Načítavam údaje...
ročník 2023/2024
Výsledky
/
Tabuľka
/
Rebríčky
Dvojhry jednotlivci
Štvorhry jednotlivci
Štvorhry dvojice
Dvojhry s koeficientom
Štvorhry s koeficientom
/
Zápasy
/
Rozpisy
Podĺa častí
Podľa družstva
/
Súpisky
/
Adresár
GÁBOR
Peter
Rok nar.
1966
Družstvo:
STO Turňa nad Bodvou
Registrovaný:
Nie
Rebríček:
O59
Odohrané kolá: 17
Odohrané dvojhry: 68
Odohrané švorhry: 16
Odohrané dvojhry: 85.00%
Úspešnosť dvojhry: 64.71
Úspešnosť švorhry: 56.25
19.04.2024
ŠKST Slavošovce
-
STO Turňa nad Bodvou
(11:7)
22. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GECELOVSKÝ Igor
/
KLIMENT Miloš
:
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
-10
-3
-5
0 : 3
GECELOVSKÝ Igor
:
GÁBOR Peter
10
8
-7
-9
-7
2 : 3
BENČKO Marek
:
GÁBOR Peter
7
-10
6
9
3 : 1
GECELOVSKÝ Matej
:
GÁBOR Peter
-8
6
6
8
3 : 1
KLIMENT Miloš
:
GÁBOR Peter
-2
-9
-10
0 : 3
12.04.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Medzev B
(4:14)
21. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
:
JAROŠ Jozef
/
SZÉKESSI Jozef
-6
-3
3
-4
1 : 3
GÁBOR Peter
:
JAROŠ Jozef
-9
9
-7
6
-9
2 : 3
GÁBOR Peter
:
SZÉKESSI Róbert
-3
-5
-8
0 : 3
GÁBOR Peter
:
ROTH Zoltán
9
-9
9
-9
10
3 : 2
GÁBOR Peter
:
SZÉKESSI Jozef
9
-6
7
8
3 : 1
05.04.2024
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
-
STO Turňa nad Bodvou
(11:7)
20. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
MÁTÉ Alexander
/
ŠTULER Vladimír
:
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
-9
7
-6
-10
1 : 3
GAŽI Lukáš
:
GÁBOR Peter
-5
-9
11
9
5
3 : 2
MÁTÉ Alexander
:
GÁBOR Peter
10
7
10
3 : 0
LASHKAI Yurii
:
GÁBOR Peter
-10
-6
9
9
-15
2 : 3
ŠTULER Vladimír
:
GÁBOR Peter
-8
-4
-2
0 : 3
22.03.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
MŠK Dobšiná
(9:9)
19. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
:
HUTNÍK Jaroslav
/
ZAHORANSKÝ Dušan
-7
8
-9
9
9
3 : 2
GÁBOR Peter
:
ZAHORANSKÝ Dušan
10
-7
10
8
3 : 1
GÁBOR Peter
:
ČERVENÁK Milan
4
10
11
3 : 0
GÁBOR Peter
:
ČERVENÁK František
-6
-8
-9
0 : 3
GÁBOR Peter
:
GONO Ján
-7
-6
-10
0 : 3
10.04.2024
Obec Čierna Lehota
-
STO Turňa nad Bodvou
(4:14)
18. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
BYSTREN Jaroslav
/
ORAVEC Jaroslav
:
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
-2
-8
-9
0 : 3
PRTKO Andrej
:
GÁBOR Peter
-10
-6
-5
0 : 3
HRIC Ján st.
:
GÁBOR Peter
-4
9
7
8
3 : 1
ORAVEC Jaroslav
:
GÁBOR Peter
12
-9
2
-7
-7
2 : 3
BYSTREN Jaroslav
:
GÁBOR Peter
-5
-9
-6
0 : 3
01.03.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
TJ GEOLÓG Rožňava E
(15:3)
16. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KIRÁLY Vojtech
/
GÁBOR Peter
:
HUDÁK Michal
/
STRAKA Ján
9
4
6
3 : 0
GÁBOR Peter
:
STRAKA Ján
-7
8
4
5
3 : 1
GÁBOR Peter
:
TÓTHOVÁ Natália
5
7
5
3 : 0
GÁBOR Peter
:
REBO Samuel
6
5
8
3 : 0
GÁBOR Peter
:
HUDÁK Michal
7
-4
9
12
3 : 1
23.02.2024
STO Hrhov
-
STO Turňa nad Bodvou
(14:4)
15. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
JÁNOSDEÁK Peter
/
POGÁNY Ádám
:
KIRÁLY Vojtech
/
GÁBOR Peter
-9
3
9
6
3 : 1
SZEPESI Arpád
:
GÁBOR Peter
6
9
7
3 : 0
HALÁSZOVÁ Noémi
:
GÁBOR Peter
4
-8
10
9
3 : 1
POGÁNY Ádám
:
GÁBOR Peter
16
-5
-3
-12
1 : 3
JÁNOSDEÁK Peter
:
GÁBOR Peter
-9
-6
-7
0 : 3
09.02.2024
STK Gemerská Poloma C
-
STO Turňa nad Bodvou
(8:10)
13. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
ĎURÁN Miloslav
/
VIDO Maroš
:
GÁBOR Peter
/
KISS Alexander
11
-2
7
-6
-3
2 : 3
VIDO Maroš
:
GÁBOR Peter
-4
-10
8
13
-5
2 : 3
BLAŠKO Samuel
:
GÁBOR Peter
7
-7
12
9
3 : 1
LEŠTACH Maroš
:
GÁBOR Peter
4
-9
-6
7
-5
2 : 3
ĎURÁN Miloslav
:
GÁBOR Peter
8
-7
-5
8
-9
2 : 3
02.02.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
STK KRAS Silica
(9:9)
12. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
:
BOKROS Gabriel
/
FARKAS Ladislav
6
7
6
3 : 0
GÁBOR Peter
:
BOKROS Gabriel
7
8
9
3 : 0
GÁBOR Peter
:
FARKAS Ladislav
9
7
5
3 : 0
GÁBOR Peter
:
KARDOS Pavol
-8
7
-9
9
-9
2 : 3
GÁBOR Peter
:
KOVÁCS Alexander
2
4
11
3 : 0
26.01.2024
STO Turňa nad Bodvou
-
ŠKST Slavošovce
(6:12)
11. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GÁBOR Peter
/
:
BENČKO Marek
/
GECELOVSKÝ Matej
-0
-0
-0
0 : 3
GÁBOR Peter
:
GECELOVSKÝ Matej
-6
-7
-8
0 : 3
GÁBOR Peter
:
BENČKO Marek
7
-5
9
8
3 : 1
GÁBOR Peter
:
KLIMENT Miloš
-7
-8
-7
0 : 3
GÁBOR Peter
:
GECELOVSKÝ Igor
9
-9
8
-9
10
3 : 2
23.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STK SOKOL Krásnohorské Podhradie
(5:13)
9. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
:
DOMIK Ladislav
/
LASHKAI Yurii
-9
-10
7
-9
1 : 3
GÁBOR Peter
:
MÁTÉ Alexander
7
-7
6
-8
-9
2 : 3
GÁBOR Peter
:
GAŽI Lukáš
-4
-5
7
8
-8
2 : 3
GÁBOR Peter
:
DOMIK Ladislav
7
8
-7
-9
9
3 : 2
GÁBOR Peter
:
LASHKAI Yurii
3
-3
3
-3
12
3 : 2
08.12.2023
MŠK Dobšiná
-
STO Turňa nad Bodvou
(14:4)
8. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
GONO Ján
/
ČERVENÁK František
:
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
-11
11
4
-8
9
3 : 2
GONO Ján
:
GÁBOR Peter
-10
9
8
9
3 : 1
ČERVENÁK František
:
GÁBOR Peter
-6
-11
-8
0 : 3
ČERVENÁK Milan
:
GÁBOR Peter
-8
-9
-7
0 : 3
LENKEY Milan
:
GÁBOR Peter
6
8
10
3 : 0
01.12.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
Obec Čierna Lehota
(14:4)
7. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
:
ORAVEC Vladimír
/
HRIC Ján st.
5
6
9
3 : 0
GÁBOR Peter
:
BYSTREN Jaroslav
7
8
10
3 : 0
GÁBOR Peter
:
HRIC Ján st.
10
8
-6
8
3 : 1
GÁBOR Peter
:
PRTKO Andrej
7
6
5
3 : 0
GÁBOR Peter
:
ORAVEC Vladimír
7
8
-3
6
3 : 1
21.11.2023
TJ GEOLÓG Rožňava E
-
STO Turňa nad Bodvou
(10:8)
5. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
STRAKA Ján
/
HUDÁK Michal
:
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
-3
11
-7
-6
1 : 3
VALENTKO Daniel
:
GÁBOR Peter
9
-6
-7
8
-8
2 : 3
STRAKA Ján
:
GÁBOR Peter
-7
-2
4
-8
1 : 3
HORVÁTH Kristián
:
GÁBOR Peter
-9
3
5
6
3 : 1
REBO Samuel
:
GÁBOR Peter
-5
-6
-7
0 : 3
10.11.2023
STO Turňa nad Bodvou
-
STO Hrhov
(6:12)
4. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
TURÓCZI Ladislav
/
GÁBOR Peter
:
JÁNOSDEÁK Dávid
/
JÁNOSDEÁK Peter
-6
10
0
-7
-5
2 : 3
GÁBOR Peter
:
SZEPESI Arpád
-3
9
-7
-6
1 : 3
GÁBOR Peter
:
HALÁSZOVÁ Noémi
11
-8
8
5
3 : 1
GÁBOR Peter
:
JÁNOSDEÁK Dávid
-7
8
-9
-7
1 : 3
GÁBOR Peter
:
JÁNOSDEÁK Peter
9
12
9
3 : 0
03.11.2023
STK BANÍK Rakovnica
-
STO Turňa nad Bodvou
(7:11)
3. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
SEDLÁK Ľuboslav
/
STRELKA Ondrej
:
GÁBOR Peter
/
TURÓCZI Ladislav
9
8
7
3 : 0
CHLEBUŠ Radoslav
:
GÁBOR Peter
4
7
8
3 : 0
SEDLÁK Ľuboslav
:
GÁBOR Peter
-8
-9
-4
0 : 3
KOVÁČ Patrik
:
GÁBOR Peter
-9
6
9
-9
-9
2 : 3
NÉMET Jaroslav
:
GÁBOR Peter
7
-8
8
-8
-6
2 : 3
20.10.2023
STK KRAS Silica
-
STO Turňa nad Bodvou
(5:13)
1. kolo skupina "A" 1. časť
Domáci
Hostia
Lopty
Sety
KOVÁCS Alexander
:
GÁBOR Peter
5
8
9
3 : 0
FARKAS Ladislav
:
GÁBOR Peter
-3
-3
3
5
-8
2 : 3
KARDOS Pavol
:
GÁBOR Peter
-1
-5
6
-6
1 : 3
BOKROS Gabriel
:
GÁBOR Peter
-3
-6
-3
0 : 3
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 139978