Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 Červenák Roman Vajda Team Dobšiná 100.00 4 4 0 100.00
1 Domik Ladislav STK Baník Rakovnica B 100.00 4 4 0 100.00
1 Gaži Lukáš STK Sokol Krásnohorské Podhradie 100.00 4 4 0 100.00
1 Máté Alexander STK Sokol Krásnohorské Podhradie 100.00 4 4 0 100.00
1 Krága Štefan Vajda Team Dobšiná 100.00 4 4 0 100.00
1 Gallo Viliam ml. STK Honce B 100.00 4 4 0 100.00
1 Gerenyi Matej STK Baník Rakovnica B 75.00 3 3 0 100.00
1 Repiský Rudolf st. STK Honce B 75.00 3 3 0 100.00
1 Lakatoš Marek TJ Geológ Rožňava E 50.00 2 2 0 100.00
1 Kašpar Štefan Vajda Team Dobšiná 50.00 2 2 0 100.00
2 Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 4 3 1 75.00
2 Ferko René TJ Geológ Rožňava E 100.00 4 3 1 75.00
2 Junger Ján TJ Geológ Rožňava E 100.00 4 3 1 75.00
2 Červenák Ján Vajda Team Dobšiná 100.00 4 3 1 75.00
2 Červenák Stanislav MŠK Dobšiná B 100.00 4 3 1 75.00
3 Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná B 75.00 3 2 1 66.67
4 Oravec Jaroslav Obec Čierna Lehota 100.00 4 2 2 50.00
4 Kardos Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 4 2 2 50.00
4 Hric Ján Obec Čierna Lehota 100.00 4 2 2 50.00
4 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 50.00 2 1 1 50.00
4 Bubenčík Marián Vajda Team Dobšiná 50.00 2 1 1 50.00
4 Hutník Jaroslav MŠK Dobšiná B 50.00 2 1 1 50.00
5 Magyar Pavol STK Sokol Krásnohorské Podhradie 75.00 3 1 2 33.33
5 Farkas Ladislav STK Kras Silica 75.00 3 1 2 33.33
5 Jerga Michal TJ Geológ Rožňava E 75.00 3 1 2 33.33
5 Pogány Ádám STO Hrhov 75.00 3 1 2 33.33
5 Halászová Noémi STO Hrhov 75.00 3 1 2 33.33
5 Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná B 75.00 3 1 2 33.33
6 Grulyo Dominik STO Hrhov 100.00 4 1 3 25.00
6 Jánosdeák Peter STO Hrhov 100.00 4 1 3 25.00
6 Králik Štefan STK Baník Rakovnica B 100.00 4 1 3 25.00
6 Skokan Gabriel STK Sokol Krásnohorské Podhradie 100.00 4 1 3 25.00
6 Gallo Viliam st. STK Honce B 100.00 4 1 3 25.00
6 Bokros Gabriel STK Kras Silica 100.00 4 1 3 25.00
6 Kamenský Milan STK Honce B 100.00 4 1 3 25.00
6 Barczi Lóránt ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 4 1 3 25.00
7 Oravec Vladimír Obec Čierna Lehota 100.00 4 0 4 0.00
7 Pitschman Jakub TJ Geológ Rožňava E 50.00 2 0 2 0.00
7 Dely Attila STK Kras Silica 100.00 4 0 4 0.00
7 Hric Ján ml. Obec Čierna Lehota 75.00 3 0 3 0.00
7 Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 50.00 2 0 2 0.00
7 Molčan Ľubomír MŠK Dobšiná B 50.00 2 0 2 0.00
7 Proks Marek STO Hrhov 50.00 2 0 2 0.00
7 Kovács Alexander STK Kras Silica 100.00 4 0 4 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
8 Gallo Marcel STK Baník Rakovnica B 25.00 1 1 0 100.00
8 Vnenková Daniela TJ Geológ Rožňava E 25.00 1 1 0 100.00
8 Herczeg András ŠK Jablonov nad Turňou B 25.00 1 1 0 100.00
8 Német Jaroslav STK Baník Rakovnica B 25.00 1 1 0 100.00
8 Repiský Rudolf ml. STK Honce B 25.00 1 1 0 100.00
8 Hlavačik Štefan MŠK Dobšiná B 25.00 1 1 0 100.00
9 Hatala Milan STK Sokol Krásnohorské Podhradie 25.00 1 0 1 0.00
9 Polanecká Gabriela MŠK Dobšiná B 25.00 1 0 1 0.00
9 Benčko Ondrej Obec Čierna Lehota 25.00 1 0 1 0.00
9 Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 25.00 1 0 1 0.00
9 Kovács Dezider STK Kras Silica 25.00 1 0 1 0.00
9 Bartók Gabriel ŠK Jablonov nad Turňou B 25.00 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 23260