Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 MAŤÁŠ Viliam st. STK BANÍK Rakovnica B 100.00 16 15 1 93.75
1 SEDLÁK Ľuboslav STK BANÍK Rakovnica B 100.00 16 15 1 93.75
2 NÉMET Jaroslav STK BANÍK Rakovnica A 100.00 16 14 2 87.50
2 CHLEBUŠ Radoslav STK BANÍK Rakovnica A 100.00 16 14 2 87.50
2 REPISKÝ Rudolf st. STK Honce B 50.00 8 7 1 87.50
3 GALLO Viliam ml. STK Honce B 62.50 10 8 2 80.00
4 SZEPESI Peter STO Hrhov 56.25 9 7 2 77.78
5 DOMIK Ladislav STK Honce B 100.00 16 12 4 75.00
6 HRIC Ján Obec Čierna Lehota 93.75 15 11 4 73.33
7 NÉMETH Štefan STK Honce B 68.75 11 8 3 72.73
8 BOLDI Nikolas Obec Čierna Lehota 43.75 7 5 2 71.43
9 TÓTH Kamil STK Honce B 62.50 10 7 3 70.00
10 JÁNOSDEÁK Peter STO Hrhov 81.25 13 9 4 69.23
11 ORAVEC Jaroslav Obec Čierna Lehota 87.50 14 9 5 64.29
12 SZEPESI Árpád STO Hrhov 100.00 16 10 6 62.50
12 GÁBOR Peter STO Turňa nad Bodvou 50.00 8 5 3 62.50
13 KINYIK Štefan STO Turňa nad Bodvou 81.25 13 8 5 61.54
14 TURÓCZI Ladislav STO Turňa nad Bodvou 93.75 15 9 6 60.00
15 POGÁNY Ádám STO Hrhov 75.00 12 7 5 58.33
16 STRELKA Ondrej STK BANÍK Rakovnica B 81.25 13 7 6 53.85
16 HALÁSZOVÁ Noémi STO Hrhov 81.25 13 7 6 53.85
17 SKOKAN Gabriel STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 100.00 16 8 8 50.00
18 LASHKAI Yurii STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 93.75 15 7 8 46.67
19 ĎURSKÝ Stanislav STK BANÍK Rakovnica B 56.25 9 4 5 44.44
20 ŠTURM Milan STO Rudník 100.00 16 7 9 43.75
21 KIRÁLY Vojtech STO Turňa nad Bodvou 93.75 15 6 9 40.00
21 HORVÁTH Peter STO Rudník 93.75 15 6 9 40.00
21 SZEPSI Pavol STO Turňa nad Bodvou 62.50 10 4 6 40.00
22 BYSTREN Jaroslav Obec Čierna Lehota 68.75 11 4 7 36.36
23 ORAVEC Vladimír Obec Čierna Lehota 100.00 16 5 11 31.25
23 FARKAS Ladislav STK KRAS Silica 100.00 16 5 11 31.25
24 KRÁLIK Štefan STK BANÍK Rakovnica A 81.25 13 4 9 30.77
25 KOVÁCS Alexander STK KRAS Silica 100.00 16 4 12 25.00
26 KLIMENT Miloš STK BANÍK Rakovnica A 56.25 9 2 7 22.22
27 MÁTÉ Alexander STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 87.50 14 3 11 21.43
28 HATALA Milan STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 100.00 16 3 13 18.75
29 PETRÁŠ Peter STO Rudník 68.75 11 2 9 18.18
30 DRAVECKÝ Rastislav STK KRAS Silica 81.25 13 2 11 15.38
31 BACSOVÁ Štefánia STO Rudník 50.00 8 1 7 12.50
32 BOKROS Gabriel STK KRAS Silica 75.00 12 1 11 8.33
33 BOKROS Benjamin STK KRAS Silica 43.75 7 0 7 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
34 SPIŠÁK Miroslav STK Honce B 31.25 5 4 1 80.00
35 GERÉNYI Matej STK Honce B 18.75 3 2 1 66.67
35 KISS Alexander STO Turňa nad Bodvou 18.75 3 2 1 66.67
36 KOVÁČ Patrik STK BANÍK Rakovnica B 31.25 5 3 2 60.00
37 BLAHÚT Stanislav STK BANÍK Rakovnica A 37.50 6 3 3 50.00
38 GECELOVSKÝ Igor STK BANÍK Rakovnica A 18.75 3 1 2 33.33
38 GAŽI Lukáš STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 18.75 3 1 2 33.33
39 BENKOVÁ Lenka STO Rudník 25.00 4 0 4 0.00
39 BENKO Milan STO Rudník 31.25 5 0 5 0.00
39 GALLO Marcel STK BANÍK Rakovnica A 6.25 1 0 1 0.00
39 JÁNOSDEÁK Ákos STO Hrhov 6.25 1 0 1 0.00
39 PRTKO Andrej Obec Čierna Lehota 6.25 1 0 1 0.00
39 GREGOVÁ Mária STO Rudník 31.25 5 0 5 0.00
39 KAMENSKÝ Milan STK Honce B 6.25 1 0 1 0.00
39 MAŤÁŠ Viliam ml. STK BANÍK Rakovnica B 25.00 4 0 4 0.00
39 MURZA Štefan ml. STK BANÍK Rakovnica B 6.25 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 83289