Vyberte si časť:
Skupina:
Hľadaj meno/družstvo:
Rebríček jednotlivcov v dvojhrách podľa častí
  Do PDF/Tlač
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
1 Červenák Roman Vajda Team Dobšiná 100.00 64 58 6 90.62
2 Hlavačik Štefan MŠK Dobšiná B 62.50 40 36 4 90.00
3 Barczi Lóránt ŠK Jablonov nad Turňou B 100.00 64 57 7 89.06
4 Repiský Rudolf ml. STK Honce B 56.25 36 31 5 86.11
5 Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 71.88 46 38 8 82.61
6 Červenák Ján Vajda Team Dobšiná 100.00 64 52 12 81.25
7 Dely Attila STK Kras Silica 93.75 60 48 12 80.00
8 Bubenčík Marián Vajda Team Dobšiná 98.44 63 50 13 79.37
9 Repiský Rudolf st. STK Honce B 76.56 49 38 11 77.55
10 Gaži Lukáš STK Sokol Krásnohorské Podhradie 87.50 56 41 15 73.21
11 Gallo Viliam ml. STK Honce B 93.75 60 43 17 71.67
12 Kardos Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 96.88 62 43 19 69.35
13 Bartók Gabriel ŠK Jablonov nad Turňou B 68.75 44 29 15 65.91
14 Jerga Michal ml. TJ Geológ Rožňava E 100.00 64 41 23 64.06
15 Szepesi Árpád STO Hrhov 45.31 29 18 11 62.07
16 Rochfaluši Vladimír MŠK Dobšiná B 56.25 36 22 14 61.11
17 Hric Ján Obec Čierna Lehota 100.00 64 38 26 59.38
18 Jánosdeák Dávid ŠK Jablonov nad Turňou B 50.00 32 19 13 59.38
19 Domik Ladislav STK Baník Rakovnica B 87.50 56 33 23 58.93
20 Gerenyi Matej STK Baník Rakovnica B 45.31 29 16 13 55.17
21 Jánosdeák Peter STO Hrhov 82.81 53 29 24 54.72
22 Darvaš Ján STK Sokol Krásnohorské Podhradie 90.62 58 31 27 53.45
23 Proks Marek STO Hrhov 42.19 27 14 13 51.85
24 Krága Štefan Vajda Team Dobšiná 68.75 44 22 22 50.00
25 Matejzel Igor MŠK Dobšiná B 43.75 28 14 14 50.00
26 Oravec Jaroslav Obec Čierna Lehota 100.00 64 31 33 48.44
27 Ferko René TJ Geológ Rožňava E 98.44 63 30 33 47.62
28 Skokan Gabriel STK Sokol Krásnohorské Podhradie 85.94 55 25 30 45.45
29 Grulyo Dominik STO Hrhov 62.50 40 18 22 45.00
30 Červenák Stanislav MŠK Dobšiná B 50.00 32 12 20 37.50
31 Máté Alexander STK Sokol Krásnohorské Podhradie 95.31 61 22 39 36.07
32 Králik Štefan STK Baník Rakovnica B 67.19 43 15 28 34.88
33 Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 76.56 49 17 32 34.69
34 Halászová Noémi STO Hrhov 87.50 56 19 37 33.93
35 Oravec Vladimír Obec Čierna Lehota 96.88 62 21 41 33.87
36 Német Jaroslav STK Baník Rakovnica B 60.94 39 12 27 30.77
37 Gallo Viliam st. STK Honce B 93.75 60 16 44 26.67
38 Pogány Ádám STO Hrhov 79.69 51 13 38 25.49
39 Kovács Alexander STK Kras Silica 98.44 63 15 48 23.81
40 Bokros Gabriel STK Kras Silica 87.50 56 12 44 21.43
41 Kamenský Milan STK Honce B 64.06 41 6 35 14.63
42 Jerga Michal st. TJ Geológ Rožňava E 40.62 26 3 23 11.54
43 Hric Ján ml. Obec Čierna Lehota 96.88 62 7 55 11.29
44 Farkas Ladislav STK Kras Silica 64.06 41 2 39 4.88
Rebríček jednotlivcov s účasťou pod 40%
Por. Hráč Družstvo Účasť(%) Odohr. Výhry Prehry Úspešn.(%)
45 Lakatoš Marek TJ Geológ Rožňava E 39.06 25 24 1 96.00
46 Junger Ján TJ Geológ Rožňava E 12.50 8 6 2 75.00
47 Herczeg András ŠK Jablonov nad Turňou B 12.50 8 6 2 75.00
48 Lenkey Vladimír MŠK Dobšiná B 29.69 19 14 5 73.68
49 Németh Dávid TJ Geológ Rožňava E 21.88 14 10 4 71.43
50 Holmok Jaroslav Vajda Team Dobšiná 4.69 3 2 1 66.67
51 Vnenková Daniela TJ Geológ Rožňava E 28.12 18 11 7 61.11
52 Hutník Jaroslav MŠK Dobšiná B 18.75 12 7 5 58.33
53 Németh Miloš MŠK Dobšiná B 18.75 12 7 5 58.33
54 Dravecký Rastislav STK Kras Silica 31.25 20 7 13 35.00
55 Gallo Marcel STK Baník Rakovnica B 4.69 3 1 2 33.33
56 Molčan Ľubomír MŠK Dobšiná B 26.56 17 5 12 29.41
57 Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 28.12 18 5 13 27.78
58 Benčko Ondrej Obec Čierna Lehota 6.25 4 1 3 25.00
59 Polanecká Gabriela MŠK Dobšiná B 6.25 4 1 3 25.00
60 Ďurský Stanislav STK Baník Rakovnica B 14.06 9 2 7 22.22
61 Hatala Milan STK Sokol Krásnohorské Podhradie 26.56 17 3 14 17.65
62 Polanecký Jakub MŠK Dobšiná B 9.38 6 1 5 16.67
63 Červenák Martin MŠK Dobšiná B 34.38 22 3 19 13.64
64 Magyar Pavol STK Sokol Krásnohorské Podhradie 14.06 9 1 8 11.11
65 Kašpar Štefan Vajda Team Dobšiná 28.12 18 2 16 11.11
66 Németh Štefan STK Honce B 15.62 10 1 9 10.00
67 Strelka Ondrej STK Baník Rakovnica B 15.62 10 1 9 10.00
68 Červenák Roman MŠK Dobšiná B 37.50 24 2 22 8.33
69 Csobady Marian MŠK Dobšiná B 6.25 4 0 4 0.00
70 Pitschman Jakub TJ Geológ Rožňava E 20.31 13 0 13 0.00
71 Horváth Krisztián TJ Geológ Rožňava E 25.00 16 0 16 0.00
72 Bokros Benjamin STK Kras Silica 20.31 13 0 13 0.00
73 Kovács Dezider STK Kras Silica 4.69 3 0 3 0.00
74 Gažik Patrik TJ Geológ Rožňava E 14.06 9 0 9 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 28638