Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov vo štvorhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
1 GECELOVSKÝ Matej ŠKST Slavošovce 100.00 20 19 1 95.00
2 BENČKO Marek ŠKST Slavošovce 80.00 16 15 1 93.75
3 SZÉKESSI Jozef STO Medzev B 70.00 14 13 1 92.86
4 JAROŠ Jozef STO Medzev B 95.00 19 17 2 89.47
5 ČERVENÁK Martin MŠK Dobšiná - stolný tenis 65.00 13 11 2 84.62
6 SEDLÁK Ľuboslav STK BANÍK Rakovnica A 55.00 11 9 2 81.82
7 ROTH Zoltán STO Medzev B 80.00 16 13 3 81.25
8 SZÉKESSI Róbert STO Medzev B 100.00 20 16 4 80.00
9 KINYIK Štefan STO Turňa nad Bodvou 84.21 16 12 4 75.00
9 TURÓCZI Ladislav STO Turňa nad Bodvou 84.21 16 12 4 75.00
10 MAŤÁŠ Viliam st. STK BANÍK Rakovnica B 95.00 19 14 5 73.68
10 SIMAN Miroslav ŠKST Slavošovce 95.00 19 14 5 73.68
10 ČERVENÁK František MŠK Dobšiná - stolný tenis 95.00 19 14 5 73.68
11 LASHKAI Yurii STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 61.11 11 8 3 72.73
12 KRÁLIK Štefan STK BANÍK Rakovnica A 100.00 20 14 6 70.00
12 TÓTH Kamil STK BANÍK Rakovnica A 50.00 10 7 3 70.00
12 GAŽI Lukáš STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 55.56 10 7 3 70.00
13 CHLEBUŚ Radoslav STK BANÍK Rakovnica A 95.00 19 13 6 68.42
14 NÉMET Jaroslav STK BANÍK Rakovnica A 90.00 18 12 6 66.67
15 KIRÁLY Vojtech STO Turňa nad Bodvou 94.74 18 11 7 61.11
16 SZEPSI Pavol STO Turňa nad Bodvou 63.16 12 7 5 58.33
17 GONO Ján MŠK Dobšiná - stolný tenis 70.00 14 8 6 57.14
18 KOVÁČ Patrik STK BANÍK Rakovnica B 90.00 18 10 8 55.56
19 ADAMOVÁ Zuzana STK BANÍK Rakovnica B 75.00 15 8 7 53.33
20 KLIMENT Miloš ŠKST Slavošovce 95.00 19 10 9 52.63
21 SKOKAN Gabriel STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 100.00 18 9 9 50.00
21 ORAVEC Vladimír Obec Čierna Lehota 90.00 18 9 9 50.00
21 GÁBOR Peter STO Turňa nad Bodvou 63.16 12 6 6 50.00
21 MÁTÉ Alexander STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 55.56 10 5 5 50.00
22 HATALA Milan STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 83.33 15 7 8 46.67
23 KARDOS Pavol STK KRAS Silica 57.89 11 5 6 45.45
24 HRIC Ján st. Obec Čierna Lehota 100.00 20 9 11 45.00
25 FERKO Samuel MŠK Dobšiná - stolný tenis 45.00 9 4 5 44.44
26 BOKROS Gabriel STK KRAS Silica 84.21 16 7 9 43.75
27 KOVÁCS Alexander STK KRAS Silica 94.74 18 7 11 38.89
28 DRAVECKÝ Rastislav STK KRAS Silica 84.21 16 6 10 37.50
28 PETRÁŠ Milan STO Rudník 40.00 8 3 5 37.50
29 STRELKA Ondrej STK BANÍK Rakovnica B 85.00 17 6 11 35.29
30 GULKAŠ Jaroslav STK Kunová Teplica 50.00 9 3 6 33.33
31 ORAVEC Jaroslav Obec Čierna Lehota 80.00 16 5 11 31.25
32 ŠTURM Milan st. STO Rudník 100.00 20 6 14 30.00
33 HORVÁTH Peter STO Rudník 60.00 12 3 9 25.00
34 BYSTREN Jaroslav Obec Čierna Lehota 85.00 17 4 13 23.53
35 FARKAS Ladislav STK KRAS Silica 68.42 13 3 10 23.08
36 VALENTKO Daniel TJ GEOLÓG Rožňava E 94.44 17 3 14 17.65
37 SZÖLÖS Sebastian TJ GEOLÓG Rožňava E 72.22 13 2 11 15.38
37 PITKO Jozef STK Kunová Teplica 72.22 13 2 11 15.38
38 HUDÁK Michal TJ GEOLÓG Rožňava E 77.78 14 2 12 14.29
38 SZEPESI PEPRIK Mário STK Kunová Teplica 77.78 14 2 12 14.29
39 BENKOVÁ Lenka STO Rudník 85.00 17 2 15 11.76
39 BENKO Milan STO Rudník 85.00 17 2 15 11.76
40 PRTKO Andrej Obec Čierna Lehota 45.00 9 1 8 11.11
41 TOMI Gabriel STK Kunová Teplica 61.11 11 1 10 9.09
42 ZAJAC Štefan STK Kunová Teplica 61.11 11 0 11 0.00
42 TÓTHOVÁ Natália TJ GEOLÓG Rožňava E 50.00 9 0 9 0.00
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
43 ZAHORANSKÝ Dušan MŠK Dobšiná - stolný tenis 20.00 4 4 0 100.00
43 BANÍK Július STO Medzev B 10.00 2 2 0 100.00
43 HUTNÍK Jaroslav MŠK Dobšiná - stolný tenis 10.00 2 2 0 100.00
43 PAŽÚR Marián STO Medzev B 5.00 1 1 0 100.00
43 MURZA Štefan ml. STK BANÍK Rakovnica B 5.00 1 1 0 100.00
44 MAŤÁŠ Viliam ml. STK BANÍK Rakovnica B 30.00 6 5 1 83.33
45 MOGYOROSI Miroslav STO Medzev B 30.00 6 4 2 66.67
46 ČERVENÁK Milan MŠK Dobšiná - stolný tenis 25.00 5 3 2 60.00
47 LENKEY Vladimír MŠK Dobšiná - stolný tenis 35.00 7 4 3 57.14
48 UJHÁZY Luka TJ GEOLÓG Rožňava E 22.22 4 2 2 50.00
48 LENKEY Milan MŠK Dobšiná - stolný tenis 20.00 4 2 2 50.00
48 BLAHÚT Stanislav STK BANÍK Rakovnica A 10.00 2 1 1 50.00
48 JUNGER Ján TJ GEOLÓG Rožňava E 11.11 2 1 1 50.00
49 HORVÁTH Kristián TJ GEOLÓG Rožňava E 27.78 5 2 3 40.00
50 GECELOVSKÝ Igor ŠKST Slavošovce 30.00 6 2 4 33.33
50 KRÁL Richard TJ GEOLÓG Rožňava E 16.67 3 1 2 33.33
51 ŠTULER Vladimír STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 38.89 7 2 5 28.57
52 REBO Samuel TJ GEOLÓG Rožňava E 22.22 4 1 3 25.00
53 MILKO Peter STK Kunová Teplica 22.22 4 0 4 0.00
53 DRENKO Marek STK Kunová Teplica 11.11 2 0 2 0.00
53 KISS Alexander STO Turňa nad Bodvou 10.53 2 0 2 0.00
53 KOTLÁR Jaroslav MŠK Dobšiná - stolný tenis 5.00 1 0 1 0.00
53 BODNÁR Imrich STK SOKOL Krásnohorské Podhradie 5.56 1 0 1 0.00
53 BOKROS Benjamin STK KRAS Silica 10.53 2 0 2 0.00
53 ČERVENÁK Sebastián MŠK Dobšiná - stolný tenis 5.00 1 0 1 0.00
53 BACSOVÁ Štefánia STO Rudník 20.00 4 0 4 0.00
53 GREGOVÁ Mária STO Rudník 10.00 2 0 2 0.00
53 GONO Marián MŠK Dobšiná - stolný tenis 5.00 1 0 1 0.00
53 LÁZAR Adrián TJ GEOLÓG Rožňava E 5.56 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 105234