Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
KARDOS
Pavol
Rok nar.
1962
Družstvo:
STK KRAS Silica
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O57
Odohrané kolá: 20
Odohrané dvojhry: 77
Odohrané švorhry: 20
Odohrané dvojhry: 96.25%
Úspešnosť dvojhry: 64.94
Úspešnosť švorhry: 65.00
19.04.2024
STK KRAS Silica
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(13:5)
22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
7
6
-10
7
3 : 1
KARDOS Pavol
:
TÓTHOVÁ Natália
10
3
4
3 : 0
KARDOS Pavol
:
REBO Samuel
-9
4
7
7
3 : 1
KARDOS Pavol
:
HUDÁK Michal
-8
3
8
1
3 : 1
KARDOS Pavol
:
STRAKA Ján
11
7
8
3 : 0
12.04.2024
STO Hrhov
-
STK KRAS Silica
(15:3)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
JÁNOSDEÁK Dávid
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
4
8
9
3 : 0
JÁNOSDEÁK Peter
:
KARDOS Pavol
3
3
-9
9
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
KARDOS Pavol
5
10
-5
-9
-8
2 : 3
HALÁSZOVÁ Noémi
:
KARDOS Pavol
8
-7
4
-9
-7
2 : 3
JÁNOSDEÁK Dávid
:
KARDOS Pavol
7
11
8
3 : 0
05.04.2024
STK KRAS Silica
-
STK BANÍK Rakovnica
(8:10)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
ADAMOVÁ Zuzana
/
KRÁLIK Štefan
7
8
-6
6
3 : 1
KARDOS Pavol
:
TÓTH Kamil
6
6
-4
12
3 : 1
KARDOS Pavol
:
ADAMOVÁ Zuzana
5
3
7
3 : 0
KARDOS Pavol
:
CHLEBUŠ Radoslav
6
7
5
3 : 0
KARDOS Pavol
:
NÉMET Jaroslav
7
-3
-8
-8
1 : 3
22.03.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STK KRAS Silica
(9:9)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
FERENČÍK Viktor
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-1
7
-8
-6
1 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
KARDOS Pavol
-7
8
13
6
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
KARDOS Pavol
-8
-9
7
-10
1 : 3
FERENČÍK Viktor
:
KARDOS Pavol
-6
-6
-3
0 : 3
VIDO Maroš
:
KARDOS Pavol
7
-9
8
-10
9
3 : 2
08.03.2024
STK KRAS Silica
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
17. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
13
8
8
3 : 0
KARDOS Pavol
:
KLIMENT Miloš
-10
-9
-6
0 : 3
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Matej
-10
-4
-6
0 : 3
KARDOS Pavol
:
BENČKO Marek
-10
-14
-5
0 : 3
KARDOS Pavol
:
GECELOVSKÝ Igor
-8
5
6
5
3 : 1
01.03.2024
STO Medzev B
-
STK KRAS Silica
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
9
8
4
3 : 0
JAROŠ Jozef
:
KARDOS Pavol
10
4
-4
-6
-8
2 : 3
SZÉKESSI Róbert
:
KARDOS Pavol
8
-7
8
6
3 : 1
ROTH Zoltán
:
KARDOS Pavol
8
-7
7
2
3 : 1
SZÉKESSI Jozef
:
KARDOS Pavol
10
7
-8
-8
-9
2 : 3
23.02.2024
STK KRAS Silica
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(4:14)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-7
-4
8
-7
1 : 3
KARDOS Pavol
:
DOMIK Ladislav
-6
6
-8
8
-5
2 : 3
KARDOS Pavol
:
LASHKAI Yurii
3
4
-7
4
3 : 1
KARDOS Pavol
:
MÁTÉ Alexander
11
-5
7
2
3 : 1
KARDOS Pavol
:
GAŽI Lukáš
4
-7
11
-8
-8
2 : 3
16.02.2024
MŠK Dobšiná
-
STK KRAS Silica
(12:6)
14. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ČERVENÁK Martin
/
ČERVENÁK František
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-9
-10
11
8
-7
2 : 3
ČERVENÁK Martin
:
KARDOS Pavol
12
-9
8
-8
-10
2 : 3
ČERVENÁK Milan
:
KARDOS Pavol
-7
6
-1
-7
1 : 3
KOTLÁR Jaroslav
:
KARDOS Pavol
-5
-9
-9
0 : 3
ČERVENÁK František
:
KARDOS Pavol
6
8
-7
-6
10
3 : 2
09.02.2024
STK KRAS Silica
-
Obec Čierna Lehota
(11:7)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
8
5
-8
-7
7
3 : 2
KARDOS Pavol
:
ORAVEC Vladimír
9
6
-7
9
3 : 1
02.02.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
STK KRAS Silica
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
SZEPSI Pavol
:
KARDOS Pavol
/
KOVÁCS Alexander
11
-9
-10
-12
1 : 3
SZEPSI Pavol
:
KARDOS Pavol
-9
10
-10
9
-7
2 : 3
KIRÁLY Vojtech
:
KARDOS Pavol
9
10
9
3 : 0
GÁBOR Peter
:
KARDOS Pavol
-8
7
-9
9
-9
2 : 3
TURÓCZI Ladislav
:
KARDOS Pavol
-6
-9
-7
0 : 3
26.01.2024
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STK KRAS Silica
(9:9)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
VALENTKO Daniel
/
TÓTHOVÁ Natália
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-6
8
-9
-9
1 : 3
TÓTHOVÁ Natália
:
KARDOS Pavol
-4
-9
-8
0 : 3
STRAKA Ján
:
KARDOS Pavol
-9
-9
6
9
-9
2 : 3
HUDÁK Michal
:
KARDOS Pavol
5
-7
-10
-12
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
KARDOS Pavol
7
-3
-4
6
4
3 : 2
19.01.2024
STK KRAS Silica
-
STO Hrhov
(6:12)
10. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
SZEPESI Arpád
/
HALÁSZOVÁ Noémi
6
4
-11
-8
-11
2 : 3
KARDOS Pavol
:
JÁNOSDEÁK Dávid
3
2
10
3 : 0
KARDOS Pavol
:
POGÁNY Ádám
-2
-9
4
-11
1 : 3
KARDOS Pavol
:
SZEPESI Arpád
12
8
-9
-9
-6
2 : 3
KARDOS Pavol
:
HALÁSZOVÁ Noémi
-7
12
12
-6
13
3 : 2
15.12.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STK KRAS Silica
(10:8)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
CHLEBUŠ Radoslav
/
NÉMET Jaroslav
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-8
12
-9
4
6
3 : 2
KOVÁČ Patrik
:
KARDOS Pavol
-12
11
7
9
3 : 1
NÉMET Jaroslav
:
KARDOS Pavol
-5
-8
-9
0 : 3
CHLEBUŠ Radoslav
:
KARDOS Pavol
-3
-9
-6
0 : 3
SEDLÁK Ľuboslav
:
KARDOS Pavol
-7
-6
-10
0 : 3
08.12.2023
STK KRAS Silica
-
STK Gemerská Poloma C
(8:10)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
8
5
-8
-11
13
3 : 2
KARDOS Pavol
:
ĎURÁN Miloslav
7
-9
6
3
3 : 1
KARDOS Pavol
:
LEŠTACH Maroš
9
-9
8
-8
7
3 : 2
KARDOS Pavol
:
BLAŠKO Samuel
3
7
9
3 : 0
KARDOS Pavol
:
VIDO Maroš
8
-7
-9
9
8
3 : 2
24.11.2023
ŠKST Slavošovce
-
STK KRAS Silica
(11:7)
6. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-7
7
11
-8
-9
2 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
KARDOS Pavol
-6
-5
-11
0 : 3
BENČKO Marek
:
KARDOS Pavol
10
7
-6
-10
7
3 : 2
GECELOVSKÝ Matej
:
KARDOS Pavol
-9
6
7
-8
-11
2 : 3
KLIMENT Miloš
:
KARDOS Pavol
-9
-8
-7
0 : 3
17.11.2023
STK KRAS Silica
-
STO Medzev B
(7:11)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
SZÉKESSI Róbert
/
HAMADEJ Milan
-7
-8
-8
0 : 3
KARDOS Pavol
:
JAROŠ Jozef
-6
-6
-9
0 : 3
KARDOS Pavol
:
SZÉKESSI Jozef
-5
7
7
-9
4
3 : 2
KARDOS Pavol
:
SZÉKESSI Róbert
-9
4
5
-9
10
3 : 2
KARDOS Pavol
:
HAMADEJ Milan
8
-4
9
-6
12
3 : 2
10.11.2023
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STK KRAS Silica
(11:7)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SKOKAN Gabriel
/
MÁTÉ Alexander
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
-7
-8
-9
0 : 3
LASHKAI Yurii
:
KARDOS Pavol
7
7
9
3 : 0
MÁTÉ Alexander
:
KARDOS Pavol
6
8
-6
-7
10
3 : 2
SKOKAN Gabriel
:
KARDOS Pavol
-6
-10
10
-9
1 : 3
DOMIK Ladislav
:
KARDOS Pavol
-9
-9
9
4
7
3 : 2
03.11.2023
STK KRAS Silica
-
MŠK Dobšiná
(7:11)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
ČERVENÁK Milan
/
FERKO Samuel
-4
6
4
-4
9
3 : 2
KARDOS Pavol
:
ČERVENÁK František
6
-8
6
11
3 : 1
KARDOS Pavol
:
ZAHORANSKÝ Dušan
-2
5
-5
-7
1 : 3
KARDOS Pavol
:
GONO Ján
7
3
9
3 : 0
KARDOS Pavol
:
ČERVENÁK Milan
-7
7
-9
5
8
3 : 2
27.10.2023
Obec Čierna Lehota
-
STK KRAS Silica
(9:9)
2. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
10
-7
-4
-7
1 : 3
ORAVEC Vladimír
:
KARDOS Pavol
-4
12
-5
-8
1 : 3
PRTKO Andrej
:
KARDOS Pavol
5
-5
5
7
3 : 1
HRIC Ján st.
:
KARDOS Pavol
6
-5
-7
7
-12
2 : 3
ORAVEC Jaroslav
:
KARDOS Pavol
-3
-9
-8
0 : 3
20.10.2023
STK KRAS Silica
-
STO Turňa nad Bodvou
(5:13)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
/
KARDOS Pavol
:
TURÓCZI Ladislav
/
KINYIK Štefan
-11
-10
-6
0 : 3
KARDOS Pavol
:
KIRÁLY Vojtech
-8
-4
9
-10
1 : 3
KARDOS Pavol
:
KINYIK Štefan
-7
10
5
5
3 : 1
KARDOS Pavol
:
GÁBOR Peter
-1
-5
6
-6
1 : 3
KARDOS Pavol
:
SZEPSI Pavol
5
9
3
3 : 0
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 139978