Hľadaj meno/družstvo:
Zoznam dvojíc vo štvorhrách
20.01.2019
  Dvojica Družstvo Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
  Červenák Roman/Krága Štefan Vajda Team Dobšiná 9 8 1 88.89
  Barczi Lóránt/Kardos Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 8 6 2 75.00
  Máté Alexander/Gaži Lukáš STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8 5 3 62.50
  Hric Ján/Oravec Jaroslav Obec Čierna Lehota 8 3 5 37.50
  Jánosdeák Peter/Pogány Ádám STO Hrhov 7 3 4 42.86
  Hric Ján ml./Oravec Vladimír Obec Čierna Lehota 7 0 7 0.00
  Repiský Rudolf st./Gallo Viliam ml. STK Honce B 6 4 2 66.67
  Kašpar Štefan/Červenák Ján Vajda Team Dobšiná 6 4 2 66.67
  Gallo Viliam st./Kamenský Milan STK Honce B 6 1 5 16.67
  Bokros Gabriel/Farkas Ladislav STK Kras Silica 6 1 5 16.67
  Dely Attila/Kovács Alexander STK Kras Silica 6 0 6 0.00
  Lakatoš Marek/Ferko René TJ Geológ Rožňava E 5 5 0 100.00
  Domik Ladislav/Gerenyi Matej STK Baník Rakovnica B 5 5 0 100.00
  Červenák Stanislav/Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná B 5 3 2 60.00
  Grulyo Dominik/Halászová Noémi STO Hrhov 4 2 2 50.00
  Magyar Pavol/Skokan Gabriel STK Sokol Krásnohorské Podhradie 4 1 3 25.00
  Magyar Pavol/Darvaš Ján STK Sokol Krásnohorské Podhradie 3 2 1 66.67
  Červenák Ján/Bubenčík Marián Vajda Team Dobšiná 3 2 1 66.67
  Bartók Gabriel/Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 3 2 1 66.67
  Hutník Jaroslav/Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná B 3 2 1 66.67
  Junger Ján/Ferko René TJ Geológ Rožňava E 3 2 1 66.67
  Német Jaroslav/Králik Štefan STK Baník Rakovnica B 3 1 2 33.33
  Szepesi Árpád/Halászová Noémi STO Hrhov 3 1 2 33.33
  Tóth Kamil/Králik Štefan STK Baník Rakovnica B 3 0 3 0.00
  Jakab Alexander/Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 2 2 0 100.00
  Junger Ján/Németh Dávid TJ Geológ Rožňava E 2 2 0 100.00
  Repiský Rudolf ml./Repiský Rudolf st. STK Honce B 2 2 0 100.00
  Gallo Viliam ml./Gallo Viliam st. STK Honce B 2 1 1 50.00
  Králik Štefan/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 2 1 1 50.00
  Jerga Michal ml./Junger Ján TJ Geológ Rožňava E 2 1 1 50.00
  Jerga Michal ml./Pitschman Jakub TJ Geológ Rožňava E 2 0 2 0.00
  Dely Attila/Bokros Gabriel STK Kras Silica 2 0 2 0.00
  Kovács Alexander/Kovács Dezider STK Kras Silica 2 0 2 0.00
  Németh Miloš/Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná B 2 0 2 0.00
  Bartók Gabriel/Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 1 1 0 100.00
  Lenkey Vladimír/Hutník Jaroslav MŠK Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Lenkey Vladimír/Németh Miloš MŠK Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Herczeg András/Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 1 1 0 100.00
  Herczeg András/Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 1 1 0 100.00
  Pogány Ádám/Proks Marek STO Hrhov 1 1 0 100.00
  Gallo Viliam ml./Repiský Rudolf ml. STK Honce B 1 1 0 100.00
  Szepesi Árpád/Proks Marek STO Hrhov 1 1 0 100.00
  Domik Ladislav/Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 1 1 0 100.00
  Kardos Pavol/Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 1 1 0 100.00
  Jerga Michal ml./Lakatoš Marek TJ Geológ Rožňava E 1 1 0 100.00
  Jerga Michal ml./Ferko René TJ Geológ Rožňava E 1 1 0 100.00
  Junger Ján/Vnenková Daniela TJ Geológ Rožňava E 1 1 0 100.00
  Kamenský Milan/Németh Štefan STK Honce B 1 1 0 100.00
  Hlavačik Štefan/Červenák Stanislav MŠK Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Domik Ladislav/Gallo Marcel STK Baník Rakovnica B 1 1 0 100.00
  Hric Ján/Oravec Vladimír Obec Čierna Lehota 1 1 0 100.00
  Hlavačik Štefan/Matejzel Igor MŠK Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Skokan Gabriel/Hatala Milan STK Sokol Krásnohorské Podhradie 1 0 1 0.00
  Červenák Martin/Červenák Roman MŠK Dobšiná B 1 0 1 0.00
  Ďurský Stanislav/Strelka Ondrej STK Baník Rakovnica B 1 0 1 0.00
  Rochfaluši Vladimír/Molčan Ľubomír MŠK Dobšiná B 1 0 1 0.00
  Oravec Jaroslav/Hric Ján ml. Obec Čierna Lehota 1 0 1 0.00
  Skokan Gabriel/Gaži Lukáš STK Sokol Krásnohorské Podhradie 1 0 1 0.00
  Polanecká Gabriela/Molčan Ľubomír MŠK Dobšiná B 1 0 1 0.00
  Oravec Vladimír/Benčko Ondrej Obec Čierna Lehota 1 0 1 0.00
  Német Jaroslav/Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 1 0 1 0.00
  Proks Marek/Jánosdeák Peter STO Hrhov 1 0 1 0.00
  Grulyo Dominik/Proks Marek STO Hrhov 1 0 1 0.00
  Máté Alexander/Darvaš Ján STK Sokol Krásnohorské Podhradie 1 0 1 0.00
  Barczi Lóránt/Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 1 0 1 0.00
  Domik Ladislav/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 1 0 1 0.00
  Kovács Alexander/Dravecký Rastislav STK Kras Silica 1 0 1 0.00
  Dely Attila/Farkas Ladislav STK Kras Silica 1 0 1 0.00
  Červenák Stanislav/Červenák Martin MŠK Dobšiná B 1 0 1 0.00
  Jerga Michal st./Jerga Michal ml. TJ Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 25601