Honce B
Odohrané 29.03.2019
Potvrdené STK Honce B 10
Gallo Viliam ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 3/1.5, Repiský Rudolf ml. 3/1.5, Gallo Viliam st. 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:18
8 Vajda Team Dobšiná Detail zápasu
Červenák Roman 4.5/0, Krága Štefan 1.5/3, Bubenčík Marián 1/3.5, Červenák Ján 1/3.5,
Odohrané 22.03.2019
Potvrdené STO Hrhov 8
Grulyo Dominik 3/1.5, Pogány Ádám 2/1.5, Proks Marek 2/2.5, Halászová Noémi 1/3, Jánosdeák Peter 0/1.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:17
10 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 3.5/1, Németh Štefan 1.5/3, Gallo Viliam st. 0.5/4,
Odohrané 15.03.2019
Potvrdené STK Honce B 16
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam st. 4.5/0, Kamenský Milan 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:16
2 MŠK Dobšiná B Detail zápasu
Molčan Ľubomír 1/3.5, Červenák Martin 1/3.5, Polanecký Jakub 0/4.5, Červenák Roman 0/4.5,
Odohrané 06.03.2019
Potvrdené STK Kras Silica 8
Dely Attila 2.5/2, Bokros Gabriel 2/1.5, Dravecký Rastislav 2/2.5, Kovács Alexander 1.5/3, Bokros Benjamin 0/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:15
10 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 2/0.5, Gallo Viliam st. 0/4.5, Kamenský Milan 0/2,
Odohrané 22.02.2019
Potvrdené ŠK Jablonov nad Turňou B 9
Barczi Lóránt 2.5/2, Jakab Alexander 2.5/2, Bartók Gabriel 2.5/2, Jánosdeák Dávid 1/1, Kardos Pavol 0.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:14
9 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 3/1.5, Gallo Viliam ml. 3/1.5, Repiský Rudolf st. 2/0.5, Gallo Viliam st. 1/3.5, Kamenský Milan 0/2,
Odohrané 15.02.2019
Potvrdené STK Honce B 5
Repiský Rudolf ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 1/1.5, Gallo Viliam ml. 0.5/4, Gallo Viliam st. 0/4.5, Kamenský Milan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:13
13 TJ Geológ Rožňava E Detail zápasu
Lakatoš Marek 4.5/0, Junger Ján 3/1.5, Jerga Michal ml. 3/1.5, Ferko René 2.5/2,
Odohrané 07.02.2019
Potvrdené STK Baník Rakovnica B 7
Domik Ladislav 2/2.5, Tóth Kamil 2/2, Német Jaroslav 1.5/1, Gerenyi Matej 1/3.5, Králik Štefan 0.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:12
11 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 2/0.5, Gallo Viliam st. 0/4.5, Kamenský Milan 0/2,
Odohrané 01.02.2019
Potvrdené STK Honce B 12
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 3.5/1, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:11
6 STK Sokol Krásnohorské Podhradie Detail zápasu
Darvaš Ján 3/1.5, Skokan Gabriel 1/3.5, Máté Alexander 1/2.5, Gaži Lukáš 1/3.5, Hatala Milan 0/1,
Odohrané 27.01.2019
Potvrdené Obec Čierna Lehota 8
Hric Ján 3/1.5, Oravec Jaroslav 2.5/2, Oravec Vladimír 2/2.5, Hric Ján ml. 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:10
10 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 3.5/1, Gallo Viliam st. 1/3.5, Németh Štefan 1/3.5,
Odohrané 21.12.2018
Potvrdené Vajda Team Dobšiná 15
Červenák Roman 4.5/0, Červenák Ján 4.5/0, Bubenčík Marián 3.5/1, Krága Štefan 2.5/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:9
3 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 2/2.5, Repiský Rudolf st. 1/3.5, Gallo Viliam st. 0/4.5, Kamenský Milan 0/4.5,
Odohrané 14.12.2018
Potvrdené STK Honce B 9
Gallo Viliam ml. 4.5/0, Repiský Rudolf st. 3.5/1, Kamenský Milan 0.5/4, Németh Štefan 0.5/4,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:8
9 STO Hrhov Detail zápasu
Jánosdeák Peter 3/1.5, Szepesi Árpád 2/2.5, Pogány Ádám 2/2.5, Halászová Noémi 2/2.5,
Odohrané 07.12.2018
Potvrdené MŠK Dobšiná B 10
Hlavačik Štefan 4/0, Németh Miloš 3/1.5, Hutník Jaroslav 2.5/2, Lenkey Vladimír 0.5/0, Rochfaluši Vladimír 0/4.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:7
8 STK Honce B Detail zápasu
Gallo Viliam ml. 3/1.5, Repiský Rudolf ml. 2.5/2, Repiský Rudolf st. 1.5/2, Gallo Viliam st. 1/3.5, Kamenský Milan 0/1,
Odohrané 30.11.2018
Potvrdené STK Honce B 12
Repiský Rudolf ml. 3.5/1, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Repiský Rudolf st. 2.5/0, Gallo Viliam st. 1.5/3, Kamenský Milan 1/1,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:6
6 STK Kras Silica Detail zápasu
Dely Attila 4/0.5, Bokros Gabriel 1/3.5, Kovács Alexander 1/3.5, Farkas Ladislav 0/4.5,
Odohrané 23.11.2018
Potvrdené STK Honce B 4
Repiský Rudolf st. 2/2.5, Gallo Viliam ml. 2/2.5, Gallo Viliam st. 0/4.5, Kamenský Milan 0/2.5, Németh Štefan 0/2,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:5
14 ŠK Jablonov nad Turňou B Detail zápasu
Barczi Lóránt 4.5/0, Jakab Alexander 4.5/0, Kardos Pavol 2.5/2, Jánosdeák Dávid 2.5/2,
Odohrané 16.11.2018
Potvrdené TJ Geológ Rožňava E 9
Jerga Michal ml. 3.5/1, Németh Dávid 3/1, Lakatoš Marek 1.5/0, Ferko René 1/3.5, Pitschman Jakub 0/3, Junger Ján 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:4
9 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf ml. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 2.5/2, Gallo Viliam st. 2/2.5, Kamenský Milan 0/4.5,
Odohrané 26.10.2018
Potvrdené STK Honce B 13
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 4.5/0, Gallo Viliam st. 3/1.5, Kamenský Milan 1/3.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:3
5 STK Baník Rakovnica B Detail zápasu
Domik Ladislav 2.5/2, Gallo Marcel 1.5/2, Králik Štefan 1/3.5, Tóth Kamil 0/3.5, Ďurský Stanislav 0/1, Strelka Ondrej 0/1,
Odohrané 19.10.2018
Potvrdené STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8
Gaži Lukáš 3.5/1, Darvaš Ján 2/2, Máté Alexander 1.5/3, Skokan Gabriel 1/3.5, Magyar Pavol 0/0.5,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:2
10 STK Honce B Detail zápasu
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 1/3.5, Kamenský Milan 1/3.5,
Odohrané 05.10.2018
Potvrdené STK Honce B 12
Repiský Rudolf st. 4.5/0, Gallo Viliam ml. 3.5/1, Gallo Viliam st. 2.5/2, Kamenský Milan 1.5/3,
Časť: 1 Skupina: "A" Kolo:1
6 Obec Čierna Lehota Detail zápasu
Hric Ján 3/1.5, Oravec Jaroslav 2/2.5, Oravec Vladimír 1/3.5, Hric Ján ml. 0/4.5,
~ Poč. záznamov: 18 | Výhry/Remízy/Prehry: 11/3/4 | Úspešnosť: 69.44% | Skóre: 173:151 ~
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 32103